Bursaspor 1.5 Milyon Euro’yu kabul etmedi!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Geçen hafta, Bursaspor’un yükselen yıldızı Umut Meraş’a, Fransa’dan bir takımın resmi teklifte bulunacağını yazmış, ardından İstanbul medyası da bu ekibin Lille olduğunu öne sürmüştü… Ben rakamı 1 milyon Euro olarak duymuştum ama değilmiş…

1 milyon 500 bin Euro’luk bir teklifle Bursaspor’un kapısını çalmışlar… Yönetim, rakamı az bulduğunu iletip, kabul etmemiş… Beklenti herhalde 3-4 milyon Euro civarı

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Harun ucuza değil güncel şartlarda iyi fiyata gitti. Yurt içi daha fazla paraya uluslararası deneyimi olmayan bir kaleciyi satamazsın. Avrupa’dan ciddi bir talibinin çıkmama nedeni de budur. Ayrıca Harun gitmeseydi Okan’a Muhammet’e ayıp olurdu. Hepsi iyi kaleciler, biri oynarken diğer iki genç ismin kulübeye mahkum olması hem Türk futbolu, hem Bursaspor hem de oyuncular için kayıptan başka bir şey olmazdı. Bu oyuncular kontratları bittiği gibi takımdan ayrılır, başka takımlarda başarılı olurlardı. Örn: Volkan Demirel yıllardır Fenerbahçe’de olduğu için arkasındaki bir çok genç isim başka takımlara gitti.

   30
   3
 1. Kendin once bir yararlan ! Oyuncu satilir,satilmalidirda,ama boyle degil ! Birkac yil sende oynar,sen ondan oyunuyla faydalanirsin,sonrada iyi bir ucrete satarsin,dogrusu budur,daha oyunculari kendin kullanamadan satarsan kume dusmen kacinilmaz,ama bu yil,ama seneye,ama ondan sonraki sene !!!

  13
  2
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Komik olan sensin ! Biz rakam telafuz etmedik,şu paraya satılsın,bu paraya satılmasın demedik,şuan satılmasın,zamanı değil dedik,önce biz biraz faydalanalım öyle dedik ! Okuduğunu anlamaman vahim,anlamadığını şeyi yorumlaman ondan dahada vahim !!!

 2. Ya arkadas neyin kafasini yasiyonuz allahini severseniz umut meras neyi kanitladida hemen 3 4 milyonlardan bahsediyorsunuz birakin biraz pissin sonra istersiniz rakam

  7
  6
 3. Değer yaratmak kolay değil. 3 -4 milyon euro bandına giderse ne mutlu. Şu dar boğazda biraz daha ertelenir sıkıntılar..

 4. Ocak ayında yapılacak olan bir satış çok erken olur,
  Yaz döneminde futbolu daha olgunlaşmış olacaktır,
  3-3,5 milyon euro civarı bir meblağ ve %20 sonraki satışından pay ile
  Transferi gerçekleşebilir.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu