Bursa taraftarına yoğun önlem

Türk Telekom Arena Stadı'nda bu akşam Galatasaray ile karşılaşacak olan Bursaspor'u desteklemek için Bursa'dan 20 otobüsle İstanbul'a hareket eden Yeşil-Beyazlı taraftarlar için yoğun önlem alındı.

 

Galatasaray ile karşılaşacak olan Bursaspor'u desteklemek için Bursa'dan 200 otobüsle İstanbul'a hareket eden Yeşil-Beyazlı taraftarlar için yoğun önlem alındı.     İçinde bulundukları otobüslerle Topçular İskelesi'nden feribotla Eskihisar'a geçen Bursaspor'lu taraftarlar, Jandarma ve Çevik Kuvvet ekiplerinin almış olduğu sıkı önlemlerle karşılaştılar.      Gebze İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına Bağlı Jandarma Timlerinin yanı sıra, Eskihisar Jandarma Karakolu Timleri ve Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Çevik Kuvvet Polisleri'de Jandarmaya takviye olarak geldiler. Ekipler Feribot ile Eskihisar'a gelen Bursaspor'lu taraftarları, feribottan çıkışlarından itibaren Şekerpınar Otoyol gişelerine kadar eskort eşliğinde götürdüler.     Trtspor

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu