Bursaspor Acemi Birliği Gibi

Bursaspor'da yeni sezon ve yurtdışı kampı öncesi genç oyuncular adeta forma savaşı veriyor.

 

Bursaspor'da yeni sezon ve yurtdışı kampı öncesi genç oyuncular adeta forma savaşı veriyor. Bir sürü halinde antrenmana gelen genç oyuncular acemi birliğini andırıyor.

 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın raporu doğrultusunda takıma alt yapı, Bank Asya Ligi ve yurt dışından dahil edilen genç oyuncular, zaman zamanda ilginç görüntüler oluşturuyor. Antrenmana yaklaşık 15 dakika önce gelen genç futbolcular çimlerde birbirleri ile koyu bir sohbete dalıyor. Genç yıldız adayları Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın gelmesiyle adeta bir bölük gibi saha ortasına geliyor.

 

GENÇ FUTBOLCULARA ALTIN ÖĞÜTLER

 

Antrenman öncesi genç futbolcular, tecrübeli oyuncuların öğütlerinden faydalanıyorlar. Gençlerle en çok ilgilenen futbolcuların başında gelen Serdar Aziz, her gün öğüt vermeyi ihmal etmiyor. Kaleci Sercan Şen ile yakından ilgilenen Serdar, başarının kurallarını anlatıyor.

 

GENÇLER ÇABUK UYUM SAĞLADI

 

Takıma yeni dahil olan genç futbolcuların birbirlerine çabuk uyum sağlaması ise dikkat çekiyor. Antrenmanlardaki hırsız performansları ile Ertuğrul Sağlam'ın gözüne girmeyi hedefleyen genç timsahlar, birbirleri şakalaşmayı ihmal etmiyor. Futbolcuların samimi sohbetleri sırasında ortaya ilginç anlarda çıkıyor. Bazı futbolcular antrenmanda gülmekten kendilerini alamıyor.

 

Haberciniz.biz

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu