Bursalı iş insanı Karacabeyspor’u aldı!

TFF 2. Lig 2023 - 2024 sezonunda Beyaz Grup'ta temsilcimiz Karacabey Belediyespor'u Bursa Yıldırımspor'un Başkanı Ekrem Senal satın aldı.

TFF 3’ncü Lig’de mücadele eden Bursa Yıldırımspor‘un başkanlığını yürüten Ekrem Senal futbol yatırımlarını sürdürüyor.

Bir dönem Bursaspor‘da başkan adaylığı için adı geçen Senal, TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta bu sezon mücadele edecek olan ve sezon başında TECO ile sponsorluk anlaşmasını bitiren Karacabey Belediyespor için el sıkıştı.

Ekrem Senal‘ın yöneticileriyle durum değerlendirmesi yaptığı ve imzaların en kısa zamanda atılacağı öğrenildi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   Daha öncede söyledim.karacabeyspor satın alıp 6.takım olarak ekleyebilirdik çünkü karacabeyin gelir getiren projeleri ve iyi kurulmuş bir takımı var ama nerede o kapasite bizde artı artık şirketleşme olmalı her başkan kendi döneminden sorumlu tutulursa o zaman kimse çalamaz ve har vurup harman savurmaz ve teksas ,maraton , ünitimsah vs hangi grubun zararı dokunuyorsa kulübe kapatılmalı kurulacak grupta bursaspora zarar getirmeyecek kişiler olmalı.Medyaya gelirsek hakimiyet , olay , enbursa vs medyaları kulübe sokulmaması lazım sokulduğu zaman neler olduğu gördük bunlar yapılırsa o zaman düzene girilir

   12
   2
 1. Bursasporu bitirme çabaları,baştan Bursasporun başkan adaylığı için millete gaz verdi, Ömer Furkan Banaz yönetimini istifa ettittirdi şimdi Karacaneysporu alacakmış, şimdi paranı, gücünü, bilgini harcasana Bursasporu kurtarmak için. Ne işin var Karacabey sporla.

  22
  10
 2. Ülkenin her bakımdan en büyük 5 ili ligde yok Karacabey veya bursaspordan biri çıksın işte çıkan Bursaspor olur fena mı ?

  11
  5
 3. ne yazık ki artık bursaspor fk dan başka çaremiz kalmamış gibi gözüküyor son ana kadar kulübümüzün yaşatılmasını isterim
  ancak görünen o ki bursamızı üst liglerde izlemek istiyorsak kurucu 5 takımın yanına logomuza 6. yıldız olarak karacabey’i de eklememiz gerekiyor. hayırlısı…

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu