Bursalı siyasilerden Bursaspor’a destek!

Bursaspor'un Fatih Karagümrük karşısında sezonun ilk maçında siyasiler de destek verdi.

İYİ Parti Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu karşılaşmayı protokol tribününden takip etti.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Biz her maçta tribündeyiz.Kombinemizi aldık,forma vs.gibi aksesuarlarımızı da aldık,3 sms gönderdim,kampanya boyunca her ay yine göndereceğim.Bu forma için şakır şakır yağmur altında acemlerden stada kadar çile yürüyüşü yapıyorum.Sizlerin yapması gereken tribünden maç seyretmek değil transfer tahtasının açılması için yönetime yardımcı olmak.Bu bütün partiler için geçerli.Bütün sanayici ve iş adamları partili.Ama onların çıkarına bir durum olunca meclisi karıştırıyorsunuz.Siz yine de goz boyamak,reklâm yapmak için tribünleri boş bırakmayın.Ama bu şekilde tribünlerde olmanız Bursaspor’umuzun başarilı olmasıni sağlamıyor.Geçen yıl Var sistemi Bursa’nın haklarını gasbederken neredeydiniz?Neden sesiniz çıkmadı?Neden Bursa’ya sahip çıkmadınız?Sizin gibi siyasetçiler varken Bursa hiçbir konuda ilerleyemez,başarılı olamaz.

  86
  2
 2. Gidip te ne oldu oradaki insanları da telaşa soktunuz . İcraat var mı . bi faydanız olsun kuru kalabalık yapmayın .

  48
  13
  1. @inci1 yorumuna yanıt olarak

   Adamlara oy mu verdiniz de bişey bekliyorsunuz.hic bir yetki vermemişsiniz,gitmişsiniz inegöllü bi bjkliyi secmişsiniz sonra ne faydaniz var diye adamlara çıkişiyorsunuz..mestani bu adamlar mi getirdi yoksa akparti mi?boşa konusmayin.dunyadan haberiniz yok!

   79
   27
   1. @Mert yorumuna yanıt olarak

    Ayıptır aýıp.Sn.İsmail Tatlıoglu oy almadan nasıl milletvekili oldu.Ama buradaki mesele Sn milletvekilinin şahsını eleştirme olayı değildir.Mesele bütün siyasilerin eleştirilmesidir.Ayrıca Sn.İsmail Tatlıoğlu değerli bir kişiliktir.Mesele bu da değil.Bu güne kadar Bursaspor’un dolayısıyla Bursa’nın Tff ve Mhk tarafından ince ince doğranmasına hiçbir parti milletvekilinin tepki göstermemesidir.Konuyu hemen siyasi olarak değerlendirmeyin.

    2
    3
   2. @Mert yorumuna yanıt olarak

    İş kötülemek olunca herkes sallıyor peki bugün ve bundan sonra konuşan siyasi olsun iş insanı olsun popüler birisi olsun şu soruyu sormak lazım.BU ZAMANA KADAR NEREDEYDİNİZ AKLINIZ NEREDEYDİ GÖZÜNÜZ NEREYE BAKIYORDU KULAKLARINIZ NEDEN DUYMADI? KİMSE BURADA SİYASET YAPMASIN MEVZU BURSASPOR GERİSİ TEFARRUATTIR HE HALA KONUŞAN OLURSA BURSASPORLULUĞUNU SORGULASIN.SİYASET Mİ ? BURSASPOR MU ?.

    2
    2
   3. @Mert yorumuna yanıt olarak

    Adama oy verilir adam gibi görünenlere rant için menfaat için iki dakikada partisini ve çevresini satanlara değil . Bahsettiğin şahsı da seçmedik . Ayrıca BURSASPOR da görev yapan başkanlarından yöneticilerinden idarecilerinden topçularından kaçta kaçının BURSASPOR lu olduğunu düşünüyorsun . Tabii ki bazıları hariç olabilir . Lakin BURSASPOR içinde gerçekten BURSASPOR lu bulabilmekte ayrı bir konu .

    5
    15
   4. @Mert yorumuna yanıt olarak

    Seninde bilgin bir şey yok mestandan başka aday cıktımi kulübe de akp seçti he digerleride başkan adayı olsaydida onu secseydiniz ya hayri yazicida sonlara doğru oldu onu söyleme bana iş isten geçti zaman aday olcam dedi baskanlik adaylari süresı bittiydi o zaman isinize gelince suc atmayi biliyorsunuz

    8
    11
 3. Bursanın bildiğim kadarıyla 20 tane milletvekili var
  Her bri hangi partiden olduğunun önemi olmadan 1-aylık maaşını
  BUrsasporuma bağışlasalar toplam da 500 BİN TL gibi bir para girecektir
  Kulübün kasasına aynı şekilde belediyelerde böyle bir kampanya başlatabilir.

  10
  1
 4. 20 Milletvekili bir 17 Belediye ve 1BB Başkanı var. Bir tanesi dert edinmiş.
  Düşen takıma başından sahip çıkalım deyip, deplasmana gitmiş yöneticilerine hadi beraberiz demiş.
  Taraftar olarak diğerlerine nerdesiniz diyeceğimize , gelene burada ne işin var mı diyoruz
  Her katkıya ihtiyaç var.

  10
  1
  1. @teksas yorumuna yanıt olarak

   Renktaşım doğru yazmışsın eksileyenler memnun Bursaspor un gidişinden demek ki ne geldiyse siyasetin girmesiyle oldu.Kör cahile ne anlatacaksın nokta.

   8
   11
   1. @1963 yorumuna yanıt olarak

    Renktaşım böyle cahillerle uğraşmaya değmez doğru söyleyeni 99 köyden kovarlar.Bursaspor u kimler bu hale getirdi hala farkında değiller.Körler sağırlar birbirini ağırlar Bursaspor da siyasetin kucağına düşer ama kümeye düşer…Bursaspor düşmanları böyle zihniyetle devam edin….

 5. Bir ittifak çıktı martın sonu BAHAR dedi.
  Bursaspor Martın sonunda kışı gördü.
  Bir ittifak çıktı BEKA sorunu var dedi.
  Bursaspor süper ligte BEKA sını kaybetti.
  Siz hala siyasiler den destek yazmış siniz.
  BURSASPOR GÖZ GÖRE GÖRE YOK EDİLİYOR. NEDEN?
  Ben yeri geldiğinde oy verdiğim parti yöneticilerine bu soruyu soracağım.

  8
  3
 6. Bursaspor a herkesim destek vermeli ,SN MMestan tahta su saate kadar acilamadi ve bence siz bursaspor u tam bitirme operasyonu icin dugmeye basmaya mi geldiniz Bu sehirde is dunyasina olsun,devlet adamina olaun,siyasestciye olsun,dernek baskani ,tirbun lideri,amigolara olsun guven bitti yaziklar olsun o kendini bilenlere

 7. Siyaset daha doğrusu malum iktidar Gaziantep ve Kocaelinde yaptıklarını şimdi üzerimizde uyguluyor. Kulübü yok edip başka isimle tamamen kendi kontrollerinde yeni bir takım hedefleri var. Bunu Antepte başardılar, Kocaelinde ise Kocaelisporu çökerttiler ama Kocaelibirliksporu canlandıramadılar. Sonumuz hayırlı olsun Bursaspordan başka burada oluşturulacak hiç bir takıma destek vermem.

  6
  2
 8. Başka aday çıkmış mismis. Çıkanları kim tehdit etti başkası secilse idi bütün bokluklar gün yüzüne çıkacak ti mestani getirmelerinin tek sebebi her şeyi örtbas etmek .madem taraftar siniz hadi 40 bin kişi Akhisar maçına maç sonundada malum yere pilavdan donenin kaşığı kırılsın misali ulan bu şehrin yüzde doksanı emekçi hala anlamadığım siyonist uşağı partilerin oyuncağı bir silkinin be kardeşim güç biziz sinme sindirilme.

 9. her ay çarşı, k.sanayi, otosansit, nosab, organize sanayi, dosab, alışveriş merkezleri, metro istasyon önleri, kayapa sanayi, çalı sanayi
  ziyaret yapılsa, aynen ifade ediyorum MENDİL AÇILSA herhalde yılda 5 milyon toplanır. valilik izni ile 1 , 5 , 10 ve 20 tl lık makbuzlar basılır. mestan matbaasında bedava hazırlar makbuzları. başka çare kalmadı. bursasporu bursa halkı kurtarır.

 10. SPORUN ve BURSASPORUN HASTALIĞI SİYASETİN TAHAKKÜMÜ ALTINDA OLMASIDIR.
  Sanatçı,siyasetçi elbette maça gidebilir ve gitmelidir.Fakat bu reklam olsun diye değil SEVDİĞİMİZ,SPORA DEĞER VERDİĞİMİZ için olmalıdır.

  BURSASPOR NASIL BU HALE DÜ ŞÜ RÜL DÜ?
  Bu sorunun cevabını verebiliyor ve düşürenlerden HESAP SORABİLİYORSAK işte o zaman bu yaşanılanlardan DERS ALMIŞ OLURUZ.
  Gelen soyup vuruyorsa,gidipde arkasından SEN NE YAPTIN,HESAP VER DENMİYOR VE DENEMİYORSA burada züğürt tesellisi gibi yorumları yaparız .

  BİZİ BU BORCA SOKANLARDAN,BU DURUMA DÜŞÜRENLERDEN HESAP SORULMALIDIIIIIIR.

 11. Ne zaman kulübüme ” AQP” sızmaya başladı o zamandan beri kulubüme desteğimi azaltarak çektim. Şimdi ne kombine aldım ne forma ne sms attım.
  Pişmanmıyım? Değilim. Geçen sezon,oyuncularına kadar sirayet etmiş oyunu gören herşeyin bir senaryo olduğunu farkedebilir.
  Bursasporum bir yere gelmek istiyorsa taraftarından yönetimine oyuncusundan stattaki koltuğuna kadar kafaların değişmesi gerek ve hiç bir siyasetçi kulübün önünden dahi geçirilmemesi gerek.
  Bu yazıyı haftaya kiminle oynayacağımızı bilmediğim bir duyarsızlıkla yazıyorum.Kuklalara para yedirecegime çocuğuma ekmek alırım ve ingiltereden bir futbol takımını desteklerim. Böylesi daha iyi.
  Ya kafaları değiştirin yada kulübümün kapısına asacağımız kilidi ben alırım.
  AQP ve türev siyasiler bir gün bu kulüpte emecek bir damla kan bulamazsa ve kulübün gerçek sahipleri düşünce mekanizmalarının yerini değiştirirse o vakit umut tan söz edebiliriz.
  Yılanlara sarılmaktan denizden kurtulmayı akledemeyen herkese saygılar

  1. @Pharell yorumuna yanıt olarak

   Kardeşım sen zaten şu anda Bursasporlu değilsin.Böyle yorum ve eleştiri yapma hakkın yok.Sen istediğin ligden istediğin takımların maçlarını izleyebilirsin.Senin yüzlerce takımın var.Ama bizim bir tek BURSASPOR’umuz var.Biz herşeyin farkında olarak kombine ve formalarımızı aldık,sms lerimizi de gönderdik.Sen de bu zorunlu görevini yerine getirip tekrar ancak zayıf bir Bursaspor’lu olabilirsin.Sakın ola Bursaspor için çoluk çocuğunun ihtiyaçlarını eksik bırakma.Sen olmasanda bizler Bursaspor’a yeteriz.

   1. @Hayro yorumuna yanıt olarak

    Bu yetmiş haliniz/miz mi kardeşim?
    Hamasi sloganlar ve cefakar taraftar edebiyatı ile bir yere varılmıyor varamıyoruz varamadigimiz gibi daha da çöküyoruz görmüyormusun takımın taraftarın şehrin halini?
    Hala yok biz bize yeteriz yok biz tek siz hepiniz vs. Dostum futbol senin zannettiğin gibi bir şey değil inan bana.

 12. Adam gelmiş takıma destek vermeye. Taraftarın Bursaspor’u siyaset düşürdü diyen AKP li başkanlar nerede. Taraftar olarak anca sallamayı biliriz. Destek olana destek verelim daha çok destek olsun. Gün birlik günü olamazsak vay halimize.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu