Bursaspor altyapısından iki şampiyonluk daha

Türk futbolunda altyapının lokomotif kulüplerinden Bursaspor maddi anlamda zor zamanlar geçirmesine rağmen başarılı günler geçirmeye devam ediyor.

Bursaspor U10 ve U11 takımları Antalya Belek’te düzenlenen Hit Sportif Geleceğin Yıldızları Futbol Turnuvası’nı çifte şampiyonlukla kapattı.

Bursaspor U10 Takımı, Göztepe’nin pilot takımını mağlup ederken Bursaspor U11 Takımı da Alanyaspor’un pilot takımını finalde mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Yeşil-beyazlı futbolcular çifte kupanın dışında turnuvanın en iyi oyuncuları ve golcüleri ödüllerinin de sahipleri oldu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu yavrularımızı canı gönülden tebrik ediyor,gelecek yıllarda da daha çok çalışarak,kendilerini hem futbol hemde ahlaken geliştirerek,bilimden uzaklaşmadan spor haytlarında başarılı olmalarını diliyorum.
  Bu evlatlarımızın ana-babalarını,onları yetiştiren hocalarını da can gönülden tebrik ederim.
  BURSASPOR olarak gelceğe güvenle bakmamzı devam ettiren,bu çetin şartlarda evlatlarımıza desteklerini esirgemeyeen yönetime,sponsorlara da şükranalrımı sunuyorum.
  İNŞAALLAH GELECEK ŞAMPİYONLUKLARIMIZIN TEMELİNDE BU EVLATLARIMIZIN ALINTERİ,GAYRETLERİ ANA UNSUR OLACAKTIR.
  ALLAH YAR VE YARDIMCIMZ OLSUN.

  17
 2. çocuklarımızın bu büyük başarılarına katkılarımız kuru bir iyi dilek ve temennilerden öteye geçmiyor maalesef.
  oysa bunun A takım düzeyinde parasal ve sportif başarıya da dönüşmesi gerekiyor.
  yıllarca bunu gerçekleştiremememizin tek ya da en önemli sebebi TARAFTAR! ve YEREL MEDYA! olarak günlük ve geçici başarılar uğruna geleceği sürekli ötelemek, yani bu çocuklara gereken önemi vermemektir.
  bu yolu bir defa olsun gerçekten deneyebilsek, bu sürece 3-5 sene sabredebilsek gerçek bir kulüp olmamız. maddi ve sportif başarılarımızın çok daha kalıcı ve büyük olması kaçınılmaz olacaktır. DİYE DÜŞÜNÜYORUM..!
  tabi, sadece ben ve benim düşünenlerin çabası ve bu işlere kafa yorması bazı şeylere yetmiyor maalesef..!
  İnşallah bir gün hep birlikte futbolun gerçeklerini görme, ve bunların gereklerini yerine getirme bilincine ulaşma dilek ve temennileriyle herkese hayırlı günler…

  10
  1
 3. Doğru yatırımlar yeterli . Elin saatcisine milyon eurolar dokecegine bu çocuklara bakın kadro zaten hazır üzerine birşey koymana gerek yok

  7
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu