Bursaspor, Allano Lima’yı açıkladı

Prensip anlaşmasına varılan Allano Lima, sağlık kontrolünden geçti.

Detaylı kan tetkikleri yapılan Allano Lima‘nın; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah faydalı olur. Bize düşen destek olmak. Bir kısmımız Estoril’den adam mı alınır diyor, bir kısmımız satın alma opsiyonu 3.5 milyon euro ona laf ediyor. Evvela biz Şener’i Bugsaş’tan aldık, faydalı olacaksa 3.ligden gelsin ne fark eder? İkincisi opsiyon 3.5 milyon euro diye illa bu fiyat verilecek değil. Serbest kalma maddesi değil ki bu! Satın almak istenirse oturulup pazarlık edilir. Futbolcu da ortamı severse kolaylık talep edebilir, hele bir durun adam daha topa değmedi.

  71
  4
  1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

   Satin alma opsiyonu pazarligi onceden yapilir edilir ki adam iyi bir performans gosterirse parlatmadan onceki fiyattan alalim diye. Gecen sezon 265 bin euroya almis kulubu bize 3.5 milyon opsiyon ile gonderiyor. Transfere sevindim hayirli olsun ama opsiyon laf olsun diye konulmus. Bu adamin su andaki opsiyonu tas catlasin 1 milyon euro olmaliydi !

   6
   6
   1. @Semturano yorumuna yanıt olarak

    Satan kulüpler de enayi değil ki. Onlar da hesap ediyor heralde bu adam seneye patlama yaparsa şimdiden ucuza göndermeyelim diye. Herkes bizim yöneticiler gibi mi? Opsiyon ücretini de nihayetinde kiralayan kulüp belirliyor. Ve değişmez rakam değil seneye tekrar oturup pazarlık edilir.

    2
    1
   2. @Semturano yorumuna yanıt olarak

    Pazardan kavun alır gibi hemen fiyatını belirledin.
    Ne kadarda şanslıyız. Oyuncuyu görmeden anlayan taraftarımız var.
    Allahım sen bize sabırlıklar ver!..

    4
    1
 2. hacı hiç bilmediğim adam, inşallah kötü çıkmaz.Aklıma samet aybabanın daha önce aldırdığı brezilyalılar geliyor.

  15
  31
   1. @hasan yorumuna yanıt olarak

    merakımdan soruyorum:Ilgaz Çınar şimdiye kadar hangi futbolcuyu getirmiş?İlk işi herhalde bu Ayano.

 3. Bu yılı kurtarmaya çalışıyoruz. Acele etmeyin, fazla da hayal kurmayalım. Çok iyi çıkarsa Fernandao gibi FB falan alır zaten, o da gitmek ister, profosyonel futbolcu.

  4
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu