Bursaspor- Adanaspor maçının biletlerinin fiyatları belli oldu

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Bursaspor - Adanaspor maçının bilet fiyatlarının belli olduğunu duyurdu.

15 Ağustos 2021 Pazar günü saat 21.45’de oynayacağımız Adanaspor maçımızın biletleri 11.08.2021 Çarşamba günü saat 13.00 itibariyle satışa çıkıyor.

Bilet fiyatlarımız şu şekildedir;

1963 Tribünü: 250,00 TL

VIP 1. Balkon: 150,00 TL

Batı Alt Tribün: 100,00 TL

Doğu Alt Tribün: 50,00 TL

Doğu Üst Tribün: 30,00 TL

Güney Kale Arkası (TEKSAS): 20,00 TL

TOFAŞ Tribünü: 20,00 TL

BİLGİLER;

Bilet satışları sadece passo.com.tr web sitesi ve PASSO Mobil Uygulama üzerinden yapılacaktır. Stadyum bilet gişelerinden maç günü dahil bilet satışı yapılmayacaktır.

TFF’nin Covid-19 tedbirleri kapsamında almış olduğu karar gereği müsabakaya misafir seyirci alınmayacaktır.

Müsabakaya HES’in onay verdiği taraftarlarımız bilet alabilecektir.

Bilet satın alan taraftarlarımızın, sağlık durumları HES kodu üzerinden otomatik olarak sorgulanacaktır. Sağlık durumunda değişme olan ve bilet satın alma kriterlerine uymayan (Covid-19’a yakalanan veya temaslı olan) taraftarlarımızın biletleri bloke edilecektir. Bileti bloke edilen taraftarlarımız, biletlerini (bilet satın alma kriterlerine uygun) bir kişiye transfer edebilecektir. Bu durum taraftarlara SMS ve e-mail olarak bildirilecektir.

Passolig kart başvurusu ve kart vizeleme işlemleri passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması, N’kolay satış noktalarından yapılacaktır. Stadyum gişelerinden maç günü kart başvuru işlemi yapılmamaktadır.

12 yaş ve üzeri çocuklara Passolig ve maç bileti alınması zorunludur.

Passo Mobil Uygulama ile müsabakaya giriş yapılabilir.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Covid-19 Tedbirlerine ilişkin alınan Stadyum Giriş Şartları aşağıdaki şekildedir:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen *aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren; Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma seyirci olarak girebilecektir.

2. 12 yaşını tamamlamış ve henüz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyuma girebilecektir. Ancak söz konusu yaş grubuna T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı tanımlaması yapılması halinde, söz konusu kişiler 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları halinde, bu kişilere stadyumlara giriş izni verilmeyecektir.

3. T.C. Sağlık Bakanlığı güncel uygulaması kapsamında, Covid-19 PCR testi yaptırılamayan 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

4. UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır. Misafir tribünlerine sadece ev sahibi takım seyircisi alınabilir.

5. Stadyumlarda yer alan Protokol ve Basın Tribünlerine girişler, seyirci giriş koşullarına tabi olacaktır.

6. Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında seyircilerin stadyuma girişleri, HES entegrasyonu ile E-Bilet sistemi üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine E-Bilet sistemi uygulayıcısının ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir. Kişilere yönelik HES uygulama sorgulamaları Localara girecek kişiler ve seyirciler için E-Bilet sistemi üzerinden yapılacak; Protokol Tribününe girecek kişiler için ise E-Bilet sistemi veya HES uygulaması üzerinden yapılacaktır.

7. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de seyircilerin stadyumlara girişleri, ev sahibi kulübün sorumluluğunda HES kodu kontrolü ile yapılacaktır.

*Aşı takvimini tamamlamış olmak:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak,

2. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak.

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ

Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 13.08.2021 Cuma günü 23:59’a kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

Yapılan müracaatlar sonrasında kura çekilerek engelli kriterlerine uyan taraftarlarımıza bilet yüklemeleri yapılacak ve kulüp sitemizden duyurulacaktır.

Gerekli Bilgiler;

Ad Soyad  //  TC Kimlik Numarası  //  HES Kodu  //  Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz)

Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.

Yükleme yapılabilmesi için kullanımı aktif Bursaspor logolu Passolig kartınızın olması gerekmektedir.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Beklenen an geldi şimdi yazarlar çok pahalı şöyle olsaydı böyle olsaydı falan filan bahane kulp bulmaya devam. Ee ama lafa gelince ooo bursaspor taraftarı olarak mangalda kül bırakmıyoruz sadece laf zaten hadi çok bilmiş taraftar icraat vakti sıra bizde görelim yeteneklerinizi.. Laf söz bitti artık şimdi sahne vakti..

  64
  4
  1. @Daniel63 yorumuna yanıt olarak

   Bursa’ da BTSO ya kayıtlı 46 bin sanayicimiz var ! Bursa da doğan ya da doyan değerli sanayicilerimiz hadi sıra sizde ! Şehrimizin biricik takımı BURSASPOR’ umuza destek olalım…!
   Sen ben yok BURSASPOR Var !!
   Başka BURSASPOR YOK !!

 2. 1 teneke yağ 85 lira olmuş 1 paket sigara 17 18 lira başkan biletler ucuz pamuk eller cebe en az 35 olmaliydi en dusuk bilet

  19
  1
 3. Luca capanın yanına defansa adam alın .
  18 lik taha ve 35 lik cüneytle,Aykut’la olmazzzzzz. Hedef süperligse tabi.

  7
  10
 4. Doğu alt ve üst tribün fiyatları aynı olsa daha iyi olur alt 50 tl,üst 30 tl olacağına ortalama fiyat 40 tl olabirdi alt tribünü tamamen dolduğunda taraftar baskısı daha etkili olur.

  6
  1
  1. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   Tamam kardeşim. Şimdi hemen talimatı veriyorum federasyondaki arkadaşlara. Ufuk kardeşimizin eve dönmesi gecikmesin diye maçı saat 19.00’a aldırıyorum. Ama sonra, hava çok sıcaktı, ondan dolayı Adana’yı yiyemedik falan demeyin.

 5. Fiyatlar bence çok makul
  Bu fiyatlara kimsenin itiraz
  Edecegini sanmıyorum negatif hava
  Oluşturmaya çalışmayalım arkadaşlar
  Benim anlamadigim ben covid olmadim
  Aşi da olmadim bu durumda stadyuma
  Giremeyecek miyim saçma degil mi

  4
  13
 6. Kombine satışı olmadı. Tek tek bilet satıp daha fazla para kazanılır dediniz. Bu fiyatlara bak. İki sene önceden daha ucuz. Gerçekten bu mantığı hiç anlamıyorum. Şu paralarla be kazanılır Aşlah aşkına. Zaten taraftar küfür eder o para da buhar olur uçar.

  2
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu