Bursaspor – Amed maçı pazar günü!

Bursaspor'un sezonun ikinci yarısında oynayacağı karşılaşmaların programı belli olurken Amed Sportif maçı pazar günü oynanacak.

TFF’den yapılan açıklamaya göre Bursaspor camiasının büyük bir heyecanla beklediği ligin 25.Hafta karşılaşmasında BursasporAmed Sportif Faaliyetler maçı 12 Şubat 2023 Pazar Saat 14:00’te oynanacak.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İlk maçta genç kardeşlerimize reva gördükleri aşağılık muameleden dolayı kendilerine çok çok öfkeliyim, hatta ben de o maç gününü iple çektim haftalarca. Ama bu maç sağduyu maçı olmalı arkadaşlar. O maçta bize, büyük Bursaspor taraftarına yakışan o stadı hınca hınç doldurarak Türk bayraklarımızı alıp o maçı tüm coşkumuzla küfürsüz olaysız %100 oyuncularımızın yanında olmaktır. Umarım benimle hemfikir olan insanlar çoğunluk olurlar zira camiamızın yeni kaoslardan ziyade desteğe coşkuya ve sevgiye ihtiyacı var.

  88
  12
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Haklısın renktaş çok güzel söylemişsin ama bizim taraftarı bir kere kinlendirirsen geri döndürmek çok zor maalesef.Bunun örneklerini çokca gördük geçmişte.

  2. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Yahu arkadaşlar vallahi şu adamları bu kadar önemsemeyin inanın dengimiz değiller,biz birazcık önemsiyoruz kendilerini bi halt zannediyorlar.biz taraftar olarak her maça nasıl bakıyorsak bu maça da aynı gözle bakalım yeter.

   1
   1
  3. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   O maçta futbolcuların sahaya çıktığı çıkış tüneli en başından sahaya çıkışın son noktasına kadar Türk Bayrakları ile donatılmalı.Amedli futbolcular her tarafta Türk bayrağı görmeli.Sahaya çıkıncada Tribünde Tüm taraftarların elinde Türk bayrağı olmalı.

  4. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Sag duyulu olmak isteyen olabilir lakin bunu ilk maçta gördük bedeli 150 bın TL o yuzden fazla kasmaya gerek yok herkes hakettiğini alacak ondan sonra S… Olup gidecek

   3
   1
  5. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle…çok doğru, evet öfkeliyiz ama öfkemizi yutup takıma destek vermek en iyisi, ve dahası onlara verilecek en güzel cevap herkesin şanlı TÜRK bayrağını alıp stada gitmesi… emin olun dayak atsak o kadar zorlarına gitmez bu pkklıların.

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Aslında ben de sağ xiyudan yanayım. Aklım bunu söylüyor ancak yüreğim tam aksi yönde haykırıyor. Yüreğimizin sesi sanıyorum daha baskın olacaktır ama biz o gün siyasetin kurbanı olduğumuz gibi bu maçta da kurban olacağız. Bana öyle geliyor.

 2. Öncelikle tff ve il güvenlik kurulundan
  Diyarıbekirdeki hassasiyeti gösterip
  Güvenlik tehlikesi gerekçesi ile rakip
  Takim taraftari stadyuma ve Bursamiza
  Ayak basmamalidir ve stadyuma
  45 bin vatan evladi Bursali kardeşimiz gelip
  Hep bir agizdan meşhur marşimizi
  90 dakika söylemeliyiz, rakip takim
  Oyuncularina siddet bize yakismaz
  “Bu vatan bölünmez bu böyle biline
  Bu vatan uğruna hazırız ölmeye
  Aponun piçleri sabrımız kalmadı
  Bursalı geliyor s**cek ananı ”
  Bu marş tüm ülke ve terör sevicilerine
  Verilecek olan mesaj için yeterli olacaktir

  3
  1
 3. Kuzey kale kapalı mı kalacak. Aile ve böyle kalabalık maçlar için 2. Yarı başlangıç maçından itibaren açılmalıdır.

 4. İlk maçta yaşanan gergin olaylar, maçın televizyondan verilmemesi ve statdaki malum tarafların paçavralarına aldanıp tüm kürt halkına düşmanlık beslemek onların asıl yapmak istedikleridir. Uyanık olun kardeşi kardeşe düşman etmeyiniz. Ayrıştırmak,bölmek vs hepimizin bildiği konular. Malasef her platformu olduğu gibi sporuda buna alet ediyorlar. Ben ırk olarak bakmıyorum insana, formamı giyerim istiklal marşımı daha gür bir sesle okur ve takımımı desteklerim. Sahada yenersin yenilirsin bunu vatan savunması haline dönüştürüp zor durumda olan takımı para ve kapama vs. cezaları ile dahada zor duruma sokmayalım. İnşallah tahta açılır birkaç transferle bu kara günlerden ait olduğumuz yere döneriz. Herkesi duyarlı olmaya, çığırtkanlık yapanlara uymamaya davet ediyorum.

 5. 12 Şubat’ta oynanacak Bursaspor AMED maçına Başaran kanal boyu Gülbahçe Demirtaş taraftarlar olarak 5.000 kişi katılacağız meşalelerle orayı canlandıracağız inşallah maraton türbininde meşale şovları yapacağız inşallah

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu