Bursaspor -3 puan sorununu çözdü!

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Ulusal Kulüp Lisans alma süreci bugün saat 17:00'de sona ererken eksi 3 puan cezası alma ihtimali olan Bursaspor Kulübü gerekli evrakları tamamlayarak bu sorunu ortadan kaldırdı.

TFF tarafından verilen sürenin sona ermesine 1 saat kala bir alacaklı daha dosya gönderince Bursasporlu yöneticilerin sert pazarlıkları sonucunda anlaşma sağlandı.

TFF‘nin resmi açıklamayı duyurması bekleniyor.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Yönetime her fırsatta sallayan arkadaşlara selam olsun adamlar elinden gelenin fazlasını karşılıksız yapıyor bugüne kadar karşılık bekleyerek yapanlar yüzünden bu haledeyiz tebrik ediyorum Furkan başkanı vere kimin 1 kuruş faydası varsa Allah razı olsun başkanın arkasında duralım em azından saygıyı hak ediyorlar

   22
   14
  1. @Biri yorumuna yanıt olarak

   Bugün aldığım en güzel haber.Bursaspor’un artık önü açık.Kimse bundan endişe duymasın.

   19
   8
 1. Yönetim ve başkanımızı tebrik ediyorum ben bu yönetimimize inanıyorum inşallah güzel günler göreceğiz

  22
  15
 2. Geçmişten gelen sorunu gün itibariyle çözenlere teşekkür ederim.inşallah bu yönetimde geçmişte kalacağı zamanlarda beddua ile anılmazlar.
  Amaç borçları ötelemek değil kesin çözmek olmalı.
  Bu sorunda üç beş kişi veya siyasetle değil tüm Bursa şehrinin kenetlenmesiyle olabilir.
  Emeği geçen taşın altına elini koyan herkese teşekkürler.

  18
  6
 3. Son bir saat kala çıkan kim acaba niye daha önce gelmemiş biraz ard niyet arıyorum bu harekette çok düşmanımız var çok

  18
  1
 4. Kimmiş son dakikayı kovalayan tamam alacaklısın haklısın AMMAAA NEDEN SON DAKİKALARI BEKLEDİN….?

  17
  2
 5. Sevgili Bursasporlular tüm Bursasporlular tahta açılacak lakin tahta gibi futbolcu yerine az ama Çelik gibi futbolcular transfer edilsin bakın bataktan kurtulmak için son ipi iyi tutalım ve lütfen tirbüncü amigolar uzak dursun lütfen Sn İsmail hocam ve diğer tüm sayınlar bakın yedi ceddinize mal olur lütfen bilgi akıl sevginiz önde olsun

  9
  5
 6. geçmiş başkanların bu kadar yükü varken tüm bu yükü sırtlayan yönetime bir teşekkür etmeyecek miyiz? Bu yönetim borç yapmadı borç kapattı. Bursaspor bitmesin diye uğraşılıyor kimsenin cebinden beş kuruş çıkmıyor. Eski başkanların satırladığı Bursaspor’u ayakta tutmaya çalışan bu yönetime ne kadar atıp tuttuk farkında olmadan. Gerçi biz Ertuğrul Sağlam’ı da ağlatarak yollayan tarafarız pardon unuttum. Bu klübün düşmanı çok bilmiş taraftarı ve çorbacılar. Acilen taraftar liderleri değişmeli. Selim güya dava açmıştı geçen sene noldu, sümen altı edildi. Bu işler böyle.. Sus payını verirsin her şey hallolur. Biz işimize bakıcaz. Taraftar taraftar gibi yönetim de Bursaspor’un büyüklüğünü bilerek çalışmalarını sürdürdüğü sürece kimse sırtımızı yere getiremez.

  7
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu