Bursaspor 250 Milyon TL bekliyor

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, satış için görüşmeleri süren benzin istasyonundan hedefledikleri geliri 250 milyon lira olarak açıkladı.

Bursaspor, benzinlik satışındaki gelir hedefini açıkladı.
Kulüp Genel Sekreteri Erkan Öncel, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında benzin istasyonunu 250 milyon liraya satmayı amaçladıklarını söyledi.
Toplantıda soruları yanıtlayan Öncel, “Nisan ayı sonuna kadar bu satışı gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.
Erkan Öncel, benzinlik konusundaki gelişmelerle ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Benzinlik için hedeflediğimiz bir rakam var. O rakama ulaşmaya çalışıyoruz.
Nisan ayı sonuna dek benzinliğin satışını gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda yönetim olarak temaslarımız devam ediyor.
Öngördüğümüz rakama ulaşmayı hedefliyoruz.
Hedefimiz benzinliği 250 milyon liraya satmak.”

BİZE 100 MİLYON LİRA KALMALI
Bursaspor’a artı gelir sağlamak istediklerini belirten Öncel, sözlerini şöyle sürdürdü:
Banka borcunu ödedikten sonra Bursaspor’a en az 100 milyon lira gelir kalmasını istiyoruz.
Ziraat Bankası’na faizler dışında 55 milyon lira borcumuz var.
Benzin istasyonunu alacak kişi 3 yıl beklemek zorunda. Şu anda kiracı olan Petrol Ofisi’nin 2027 yılına dek sözleşmesi bulunuyor. Yeni alıcının bu beklemeyi kabul etmesi gerekiyor.

ŞEFFAF OLARAK AÇIKLIYORUZ
Sonuçta, en iyi satışı yapmak için görüşmelerimiz çok yönlü olarak devam ediyor. Şeffaflık gereği camiamızı bilgilendirmek istedik.”

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursasporun Ziraat bankasına ne borcu var hangi yönetim zamanında bu borç olmuş eski başkanlar kredi çekip parayı Bursasporamı ödetiyorlar bu para Bursasporun kasasına girmişimi karar defterinde yazılımı bu parayı hangi başkan kimin üzerine çekmiş bu krediyi yönetim bir açıklasın kim çektiyse. Çekilen paranın nereye harcandığını 55 senelik bir Bursasporlu olarak öğrenmek istiyorum.

  36
  2
   1. @Davut yorumuna yanıt olarak

    Davut yaşını bilmiyorum sen benim faydam olmadığını nereden biliyorsun benim yaşım Bursasporla aynı ben her sene kombinemi alır storelerden ürün alırım senin ne faydan var Bursaspora. Hem yazdıklarına dikkat et burada yok macır yok bilmem ne ırkçılık yapma. Kendin nerelisin onu yaz. Yoksa birilerinin adamımısın.

    1. @Cebelli 1963 yorumuna yanıt olarak

     Bende göçmenim vede öz be öz Türk’üm bütün Bulgaristan macırları gibi anlıyan anlar faydaya gelince Bursaspor a en çok faydası olan kazandıranlarda macırlardır göçmenlerdir kardeşim sen kafana takma Bursaspor a hangi yavşakların zarar verdiğini herkes bilir

 2. futbol takımının gelirleri sportif kanallardan olmalı. mesela sporcu satışı, reklam, sponsorluk, ürün, kombine, gişe hasılatı, vs. gibi.
  taşınmazları satmakla yöneticilik yapılmaz.
  her zaman ki gibi yine yanlış yönetim, yanlış zihniyet, yanlış yöntemler.
  tüm bunların nedeni sabırsız ve skorcu medya ve taraftarın kulüp üzerinde yarattığı baskı.
  evet, bunlar bir kulüp için belki en kolay metotlar ama aynı zamanda da en tehlikeli yollar.
  sonuçta yapacak bir şey yok, ”deveye sormuşlar neden boynun eğri? deve cevap vermiş, nerem doğru ki!”

  16
  7
  1. @hıdır ben yorumuna yanıt olarak

   Ya sen ne kadar tezat birisin anasını satayım türkiyenin her türlü topragını satıp para bulmaya çalışan yollarını ona buna peşkeş çeken her şeyi dışa bağımlı yapan rte ye bir şey demiyorsun neredeyse rte yi yalamaktan dilin bir karış olmuş kalkmışsın burda bursasporu yönetenlere laf ediyorsun ulan Bursaspor ve Türkiye aynı paralelde gidiyor ikiside bitti Türk parası bir işe yaramıyor Bursasporun borcu durduğu yerde artıyor sen nasıl bir zihniyetsin daha gecen gün sana biri burda cvp yazmıştı trolluktan ne kadar kazanıyorsun diye trollara verilen parayı sığırlara yatırım yapılsa etin kilosu 200 tl olur diye sana yazmışlardı hala burda yorum yapabiliyorsun yaaa pes doğrusu ar damarınız çatlamış sen ve senin gibilerin

  2. @hıdır ben yorumuna yanıt olarak

   Hıdır gel o zaman sana verelim başkanlığı, gel yönet, bi zahmet bataktan kurtarıver şu takımı. Kulübümüzün gelirlerini sportif kanaldan hallet. Oyuncu satışı demişin. Gel, kimi satıcan amk?Gel, sat hadi Furkan Emre’yi, 10 milyon yuğro kazan, tahtayı aç,bizi sevindir hadi? Gişe hasılatı demişin. Kırklarelispor maçına kim geliyo amk? Millet hala biletleri 5 liraya düşürün diye ayaklanıyo. Sen ordan oturmuşun yazıyon amk. Hadi, gel kurtar bizi, görem bakem seni Hıdır. Fikrim budur.

   3
   3
 3. Türk futbolu bitti. Bursaspor da bitti. Bitirenler malûm, rahmetli yazıcı uzak tutmuştu Bursaspor ü onlardan, baktılar olmuyor oyun oynadılar üstüne hatçe yi kullanarak hapse attırdılar koca yürekli adamı. Sonra gelen başkanlar onların piyonuydu oyunun parçasıydı. Çaldılar çırptılar stadını aldılar gayrimenkullerini aldılar futbolcularını sattılar fahiş rakamlara futbolcu aldılar soydularda soydular garibim Bursaspor ü. Aynı senaryolar kocaeli sakarya Eskişehir Bolu aydın çanakkale ve izmir takımları içinde yapıldı. Çünkü eski tribünlerde bu takımların sesi çıkıyordu onlar sesten rahatsızdı. Süper lig denen lige istanbul takınlarını doldurdular alayı seyircisiz. Rize samsun trabzon konya kayseri Sivas zaten onlardan. Şimdi çalıp oynuyorlar kendi aralarında.

 4. ,Bu kulüpte paranın miktarı önemli değil. Önemli olan nasıl ve nereye kullanılacağı.
  Küme düşüp 1 sene daha heba etmeyelim…

  5
  6
 5. Empati yapın 250 milyonu buraya yatırırmısın 3 yıl hiçbir kazancın olmadan parayı yatırıp bekleyeceksin.3 yıl kimse beklemez,250 milyon parayı bankaya koysa ayda 10 milyon para alır.3 yılda 360 milyon faizden para alır ana para ile beraber para 600 milyonu geçer,Hee faiz alır almaz ben genelleme yaparak söyledim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu