Bursa’da Bayarslan ile kaybetmedik

Hakem Volkan Bayarslan yönetiminde Bursaspor, 9 maça çıktı.

Bu maçların 7’sini kazanan yeşil-beyazlılar, diğer mücadelelerde birer beraberlik ve mağlubiyet aldı. Bayarslan yönetiminde Bursa‘da çıktığı 6 maçta ise yenilmeyen Bursaspor, bu maçların da 5’ini kazandı.

Bayarslan, Adanaspor‘un ise 12 maçını yönetti. Bu maçlarda Güney ekibi, 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Bayarslan, iki takım arasında 12 Aralık 2017’de oynanan Türkiye Kupası maçını da yönetirken Bursa‘daki bu mücadeleyi ev sahibi, 2-0’lık skorla kazandı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   sen seleznovla çık ulan ne kafalara kaldı klüp şuan için kubilay seleznova 10 basar boş yapma. ben koşsam adamı geçerim. neymiş bitiriciymiş 6 haftadır kaleye top vuramadı yerim onun bitiriciliğini. bitik adam net. irfan işi biliyor merak etme sen hayatı bitik adamları koymaz.

   2
   1
   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Sen kubişciğin akrabasımısın ulan, kubiş bu A takıma 2015-2016 da çıktı , çıktığından bu yana süperligte 56 maç, 1.lig te 27 maç sahada kaldı , süperligte 56 maçta attığı gol sayısı 9 bu sezon 7 , heee eğer sen toptan futboldan anladığını baya iyi zannediyorsan selçuk erdoğan gitmişken sen geç onun yerine böyle topçuları topla takıma kubilay denen avarel 23 yaşında a takımda olduğu 5 senede toplam 83 maçta 16 gol atmış , Seleznov 34 yaşında 23 maçta bu sezon sadece lig ve kupada 11 gol attı bu adam nerdeyse daha yeni 1 senedir takımda şimdi sen beynine sor şunu 23 yaşında 5 senede 83 maçta 16 gol atabilmiş avarel mi yoksa 1 senedir takımda bulunan 34 lük 11 gole ulaşmış seleznovmu gel gelelim hiçbirini kabul etmedin ki edilmicek gibi değil sen neden kubilay diye costun ulan Ali akman kubişciğinden yirmi gömlek üstündür kubilay yarın kovulsun 3.lig te zor oynar ulan.

    1
    1
    1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

     seleznov oynarsa takım savunması eksik kalıyor güzel kardeşim ne boş adamsın . koşamıyor takım onun yüzünden baskı yiyor sonra sedata diarraya vs laf yapıyonuz ne adamsınız ya

     1. @harbici yorumuna yanıt olarak

      Seleznov oynayınca takım savunması eksik kalır tabi futbol cahili hücum adamı ve ileri uçta oynayan adam ile mevkisi defans olan kaleye en yakın oyuncuyu kıyaslaman ne kadar boş olduğunu belli ediyor, 34 yaşındaki adamdan beklentin ronaldo olması değil bir orda bir burda olması değil fırsatçı golcülüğüdür tecrübesidir istediğin beklentileri kubilayda bulamazsın yırt kendini yırtabildiğin kadar boşsun zekan futbola elverişli değil bahsettiğin özellikler 17 yaşındaki ali akmanda olur futbol cahili hiçbirini özellik olarak barındırmayan kubilayla gol beklersen sen kubilaydan daha boşsun demektir, bir takımın defan hattını savunmasını kuvvetlendiren şey orta saha ve kanatlarıdır orta sahan ne kadar direnç gösterirse baskıyı azaltırsa savunmanın işi o kadar azalır forvetin görevi kanatlardan beslenmesiyle fırsatçılığı ve tecrübesiyle gol aramasıdır sedatla diarrayla ne alaka seleznovun pozisyonları mevkisine göre değerlendirceksin oyuncuyu yaşı tecrübesine göre selçukta tecrübe var zeka yok kabiliyet yok sedatta kabiliyet var tecrübe yok boş konuşmayı kes boşun önde gidesin hemde bayrak taşıyıcısısın.

 1. Demek ki yenilicez.. Böyle seri istatistik yakaladığımızın haberi yapıldıktan sonraki maç istatistik bozuluyor. İnşallah yine öyle olmaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu