Bursa’da Batalla sevgisi inanılmaz!

Bursa'daki Batalla sevgisi, Arjantinli futbolcunun arkadaşını şaşkınlığa uğrattı.

Yaklaşık 10 gündür Pablo Martin Batalla‘nın yanında olan Arjantinli arkadaşı, dikkat çekici açıklamalar yaptı.

İşte efsane futbolcunun arkadaşından Bursaspor TV‘ye verdiği röportaj; “Hayatımda yaşadığım en güzel vakitti. Pablo’nun burada gördüğü sevgiyi deneyimlemek çok güzeldi. Böyle bir şey, sahalarda Napoli’deki Maradona ve Barcelona’daki Messi’de görmüştüm. Hayal edilemez bir sevgi gerçekten.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Batallayı anlatmak kelimeler yetmezBu camia da ve bu şehirde onun yeri hep ayrı olacak etle tırnak gibi…Futbolcu olarak gelmiyecek ama birgün Bursaspor da ama yardımcı ama teknik direktör olarak gelecek o günü bekliyor olacak bu şehir….Sana öyle bir alışmısız ki nasıl alışırız bilemem Takım her çıktığında gözlerimiz hep seni arıyacak alışmak çok zor…Bedenler ayrılsada gönüller hep bir olucak…Sen bu camianın bir parçasısın…PMB10 EFSANE KAPTAN…GRACİAS CAPTAN BATALLA ….

  10
 2. Kandıramazsın beni aldatmazsın beni..Bu bir şarkı sözü. Aga benim sevdiğim takıma bir rahmetli Nejat biyediç gibi. Ergiç gibi ramazanda kendi cebinden para verip ki (bazıları solcu diye yerden yere vurmuştu ) Battala gibi futbolcuları bulup bir yerlerden bulup getirmezseniz bırakın yönetici adayı Yönetici bile olmayın. Yalan çok at atabildiğin kadar onu alacağım bunu alacağım. Haa sahi baliç in nasıl bursa ya geldiğini hatırlıyan varmı içinizde. Mutlaka vardır. Toros ta hatırlıyordur. Ben sporcunun zeki ve ahlak lısını severim demiş. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK demiş ….Bay Toros.

 3. bizlere yaşattıkları veriler ortada ayrıca en önemlisi karekter Bursaspor tarihinde aldığı para ve kazandırdıkları yanında çok çok az kalır bir twente maçı ,şampiyonlar ligi ilk golü,şampiyonluk da 8 önemli gol ,çin e sattılar aldığı tüm para kulüp e (pardon yönetimin cebine gitti) kaç futbolcu Türkiye de Bursaspor dan başka takımda oynamam bu sadece Bursaspor için değil tüm takımları için geçerli ben inanamıyorum sohbetlerde Batalla yı eleştirenler dahi görmüştüm sahi ya Rahmetli Başkan a da sövenler vardı sanki her yıl şampiyon olup Avrupa kupalarına gidiyoruz da Batalla Bursaspor un messi si maradona sıdır hatta onlardan çok öte dir

 4. 1- batalla istisna…
  2- başkan ve antrenör olarak kim gelirse gelsin başarılı olmak zorunda. aksi takdir de kalma şansları hiç yok.
  3- ancak futbol üç neticeli bir oyun ve kısa vade de başarı şansı maalesef az.
  4- bir takıma gerçek manada ”başarılıdır!” denebilmesi için o takımın istikrarına ve son 4-5 beş senesine bakmak lazım.
  5- her yıl artan bir performansı varsa bunun bir değeri vardır.
  6- maalesef ülkemizdeki mevcut medya ve taraftarın değerlendirmesi bu şekilde olmuyor.
  7- ve sırf bu yüzden yıldız oyuncu çıkmıyor ve sportif başarı gelmiyor.
  8- çünkü yönetim ve teknik adamlar, taraftar ve medya baskısından dolayı geleceği planlama yerine ”günü kurtarma!” yolunu seçiyorlar.
  9- bursasporun kurtuluşu için iki yol var.
  a- ya fb, gs, bjk gibi para gücü ile kaliteli takım kurup başarıyı hemen yakalayacak. (bu bugün için imkansız)
  b- ya da başakşehir örneğinde olduğu gibi sabırla ve uzun vade de kurumsallaşmayı hedef alacak.
  (c) şıkkını yazmaya gerek yok. onun karşılığı orta halli sıradan bir anadolu kulübüdür.
  10- başakşehir bunu başardı ama, en büyük avantajı taraftar ve medyasının olmamasıydı. bizim taraftar bu sabrı gösterir mi orası meçhul.
  11- bir kulüp için bilinçli taraftar çok büyük avantaj. aksi ise, çok daha büyük tehlike.
  12- üstte saydığım maddeler ülkedeki tüm camialar için geçerli. ama nedense bursa da bu yanlışlar bir tık daha fazla…
  13- tercih elbette büyük bursaspor camiasınındır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu