Bursa’daki milli maçı da ilgilendiren açıklama!

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Bu duyuru Bursa'da oynanacak olan Türkiye - Hırvatistan maçını da ilgilendiriyor.

İşte Türkiye Futbol Federasyonu‘nun açıklaması;

A Millî Takımımızın yurt içi ve yurt dışında oynayacağı müsabakaların biletlerinin satışına ait tüm bilgiler www.tff.org resmi internet sitesinden paylaşılmaktadır.

Henüz biletler satışa çıkmadan farklı internet sitelerinden bilet satıldığını takip etmekteyiz.

Biletlerin satışa çıktığı andan itibaren resmi internet sitemiz aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Mağduriyet yaşanmaması adına bilgilendirme öncesi bilet satın alma işlemi yapılmamasını kamuoyundan önemle rica ederiz.

Türkiye Futbol Federasyonu

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Asabi yorumuna yanıt olarak

   Chp li Bursa mv. ORHAN SARİBAL’ın Bursaspor karşıtı açıklamalarını paylaş samimi olduğunu görelim. En iyisini Bahçeli dedi: “Amed diye bir yer yoktur”. Türk Kürt çatışması yaratmak isteyenler ve bunu kaşıyan kahpe Amed’e tüm sol medya destek çıkmıştır. Tüm chp hdp güruhu Bursasporumuzun bu maçı kazanıp üstüne üstlük terör sevicilere milli tokat attığımız maç sonrası adeta çılgına dönmüştür. Hükümetin marjinal grupların ekmegine yağ sürmemek adına yaptığı açıklama ile onların can ciğer kuzu sarması görüntüleri ve Bursayı hiç etmeye çalışmaları bir değildir.

   31
   15
 1. Milli maçta herkes Türk bayrağıyla gelip sadece milli takıma tezahürat yapılmalıdır . Tvden milyonlar görsün Bursaspor taraftarının centilmenliğini ve milli duruşunu .

  21
  3
 2. Saçma sapan yorumlar yazmayın bu ulke bizim bu vatan bizim bu topraklar bizim bursaspor taraftarı bursa sehri milleyetcidir o maçta hepberaber orada olacağız inşallah bursaspor taraftarının büyüklüğünü görsünler..

  14
  4
 3. Milli maça gitmem diyenler bence amedsporlu trollerdir. Hiç kimse gitmeyip de Bursaspor milliyetçi değil mi dedirtmek istiyorsunuz . Çok şükür 7 arkadaş gidecez siz tv de yalı çapkını izleyin entel tayfa

  10
  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu