Bursaspor Adnan Örnek ile imzaladı

Başkan Ali Ay törende yaptığı açıklamada “Bugün Bursaspor’umuz için önemli günlerden birindeyiz. Yönetim kurulu olarak altyapıya ne kadar önem verdiğimizi biliyorsunuz. Ben yöneticimiz Ali Turan ve yeni hocamız Adnan Örnek’e çok güveniyorum. Bursaspor her sezon altyapıdan en az 5 oyuncuyu kadrosunda bulundurmak zorunda ben bunu bekliyorum. Allah yardımcısı olsun inşallah bizi güzel günler bekliyor” dedi.

Altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ali Turan “Başkanımzın dediği gibi Bursaspor’un kurtuluşu altyapıdadır. Adnan hocamız camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Adnan Örnek ise ”Başkanımıza ve altyapı sorumlu yöneticimiz Ali Turan’a teşekkür ederim. Onların güvenlerini boşa çıkartmayacağım. Milli takımlarda uzun dönem çalıştım. Daha önce Bursaspor’da da görev aldım. Birlik beraberlik olduğunda amatör takımların ve basının da desteği ile çok daha güzel işler yapacağız. Bende ilk olarak Vakıfköy’de başladım. Yuvama geri döndüm. En büyük hedefimiz yeni yıldızlar yetiştirmek” dedi.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu