Bursaspor 32 milyon tazminat ödeyecek!

Bursaspor Kulübü, geçen sezon transfer edilen ve sadece 2 gol atıp Güney Kıbrıs’a giden 33 yaşındaki Sloven santrfor Tim Matavz’a 1 milyon 740 bin Euro (32 milyon TL) tazminat ödeyecek.

Bursaspor Kulübü, geçen sezon transfer edilen ve sadece 2 gol atıp Güney Kıbrıs’a giden 33 yaşındaki Sloven santrfor Tim Matavz’a 1 milyon 740 bin Euro tazminat ödeyecek.

Tim Matavz’ın FIFA’da Bursaspor’a açtığı dava sonuçlanırken, yeşil beyazlı kulübün Sloven oyuncuya maaşının yalnızca 59 bin 500 euro’sunu ödediği belirtildi.

Hayrettin Gülgüler-Emin Adanur yönetimi Matavz ile yıllık 900 bin euro‘dan 2 yıllık sözleşme imzalamıştı.

FIFA, Matavz’ın alacağına yüzde 5 de gecikme faizi eklenmesine karar verdi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bakalım dün akşam twitterda verilen sözler yerine getirilecek mi? Eğer bugün EA sözlerini yerine getirirse ibre diğer başkanlara döner ve onlar üzerine baskı oluşturmamız gerekir. Dün akşam Enbiya arkadaşımızın verdiği çabaya ayrıca teşekkür ediyoruz.

  13
  2
 2. ama savunma yıpratıyor diye şak şakladığınız milyon euroluk şaban matavs dimi o. gelsin yine savunma yıpratsın. böyle taraftar güruhuna layık. iyi oldu. matavs için ben neler yazarken, eminciğiniz için ben neler yazarken hep yalama tam yalamacı güruhların neler yazdıkları malum. geldiğimiz noktada malum. hadi hep beraber dostlar hep yalama tam yalama lay lay lay loy loy loy. emin seni Allah gönderdi he.

  13
  7
 3. Sistemde bir gariplik var.Sonucta adam bedava serbest kaldı ve gitti Kıbrıs ta oynadı ve oradan da para aldı.Burada hiç oynamadan 2 yıllık parasını da alıyor.Adama resmen piyango vurdu ,bizimkiler sayesinde bu yaşta.Ayni sezon 2 ayrı kulüpten gelir elde edecek.Sistem hep oyuncudan yana.

 4. emin adanur iktidara muhalifti. şimdi burada particilik yapan arkadaşlara soruyorum, burada hangi partiye sövüp, bir sonraki seçimde cezalandırmamız gerekiyor?

  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur’un o koltuğa oturması değil bu halin sebebi, onun o koltuğa oturmasına sebep olanlardır. Onların da kim olduğu, kime yakın olduğu, kime hizmet ettiği belli değil mi?

 5. Şimdi hiç yalandan eski başkana sallamayın. Bir çoğunuz biz karşı çıktığımızda ” başka aday mı var ” diyerek sarıldınız adama. Başkanınız ne yaptıysa sizin verdiğiniz destekle yaptı.

 6. TEK sorumlu texsas ve başındaki kişidir. Neden mi ?

  Taraftar veye tribün lideri olmak demek kulübün yönetimine müdale etmek veya takıma ve teknik ekibe ayar vermek değildir taraftarın ne demek olduğunu benim anlatmama gerek yok ahlaklı ve kültürlü insanların bunu gayet iyi bildiklerini düşünüyorum.
  Neden kocaaaa sanayi şehrinden zengin ve aklı başında bir iş adamı çıkıpta başkan olmuyor ?

  Şöyle bir empati yapalım; Böyle bir vasıfa siz sahip olsanız bugünkü kulube başkan olurmusunuz bence geneli olmaz en azından ben olmam. Neden ? maddi olarak hiç bir destek alamdan şahsi sermayeni kulüp için kullanacaksın bin türlü sıkıntılarla takımı ve kulübü ayakta tutmaya çalışacaksın bunlarla boğuşurken birirsi çıkacak sözde taraftar lideri şahsi menfaatleri için talepleri yönetim tarafında yerine gelmeyince tribünleri kışkırtıp yönetime ve başkana ana avrat küfür ettireceksin.Herkesin Ailesi çoluğu çocuğu namusu var.Şimdi soruyorum size kim başkan olmak ister ? söyliyeyim hem parası olacak hemde saf olacak….Evet dostlar birşeylerin değişmesini istiyorsak önce kendimizden başlamamız lazım ben kendi payıma düşeni yapıyorum..Her cefanın bir sefası vardır…Güzel günler yakındır yeterki inanalım

  *

  *******

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu