Bursa’da çalışmalar başladı

Bursaspor iki günlük izinin ardından bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına başladı.

Sezon başı hazırlıklarının ikinci etabını Avusturya‘da tamamlayan Bursaspor 2 günlük izinin ardından bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.

Teknik Direktör Paul Le Guen nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 45 dakika sürdü.

Isınma koşularıyla başlayan antrenman topla koordinasyon ve çabukluk çalışmasıyla devam etti. Daha sonra 3 gruba ayrılan Bursaspor‘da 2 grup yarı sahada çift kale maç yaparken diğer grup ise minderler üzerinde kuvvet çalıştı.

Bursaspor bugün akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. hoca da başkana uymaya başladı sanırım. hafta başında transferler netleşir diyorlardı. ne oldu. accamla fark 500 bin euro, badu için italyaya bir sefer daha, delarge için hamza almayın dedi, reşit akçay alın dedi. bizim elde yine sıfır. pardon, merter ve ismaille devam edecekmişiz. isamail neysede merter yeni transfer sayılır, orta sahamıza çok dinamizim katar değil mi?

    24
  2. Ne olursa olsun yönetimi istifaya davet etmeliyiz. Ama ilk maçta hiç bir şekilde futbolculara karşı negatif olmamalıyız. Geçen senede futbolcular suçlu degildi bu senede değil. Çöp geçen senede bu senede farklı değil Inşallah taraftar
    bu sene fark etmiştir.

  3. Arkadaşlar kusura bakmayında görünen köy kılavuz istemez. Belliki defans yapan bi takım olucaz mevcut kadroda en iyi forvetini istemiyorsun bütün sezon defans mı yapıcaz ilk yarıdan bursasporumuzun düştüğü netleşir yazıktır..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu