Bursaspor -3 puana itiraz etti!

TFF Kulüp Lisans Kurulu’nun verilen süreler içerisinde eksikliklerini tamamlayamayan 7 kulübe kestiği 3 puan silme cezası uygulanmaya başlandı.

TFF Kulüp Lisans Kurulu’nun verilen süreler içerisinde eksikliklerini tamamlayamayan 7 kulübe kestiği 3 puan silme cezası uygulanmaya başlandı.

TFF, karara itiraz etmediği belirtilen 1.Lig’den Altay ve 2.Lig Beyaz Grup’tan Zonguldak Kömürspor’un 3 puanını silerek puan durumlarını güncelledi.

Aralarında Bursaspor’un da bulunduğu Kayserispor, Giresunspor, Erzurumspor FK ve Nazilli Belediyespor’un durumları Tahkim Kurulu’na yapılan itirazların sonuçlanmasının ardından kesinlik kazanacak.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. üçüncü ligde oynuyoruz olmamızın, kapanan tahtanın, eksi 3 puanın suçluları ve sorumluları sırasıyla aşağıdadır..!
  yerel medya + taraftar + Yazıcı sonrası gelen yönetimler = camia…
  yaşadıklarımızın gerekçesi:
  a- futbola ve Bursaspora bakış açımız hastalıklıydı.
  b- futbolu ve Bursasporu 10-12 senedir hep tersinden yorumladık.
  eski günlere nasıl geri döneriz?
  camia olarak son 10-12 senede neler yaptıysak bundan sonraki süreçte bunların tam tersini yaparak…

  15
 2. Tüp vardı Gaz vardı petrol vardı Yağ vardı Şeker vardı da Biz mi Yedik İçtik .Çok Biliyorsanız Aday Olun Buyrun Yol Açık NOT kulüp Kayyuma Oradanda 3 liğ ve Amatör liğe ve son Olarakta Kapanmaya Gidiyor Sebep Olanların ALLAH………Versin AMİN

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu