Bursaspor 3-0 Tepebaşı Gençlik

Cengiz Göllü Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi Genel Müdürümüz Erhan Başoğlu, 100 kadar taraftarımız da takip etti.

Mücadeleye Şiirsel, İrem,  Dilek Erken, Dilara Dağyar, Bahar Ekinci (L: Sedef Sazlıdere) ile başlayan takımımız mücadelenin dakikalarında tutuk bir görüntü sergiledi ancak file üstünde Yasemin Şahin’in blokları ile etkili oldu ve ilk teknik molaya 8-5 önde girdi. Setin ikinci bölümünde Dilek Erken ve Bahar Ekinci’nin smaçlarıyla takımımız üst üste sayılar aldı ve ikinci teknik molaya 16-6 önde girdi. Setin son bölümünde rakip servis karşılamakta zorlanınca takımımız üst üste sayılar buldu ve 18 dakika süren 25-9 kazandık.

 

İkinci sete de çok iyi başlayan takımımız Şiirsel’in file üstü hakimiyetiyle birlikte ilk teknik molaya 8-1 önde girdi. Takımımız setin ikinci bölümünde de Yasemin ve Bahar’ın etkili oyunuyla ikinci teknik molaya 16-2  önde girdi. Geri kalan dakikalarda etkili etkili oyununu sürdüren takımımız 18 dakika süren ikinci seti de 25-7 kazandı.

Son setin başında Tepebaşı etkili oynarken takımımız daha sonra toparlandı ve ilk teknik molaya 8-5 önde girdi. Daha sonra Yasemin ve Dilek Erken’in sayılarıyla takımımız farkı açtı ve ikinci teknik molaya 16-8 önde girdi. Son bölümde de hata yapmayan takımımız seti 25-11 maçı da 3-0 kazandı. 

 

Takımımız ligin 12.haftasını da set vermeden galibiyetle kapatıp liderliğini sürdürdü.

MAÇMETRE

SALON: Cengiz Göllü

HAKEMLER: Seyhan Feyzioğlu, Ramazan Ünal

BURSASPOR: Şiirsel Altın, İrem Özgür,  Dilek Erken, Dilara Dağyar, Bahar Ekinci (L: Sedef / Meyra) ( Yedekler: Buse Özden, Aycan Ulu, Nazlı Koç, Yasemin Şahin, Hale Kantarcıoğlu)

Başantrenör: Emin İmen

TEPEBAŞI GENÇLİK: Kardelen Özgüzelbaş, Eda Gülbahar, Gülay Nazlı, Bilge Sever, Esra konca, Asena Alper, Hazal Ünal, Gülnur Poslu, Hüma Karakaya, Ceren Başargan, Safiye Özkan, Elif Könkenti, Meldanur Özkan, Tuğba Kınalı

Başantrenör: Özkan Çimenli

 

SETLER:

1.Set: Bursaspor 25 – 9 Tepebaşı Gençlik ( 18 Dk )

2.Set: Bursaspor 25 – 7 Tepebaşı Gençlik ( 18 Dk )

3.Set: Bursaspor 25– 11 Tepebaşı Gençlik ( 20 Dk )

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu