Bursa iş dünyasından Bursaspor’a destek!

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat önemli açıklamalarda bulundu.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor’umuzu ait olduğu noktaya taşımak adına her zaman yanımızda olan BBB Başkanımız Sayın Alinur Aktaş kulübümüze önemli destekler verdi. Kendilerine şükranlarımızı sunuyor, ortak değerimiz Bursaspor’a desteklerinin devam edeceğine tüm kalbimle inanıyorum. Bursaspor’umuzu Süper Lig’etaşımak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bugüne kadar BTSO Başkanımız Sayın İbrahim Burkay öncülüğünde Bursa iş dünyamız kulübümüze önemli destekler sağladı. Kendilerine teşekkür ediyor, Bursaspor’un yanında olmaya devam edeceklerine yürekten inanıyorum.

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Bence güvendikleri için bu gençlere , yardım işi artabilir.onun için olumlu konuşmak lazım bizim insanımız güvensin ceketini bile çıkarır verir. Bence bu genç kadro yönetildiği için yardımlar artabilir. Önceden menejer hoca başkan herkes komisyon alıyor yardım niye etsin. Tüm ülkemiz takımları için söylüyorum. Bir ara es eşi denizli karsiyakayi rıdvan dilmen calistiriyordu

  2. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Evet görüceğiz! – 2’ci Kümede 2’ci Senemiz Ligde Ortalardayız – 500/600 Milyon TL Borç- Mal Mülk Yok – Tek Yabancı Futbolcumuz Yok 1960’lardan Beri İlk Kez- Para Vermeden Başkan Olup Temlikler Koyan Eski Yönetimlerin Devamı- Lütfen Vakıfköy Ve Hocanın Zor Durumlardaki Başarısını Para Koymadan Sahiplenmeyi Bırakalım- Gelindiğinden Beri Hangi Ekonomik Finans vs Başarı Var Veya İlerleme?- Elektrik Borcu Bile Ötelendi – Kardeşim İcraat Nerede? Hangi İcraat Gerçekleşti – Batuhan Burak Akman satış pazarlama müdürlüğünü bırakın nerelere düştük 18’lik geleceğimizi satışa çıkartınız bir SATMIYORUM diyemiyor yönetim!

  3. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Evet görüceğiz! – 2’ci Kümede 2’ci Senemiz Ligde Ortalardayız – 500/600 Milyon TL Borç- Mal Mülk Yok – Tek Yabancı Futbolcumuz Yok 1960’lardan Beri İlk Kez- Para Vermeden Başkan Olup Temlikler Koyan Eski Yönetimlerin Devamı- Lütfen Vakıfköy Ve Hocanın Zor Durumlardaki Başarısını Para Koymadan Sahiplenmeyi Bırakalım- Gelindiğinden Beri Hangi Ekonomik Finans vs Başarı Var Veya İlerleme?- Elektrik Borcu Bile Ötelendi – Kardeşim İcraat Nerede? Hangi İcraat Gerçekleşti – Batuhan Burak Akman satış pazarlama müdürlüğünü bırakın nerelere düştük 18’lik geleceğim

   18
   2
  4. @Abdullahi Shehu yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten bu adamlar bulaşınca yardım bile yapsalar herşey kötüye gidiyormuş gibi geliyor. Burkay’ın sene başı önerisi bile kulübü kaptındı şuanda çocuklar kendini aşınca bütün gündeme oturunca yardım yaptı haberleri bana çokta sağlıklı gelmiyor. Ama o GÜNEŞLİ GÜNLERİ göreceğiz yolun sonu harika olacak

   34
   8
   1. @Perco yorumuna yanıt olarak

    Başkan kim ne vermiş bir açıklada herkes bilsin Şimdiye Kadar nerdeydi Alinur Aktaş ve BTSO Takım iyi gidince ortaya çıktılar hani Şeffaf olacaktın Sayın Başkan Sezon başından beri basın açıklaması yapacaktın neden yapmıyorsun yapta kimin ne kirli işler yaptığını bilelim yoksa birileri sizi konuşmanıza engelmi oluyor kongrede söz verdin Dik duracağım masaya yumruğu vuracağım dedin bizede Dik duran hakkımızı kimseye yedirmeyen Başkan lâzım icraatınızı görelim

    31
    3
 1. Alinur Aktaş destek olunca bir korku kaplıyor içimi. Yanlış anlaşılmak istemiyorum siyaset dışı konuşuyorum muhalefet partilerinden birisinin belediye başkanı da aynı desteği verse yine endişe ederdim çünkü gerçekten futbolla siyaset yakınlaştıkça keyfi tadı güzelliği kaçıyor. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama keşke belediyenin olası yardımına el açan,bekleyen şu aciz durumdan bir an evvel kurtulabilsek. Yönetimin Allah yardımcısı olsun.

  49
  10
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Takım ne zaman ivme yakalasa alinur hemen beliriyor. Hatırlıyorum ligin ilk haftalarında başkanın yanında kimse yok, yalnız kaldı gibi haberler çıkmıştı. Elbet çıkarları vardır akp den bahsediyoruz çıkarı olmasa kulübün kapısından girmez.

   35
   9
   1. @Koris yorumuna yanıt olarak

    kimsenin ağzına fermuar çekecek halimiz yok.
    görüş buysa ve bu kadar çok beğeni alıyorsa, bizim yorumumuzmuş, fikrimizmiş, çözüm önerimizmiş hepsi hikaye.
    bize sadece susup, takımın ve yakalanan havanın nasıl dağılıp gittiğini buğulu gözlerle seyretmek düşer.
    zaten öyle gösteriyor ve de öyle olacak gibi.
    bu kafa, bu takımı bir arada tutamaz, kulübü iyi bir yere götürmez.

 2. Sayın başkan verilen desteğin detayını da açıklasanız iyi olurdu.Kim ,ne katkı koymuş şehir olarak bilmek hakkımız.

  27
 3. Destek veren ve vermeyen sanayici, iş adamı, fabrikalar, holdingler, kuruluşlar, kurumlar, dernekler, isim isim açıklanmalı.Şehir ve tüm ilçelerde elektrik, su, doğalgaz abonelerine, spora ve Alt yapıya destek adı altında, fatura başı 1,er tl yansıtılmalı.

  23
  1
 4. Haaahh tamam.
  Bunlar tekrar Bursaspor’a karıştı ya.
  Takım ya küme düşer ya da iki yakası bir araya gelmez.
  Düşün şu Bursaspor’un yakasından.
  Sizin yaptığınız yanlış müdahaleler yüzünden şampiyon takımın düştüğü hallere bak.

  17
  4
 5. Koca BURSASPOR için 400 milyon nedirki bu parayı ya bulun yada körüstan,bölükbaşı,ali ay ve mesut mestan ı dava edin yok böyle bi dünya.

  16
 6. Yaw bu ne biçim haber? İş Dünyasından Bursaspor’a destek demişsiniz, oh yaşadık diye sevine sevine haberi okuyoz, foss. Destek kelimesi sadece Erkan Kamat’ın hayali ve umuduymuş meğer. İş dünyasından destek bekliyoruz diyor. Bu takım şampiyon olduğu sene bile göğüs reklamı bulamadı. Rahmetli Yazıcı bas bas bağırıyordu o zamanlar. Bize destek olun. Çok ayıp ediyorsunuz diye. Ama iş dünyası dikine bile takmadı.

  14
 7. Bursa nın Bursaspor a destek veren tüm değerlerine desteklerinden dolayı teşekkürü borç biliyorum. Hepimizin ortak paydası Bursaspor sevdası ,oluşan umut dolu bu pozitif havanın mimari başkan, teknik ekip ve futbolcularımıza süper lig yolunda ki bu anlamlı yürüyüşlerinde hep destek tam destek sloganı ile başarılar diliyorum. İnanın bu kentin yüzü sizlerin başarıları ile gülüyor. Biz inanıyoruz bu yolun sonu süper lig efsane geri dönecek inşallah saygılarımla.

  9
  1
 8. Devre arası şu tahta açılmalı 2 tane deneyimli tecrübeli stoper 1 tane ortaya defansif orta saha olursa 2 olmazsa 1 tane kesinlikle kanat oyuncusu transferi yapılmalı gençler performansı da sürdürürse seneye kesinlikle Süper Lig e çıkarız

  7
  3
 9. BURSASPOR neden bu hale DÜ ŞÜ RÜL DÜ!
  Bursasporumzu ancak ve ancak şeffaf yönetilir,doğru planlama ve dürüstçe idare edilirse kurtulur.

  BURSASPOR umuz için sevenlerin takıma zarar vermemeyi prensip edinmesi şart.

  Yardım yapacak insanlar bunu seviyorsa yapmış olmalılar.çıkarları için ise kesinlikle zarar yazı yor takıma.

  BURSASPOR için samimi yardımcı olan kim olursa olsun takdir ve tebrik ederim.

 10. Bursasporun mevcut durumunu her taraftarın anlaması lazım.1 yıldır yazmıyorum açıkçası bazı taraftarların eğitilemez olduğunu düşündüğümden pes etmiştim ama bu gençler beni de kıpır kıpır yapıyor ve son kez yazıyorum.
  Klübün mevcut borcu 450 milyon lira ve bu borcun sürdürülebilir olması için 100 milyon gelir 100 milyon gider bandında sabitleyip en fazla 1 yıllık açık miktar olan 100 milyon lira bandına çekilmesi gerekiyor ki bu da faiz ve ceza durumlarının aşağı yukarı maksimum sınırı tabi süperlig için konuşuyorum. Şimdi aradaki bu 350 milyon lira kapanmalı ve 1 sezon süperlig 70-100 milyon lira getiri demek ancak Bursasporun hali hazırda 10 milyon gideri zaten var ve maksimum 60 milyon lira gibi bi artı miktar kalıyor senelik.Şimdi ola ki Bursaspor süper lige çıktı ve otomatik olarak +60 milyon lira kazandık.Gidip direkt borcu ödeyeceksin.Bu gençlere güvenip takıma maksimum 4 transfer yapılıp gençlerin hepsi süperligde 1 yıl pişmeli.Ola ki düşme durumuyla karşı karşıya kalırsa klüp önündeki borcunu ödediği için herhangi bir sıkıntı yaşamayacak ve mevcut genç kadro 1 yıl ptt 1 yıl süperlig deneyimi olan pırıl pırıl çocuklar olarak ertesi yıl süperlige çok rahat bir şekilde çıkacak.Ha ali seneye gider alttan mehmet gelir sen takım olgusunu kurup böyle oynarsan kimin gelip gittiği önemli değil.Bu takımda takım olgusu son 5 yılda ilk defa sağladı ve önemli olan bunu geliştirmek.Takım olgusu olan bursaspor süper lige çıktığında dahi 3-4 transfer yapıp tamamen tasarruf modunda senesini tamamlamalı takım olgusu her geçen sezon üstüne adım koyarak yol almalı.5 Yıl içinde Bursaspor 3 kere çıkıp 2 kere düşse dahi 200 milyon lira gibi bir borç ödemiş olucak ve bunun yanında bu 5 yılda satılacak oyunculardan gelen gelirler dahil değil.O yüzden transfer devre arasını geçtim süper lige çıkılsa dahi maksimum 4 transferler sınırlandırılmalı.5 Yılın sonunda süper ligde kadro değeri takım olgusu olan ve borcu olmayan bir bursaspor akıllı transferler ile her dönem 2-3 oyuncu alarak 5 yıla süperlig şampiyonluğunu elde eder.Bursaspor süperlige çıksa dahi 4 transferden fazla yapmamalı.Takım olgusu varken inanın bu takım küme düşmez hadi düşse 1 yıl edindikleri tecrübe ile süperlige açık ara çıkacaktır.Eğer ki Bursaspor ilk yılında bu politika ile küme düşmezse maksimum 3 yıla borcu kapatır ve kadro değeri 50 milyon euroya kadar çıkar.Kazanımları siz düşünün.Ajax her yıl 4 oyuncu satmaya kendini şartlamış çünkü alttan gelen bi ekip var adamların takım olgusu böyle işliyor kim oynasa değerini otomatik 5mEuradan başlmaış oluyor.Bursaspor forması giyen her genç böyle bir bursasporda 2mEuro eder hale gelecektir.UNUTMAYIN BURSASPOR SÜPERLİGE ÇIKSA DAHİ 4 TRANSFER YAPACAK TAKIM OLGUSU HER ZAMAN GENÇLER ÜZERİNDE KURULACAK.VARSIN TEKRAR DÜŞSÜNLER.

  6
  2
  1. @gazi yorumuna yanıt olarak

   Gazi, o kadar iyiniyetlisin ki. Yönetenlerin amacı Bursaspor un menfaati olsaydı bu duruma düşer miydik. Şimdiye kadar hangi yönetim geldiyse ( yönetim içindeki bazı yöneticileri tenzih ederim) amaçları transferden parayı götürmekti. Yoksa bu kadar borç neden var?

 11. Kimse elini cebine atmıyor
  Kombine satışı yok bilet satışı yok
  Türbünler boş forma şatışı
  Devede kulak varsa başka çare
  Onu söyle Kardeşim selâmlar

  4
  1
  1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Ne destek verdi, ne kadar verdi söylede bilelim. Öyle destek verdi demekle olmaz. Hak ettiğimiz desteği verdi mi bilmek hakkımız.

 12. Yav Bursasporumuza karşılıksız hibe vermesinler. Tahtanin açılmasına yardımcı olsunlar. Bunun karşılığında Hocanın istedigi ve takımımıza fayda sağlayacak 2-3 oyuncuyu alsınlar takımımıza kiralasınlar. Futbolcu onların olsun bizde kendini gösterirse satsınlar parasını ceplerine koysunalar ama bize tekrar üst lige çıkana kadar destek versinler

  3
  1
 13. Devre arası muhakkak kaliteli nokta transferler yapılması lazım bu sene çıktık çıktık yoksa seneye hem mali hemde rakipler olarak çok büyük sıkıntı çekeriz 1 3 4 5 6 9 10 numaralara transfer yapılması lazım zaten işe yaramayan malum Futbolcuları herkes biliyor isim vermeye gerek yok onlarlada vedalaşıp kulüp bulmaları için izin verilmeli mali açıdanda kulübün rahatlaması sağlanır bu sayede…

  2
  4
 14. Sayın başkan kim ne verdi ne verecek
  Göreve geldiginden beri ne kadar kaynak ve
  Reklam geliri girdi kime ne borç ödendi
  Şuan borcumuz ne durumda hiç mi bu
  Kulübün mali rapor çalışması yok
  Btso başkanıyla bir araya gelip
  Bursaspora destek verecek 1.000 firma
  Tespit edemez misiniz firma başına
  100 bin tl destek verilse 100 milyon tl gibi
  Büyük bir rakam bu kulübün kısa vadeli
  Tüm problemlerini çözer ve süperlige
  Yükselme konusunda büyük bir adım atar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu