Bursaspor açıkladı

Bursaspor Kulübü'nün resmi sosyal medya hesaplarından Beyoğlu Yeni Çarşı Spor maçının yayını için sponsor olan firmalara teşekkür edildi.

Bursaspor‘un paylaşımında “YouTube kanalımızdan yayınlanacak “Beyoğlu Yeni Çarşı Spor” maçımızın yayın sponsorlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadeleri yer aldı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aslında icknde bulundugumuz ekonomik borcun Bursa gibi büyükşehir için çok fazla bir rakam olmadigini sadece bir kişinin ya da bir kaç kişinin bunun üstesinden gelemiyecegini şehrin ileri gelenlerinin yönetiminde bir konsersuyum kurularak bir ay gibi sürede islerin yayına oturabilecegini biliyoruz
  Yardım kampanyası başta olmak üzere
  Stad cervesinin organize edilerek üretilecek projelerle kulübe kalıcı gelir bile saglanabilir
  Ancakkk
  Bizde en büyük tehlike
  Ben yaptım
  Ben başardım
  Benim dediğim olucak
  Kulübün gerçek sahibi benim
  Ben istemezsem olmaz
  Para benim dediğim yere gidecek
  Si kimsiniz
  Siz yokken biz vardık burada
  Gibi amatör küme gibi yonetirsen
  Parayı goz göre göre cebe indirip
  Sonra da hiç bir şey olmamış gibi davranirsan
  Sonra da benim suçum yoktu dersen
  Sana kimse guvenip artık işine karışmaz
  Yalniz kalırsın yalnız kaldigin sürece yok olup gidersin
  Bu yönetim bir şeyler yapmaya çalışıyor
  Taraftarı stada davet etmeye çalışıyor
  Birilerinin kapılarını çalıyor
  Maddi kaynak bulmaya çalışıyor
  Kendilerinden beklektim gerçekten bir şeyler yapmak istiyorlarsa profesyonel olarak kulübü yönlendirmeleri
  Menajerlerin saçma sapan tekliflerini geri cevirmelerini
  Taraftar gruplarını kesinlikle dinlememelerini istiyoruz

  38
  3
  1. @Hkilic yorumuna yanıt olarak

   Egoist olmuş insanlar, da doğrusu bizim millet.

   Birlik falan ortadan kaybolmuş.
   Maksat ortalığı karıştırmak, kaos ortamı yaratmak!

   Aklıma bizim ŞamPion hoca Adam gibi adam Ertuğrul sağlam geldi.
   O yapıcı idi, şehirde birlik huzur ortamı yaratmaya çalışırdı!

   SONRA bunu Bizim taraftar bozmaya başladı. Sonuç ortada.

  2. @Hkilic yorumuna yanıt olarak

   Zaten İş adamlarının çoğu şu saydığın sebepler ve ilaveten de her istediklerin de verdikleri desteklerin art niyetli yönetim ve yöneticiler tarafından her seferinde cukkalandığını ve buna rağmen borçlardan sorumlu bu yöneticilerden hesap sorulup, sorumlu tutmak yerine neden bu borçları ödemiyorlar diye saf saf iyi niyetle destek veren sanayi, esnaf ve iş adamlarına yüklenildiği için destek vermek istemiyorlar artık. Hem destek verdikleri takımın taraftarı da ana avrat küfürbaz, otobüs basıp futbolcu tartaklama, sahada topçu ağlatma ve abuk subuk hareketleri nedeniyle hiçbir Anadolu takımı ile bile dostluk ilişkisi bırakmayan bir taraftar olunca adamlar bırakın desteği, günahtan kaçar gibi kulübün adının anıldığı yerden uçarak kaçarlar…

   12
   1
 2. 20 adet şahıs ve kurum
  Maç yayınımıza sponsor olmuş
  Öncelikle sponsorlarımıza
  Teşekkürler,
  Şeffaf bir yönetim anlayışı adına
  Toplam sponsorluk bedeli paylaşılabilirdi,
  Ayrica maçlarimiz sadece Bursaspor youtube kanalindan yayinlansa ve
  Kanal aktif olarak hizmet verse
  Aylik sadece 25 tl katil üyeligi ile
  1 milyon Bursali ve Bursaspor destekçisi
  Üye olmus olsa 25 milyon tl
  Yillik ise 300 milyon tl gelir ile kulübün geçmis dönem borclari taraftar sayesinde 4-5 yilda ödenir

  8
  2
 3. Seçim zamanı yiğitler meydanda maşallah.Mevcut belediye başkanları Timsah Arenayı tamamlayın da görelim Bursaspor lulugunuzu yapılacak iş belli stad tamamlansın dükkanlar dolsun Timsah ağzına da reklam panosu koyun burdan gelcek parayla faturalarda ödenir tesislerde kendini döndürür.
  İkinci mesele açılan davaların takipcisi olun gelmis gecmis baskanlara yöneticilere dava açılsın bakalım servetlerinin hesabını verebilecekler mi?
  Üçüncü mesele özlüce tesisleri bizim degil kulube kazandırın.
  Dördüncü mesele güven sağlandıktan sonra birlik olup Bursaspor icin sanayicilerle konusursunuz
  Burda maddi olan tek sey stadın duzene girmesi geri kalan seyler siyasi güç isteyen seyler eger beceremiyosanız da Bursa yı yonetmeye kalkmayın.

  4
  2
 4. Sevgili Bursaspor’lular tirbunun gücü çok çok önemlidir bu önem tirbuncu amigolarin tirbunde kaldığı sevginin saygının olduğu tirbunde olur ayrımcılığın cikarciligin olmadığı bir tirbunde olur ctesi günü koskoca şehirde maç oynatiliyor futbol adına da çok ayıp ve bu hafta olmamaliydi aslında ne yapılmak istenıyor o da başka bir konu 80 yıllık futbol kültürünü 10 yılda harcadılar şimdi Sabri kiracibasi ve arkadaşları ve dahi şükrü Şenkaya nin İbrahim yazıcının amigo yaşar in fikret in Abdul ün Fehmi nin Mehmet ozman min isimlerini saymadigim ve dahi çok değerli rahmetli insanlarin hiç mi hakkı yok yaşıyan sayın lar sn Cavit Celal beyler bu şehir bu takım bu halde olmamalı ve dahi sehrimin sayın büyük aileleri lütfen bırakmayın bu takımı guldurtmeyin bizleri bu şehirde Bursaspor küçüldükçe gayri meşru olgular artıyor şehrin yapısı değişiyor uyusturu kullanım da çok büyük artış var evet sayın bürokratlar bu sehirin özünde harcı vatan millet sevgisi O sa6dyumda Bursaspor ile sağcısı solcusu işçisi patronu öğrenci öğretmeni hep birlikte sevgi saygının olduğu bir yer oluyor

  2
  2
 5. Buradan bir önerim olacak hatdim olmiyarak
  Sanayiciler ve Bursalı zenginleri mız artık bursa spor yönetimine güven duymuyorlar ise bursa sporun borcu kademeler halinde ortaya konuldu sanayi odası bu borcu sanayicilerimizin ödeyecek şekilde paylaştirsin sanaciler direk kendileri taksitlendirir kendileri öderler biz veririz başkaları cebe atar korkusu ortadan kalkar borclarda kökünden çözüme kavuşur. Bu yazımı dikkatime almanızı tavsiye ederim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu