Bursa Valisi Yakup Canbolat’tan Bursaspor’a ziyaret

Bursa Valisi Yakup Canbolat, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ne gelerek Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyarete Başkan Ali Ay’ın yanı sıra, 2. Başkan Cem Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Faruk Şahin, Görkem Akbaş, Sezer Sezgin, Enver Kumova, Nihat Arı ve Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ermiş katıldı.

Ziyaretin ardından Başkan Ali Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bursa Valisi Yakup Canbolat’a Bursaspor eşofmanı hediye etti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bu borçlar ve bu sportif başarısızlık ne böyle?
  bir kulübü yönetmek bu kadar mi zor?
  spora uzak bu kadar çok yöneticiye hiç gerek yok.

  sayın valim, biliyorum, teknik açıdan böyle bir şey pek mümkün değil. feryadımız çaresizlikten. daha iyiye olan özlemimizden. başkan ne yazık ki kulübü gerektiği gibi yönetemedi, yönetemiyor, ve görünen o ki yönetemeyecekte.
  bundan sonrası için sorumluluk alın, kaynağı siz bulun. kulübün başına bir ceo (sportif direktör) getirin, gelen profesyonel, tüm departmanlarını kendi oluştursun, sportif kararları kendi alsın ve şeffaf bir şekilde herşeyi o yönetsin. siz sadece yapılanları denetleyin.

  yaşadığımız olumsuzlukların en önemli nedeni, ”’profesyonel kulübü amatörlerin yönetmesidir!” daha başka bir ifadeyle,
  y ö n e t e m e m e l e r i d i r…
  aslında iyi niyetinden şüphem yok ama başkanın bilgi-birikimi-donanımı bu kadar olsa gerek. ali ay bunu geldiğinin ilk günü yapması lazımdı fakat her nedense bir türlü yapmadı. halada ısrarla yapmamakta diretiyor. olan da biz taraftarlara oluyor.
  bugünkü acınası halimize taraftar kadar üzülen bir ikinci kişi, yada kuruluş yoktur. ozan boşuna söylememiş ”ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar!” diye…

  aslında sorunlar o kadar çok ve birbirleriyle o kadar bağlantılı ki.
  sonuç olarak ve doğası gereği bu işin lokomotifi (yönetim) nereye giderse vagonlar (taraftar-medya) onu takip ediyor maalesef…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu