Bursa’daki milli maçın biletleri satışta

A Erkek Milli Takımımız, FIBA 2023 Dünya Kupası Elemeleri ikinci turunda 24 Şubat Cuma günü saat 20.00’de TOFAŞ Spor Salonu’nda Letonya ile karşı karşıya gelecek.

A Milli Takımımızın cuma günü Bursa‘da Letonya ile oynayacağı müsabakanın gelirleri AFAD iş birliğiyle devam eden konteyner kent çalışmalarına aktarılacak.

Bilet almak için TIKLAYIN

– 6 yaş ve üzeri tüm katılımcılar bilete tabiidir. 5 yaş ve altı seyirciler, müsabakayı koltuk verilmeksizin yani ebeveyninin kucağında oturmak şartıyla ücretsiz şekilde takip edebilmektedir.

– Etkinlik, tüm koltuklar için numaralı oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

– Organizasyonu yapan kuruluşun, müsabaka programı (tarih-saat-mekan) ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

– Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

– Spor salonuna dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

– Katılımcılar / İzleyiciler COVID-19 kapsamında alınan/alınacak kurallara uymalıdır.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Uludağ li yorumuna yanıt olarak

   Ne yapmayalım? Anlamadım. Vercez küfürü işte be yaa. Dikilmiş Letonya. Kocası da Onuralp Bitim be yaa. Oo hoo, bi de Letonya’yla mı uğraşıcaz? İskender Kebapçısı Yavuz İskenderoğlu, Bursa’nın Letonya Fahri konsolosuymuş. Letonya takımına maçtan bi gün önce Botanik Park’ta kebap yidircekmiş. Yok mu bi tanıdık, söyleyin de Letonya’nın kebabına müsil ilacı katsın be yaa. Devirelim şu Letonya’yı.

   4
   5
 1. Salak salak yorumlar yapan ve kendini elit gören denyolar, basketbol da spor hatırlatayım ve tribünde olan herkes küfür de eder, holiganlik da yapar. Futbol da yapılınca mübah salonda yapılınca mi kötü. Bence siz çekirdek tayfası gelmesin. Kimse yokken Teksas vardı.

  4
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu