Bursaspor “1963 ruhu” kampanyasını duyurdu!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden "1963 ruhu" kampanyası kapsamında satılacak formalar hakkında açıklama yaptı.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Türk sporunun köklü çınarı Bursaspor’umuz, tarihinin en büyük mücadelelerinden birini ortaya koymaktadır. Yeşil Beyaz renklere gönül veren, takımına her koşulda sahip çıkan taraftarımızı ve kentin gücüne güç katan yerel dinamiklerini örnek bir kenetlenme ve dayanışma içinde yeniden birlikte ayağa kalkmaya davet ediyoruz.

Gücünü geçmişinden alan kulübümüz sahada futbolcularımız, tribünde siz taraftarlarımızla 1963 Ruhu‘nu yeniden yaşamak ve yaşatmak için bağış kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz.

Iban’a gerekli bağışı yaptıktan sonra 300 TL ve üzeri bağışlarda hediye edilecek olan 1963 Ruhu formalarımızın teslimini Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu Bursastore mağazamızdan alabilirsiniz.


Kampanya Bilgileri

Hesap Adı : 1963 Ruhu
IBAN: TR95 0020 5000 0988 0150 1000 01

(IBAN’dan gönderilecek bağışlar için Açıklama kısmına ”1963 Ruhu Bağışı” yazılması gerekmektedir)

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Gerçek Bursasporlu olanın
  Totoşunu görelim bakalım
  Hedef 1 milyon forma
  300 milyon tl; yıkılsın tahtalar
  Kulüp playoff ve 1.lig hedefiyle
  Yoluna devam etsin👏🐊🇳🇬⚽️🏆💪🔥

  36
  12
   1. @eski teksas yorumuna yanıt olarak

    Bilader öncelikle adam gibi konuşmayı ögren,
    Allahıma şükür şimdiye kadar Bursaspor adına hiçbir yerden menfaat almış biri degilim zaten Recep Başkanın verecek çorbası da yok zaten, seviyesiz tavrına ragmen sana cevap vereyim, ben Recep Günayı degil Bursasporu savunuyorum, yazdıgım 300 milyon tl kimsenin cebine girmeyecekse ki iban valilik izni ile alınmış yani valilik konteolünde bir hesap, kulüp tahtayı açıp, transfer yapıp, 1.lige yükselirse bunun mevcut başkanı savundugum iddiasiyla ne alakası var, benim savundugum şey tamamen Bursaspor ve onun eski başarılı günlere geri gelmesi, sizin gibi birilerinin ardına takilip Ali tay efendinin kulübe başkan olması için imza verenlerden degiliz, gördük neler yaptigini, gelirse de neler yapacagini az çok tahmin ediyoruz alacaklarini en kisa süre ve firsatta alip kendisini ibra edip bjr de yarim biraktigi kulübü amatöre düşürüp, iflas ettirip, Yeni Bursaspor kulübü ile siz 1060 çorbacinin destegiyle şehri ayakta uyutmak olanların dimdik karşısındayız.
    BURSASPOR SEN ÇOK YAŞA

 2. Benim anlayamadigim nokta neden parayı ibandan atıp niye formayı hediye olarak alıyoruz . Vergiler o kadar mı fazla

  8
  1
  1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım yaptigin destekle kulübe bagış yapiyorsun aslinda bir ticari iş yapmiyorsun firma bu işin formalitesi konu ticari boyutta olursa vergisi,vergi dairesi, sgksi, bankasi, icra dosyalari,sözde alacakli olanAli tay ve diger eski baskan ve yoneticileri derken liste uzayip gider herkes kuyrukta bekler kulüpte bu parayi sittim sene kullanamaz

 3. Formaları birilerine aldırıp bağışları klube gelir getirecek hale getirip. Bir taşta 2 kuş vurmuş olacak. Örneğin BTSO 1000 forma aldığında 1000 forma BTSO ya gönderilmiyor. Bağış verenlere bu formaları hediye edince aynı formayı 2 kere satmış olacak.

 4. BURSASPOR Forması zaten ucuz olmamalı önüne gelende üstüne giymemeli o formanın bir şanı şerefi var değil 300 tl 3000 tl de olsa alaçağım giyeceğim benim gelirim euro ve dolar olduğu için fazla sıkıntı yaratmaz ama asgari üçretli arkadaşlara tavsiye etmem ay sonunu değil ayın ortasını zor getiriyorsunuz hatta raylı sisteme binerken bile düşünüyor market market gezip ucuz soğan patates arıyorsunuz bence sizler almayın bu formayı ayağınızı yorganınıza göre uzatın

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu