Bursa’da 5,5 senedir aynı heyecanı yaşıyorum

Okul girişinde Bursaspor Marşı ve öğrenciler tarafından oluşturulan yeşil-beyazlı sevgi koridoruyla, coşkuyla karşılanan Arjantinli Kaptan, Konferans Salonu’nda tercüman Altuğ Günaydın‘ın aracılığıyla öğrencilerin sorularına samimi cevaplar verdi.

Bir öğrenci, “Merhaba Batalla Bey” diyerek söze başlayınca, salonda gülüşmeler yaşandı.

BURSASPOR’DA BIRAKACAĞIM

Öğrencilerin İspanyolca soru sormasından memnun olan 32 yaşındaki Süper Bücür, “Bursa’da ilk çıktığım maç, 2009 yılındaki Ankaragücü maçıydı. O günkü heyecanı hala aynı şekilde yaşıyorum. Ancak inanın; Bursaspor kariyerimin bu kadar süreceğini ve buralara geleceğini hiç tahmin etmiyordum. Bursa’da toplamda 5,5 seneyi geçti. Futbolu Bursaspor’da bırakmak istediğimi hep söylüyorum. Fakat futbolu bıraktıktan sonra nerede yaşayacağıma o zaman ailemle birlikte karar vereceğiz” dedi.

‘HAYALLERİNİZDEN VAZGEÇMEYİN’

Batalla, bir soru üzerine, öğrencilere, “Hayallerinize ulaşmak için çok çalışın ve hiçbir zaman o hedeflerinizden vazgeçmeyin” diye konuştu.Batalla da, kendine gösterilen büyük ilgiye teşekkür ederek, “Okulunuzda bu güzel ortamı ve tesisleri gördükten sonra öğrencilik yıllarıma dönüp, bu okulda yeniden liseyi okuyasım geldi” deyince, büyük bir alkış koptu.

TURAN’DAN ÖZEL HEDİYE

Panelde Altınşehir Koleji’nin Kurucu Başkanlarından Erol Turan, Batalla’ya teşekkür ederek, kendisini günün anısına bir hediye verdi.

ÜÇLÜ ÇEKTİRDİ

Salonu hınca hınç dolduran öğrencilerin, “Batalla ortaya, üçlü çektir tayfaya” şeklindeki isteğini geri çevirmeyen Kaptan, öğrencilere üçlüçektirince, salon “Yeşil-beyaz, en büyük Bursaspor” tezahüratlarıyla inledi.

Pablo, panel sonrası kura çekerek, 3 öğrenciye; okul yönetiminin Bursastore‘dan aldığı orijinal formaları imzalayarak hediye etti ve sahnede bizzat giydirdi.

Neşeli geçen organizasyonda, çocuklar gibi eğlendiği gözlenen Batalla, okuldan ayrılırken de öğrencilerin imza ve fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu