Bursa hücum oynamayı seviyor ama…

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez takımın Side kampında konuştu.

Bursaspor TV‘ye konuşan İbrahim Üzülmez üçüncü bölgede top tutmanın kaliteli kadro gerektirdiğini ifade ederken “Hücümsal bir oyun oynamak isteyeceğiz ama futbol birinci bölgede oynanarak da bitirebilir.” dedi.

Tecrübeli hoca “Bazı maçlarda topu rakibe vereceğimiz karşılaşmalar olacaktır. Kimi zaman kontra atak oynayabiliriz. Bursaspor camiası önde oynamayı, basmayı sever ama oyun planımızı sadece üçüncü bölgeye yoğunlaştırırsak hata yaparız. Biz her üç bölgede de iyi oynayan bir takım ortaya çıkarmak istiyoruz. Parçaları bir araya getirirsek de özlenen Bursaspor’u ortaya çıkaracağımıza yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

    Eey Deli İbo, Bursa’nın hücum oynamayı sevdiğini sen iyi bilirsin. 2010’da şampiyon olduğumuz son maçta, Atatürk stadında size haşırt diye koyduğumuz gün sen sol bek oynuyordun. Bugün hain ilan ettiğimiz Bursa çocuğu Volkan Şen o gün seni yatıra yatıra geçip gidiyordu sizin kaleye. Arkasından öööle bakıyodun dee mi? Çakaallll. İyi bilirsin sen Bursa’nın hücum futbolunu sevdiğini

    2
    13
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Hoca da diyor ki futbol hücumdan ibaret değil. Kimi zaman topu rakibe verip taktik savunma yaparsınız, kontra ataklarla gol ararsınız. Kimi zaman topu kendi bölgenizde dolaştırır rakibin gelmesini beklersiniz. Hep hücum edelim, hep atakta olalım, hep gol atalım bu şekilde maç kazanılmaz diyor. Futbolda başarı bazen farklı şekilde gelir. Örneğin Yunanistan, Avrupa şampiyonu olduğunda neredeyse her maç gol atıp katı savunma yaptı. Göze hoş gelmese de netice aldılar. Bizim de bu sene netice alma senemiz. Puan durumuna bakınca 1 puan bile çok önemli. O yüzden 1-0 olsun bizim olsun.

   5
   1
     1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      Her lafı İrlandalılar’a getiren birinin resmindeki renklerin İrlanda bayrağının renkleriyle birebir aynı olması manidar değil mi sizce de?

      1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

       İrlandalı lardan biri konuşmuş. Ben YEŞİL BEYAZ renklerimle gurur duyuyorum .. Ya sen z 09 denilen provaktör iki yüzlü …Sen İrlanda nın neresinden densin ????

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   hoca futbol adamı gibi konuşmuş.
   hücum futbolu diyorsun ama, futbolda rakibin üzerine eteklerini fazla kaldırarak gidersen, elin oğlu kabak gibi oyuverir.
   sevgili arkadaşım, şunu hiç bir zaman unutma!
   ”1- tüm takım sporlarının temeli savunmadır. 2- iyi takım savunma ve hücumu birlikte yapan takımdır!”

   9
   2
 1. Eveeeet şakşakçılaaaarrrr
  Morinyo yalçıncıları görelim burdalar mı????
  Alın size yerlere göklere koyamadığınız deli iboş

  3
  4
 2. Bursaspor hücum oynamayı değil atakta top kaptırıp gol yemeyi seviyor. Milletin çöp diye elden çıkarttığı oyuncuları kurtarıcı olarak alıp küme düşmeyi seviyor. Kendi altyapısından yetişen yerli hocaları bir kenarda dururken kendisini küme düşüren takımların hocalarına bel bağlamayı seviyor (ve buna denize düşen yılana sarılır diye kılıf uydurmayı seviyor). Koca sezon yatıp küme düştüğünde fıtrata bağlamayı seviyor.

  3
  4
 3. hocam defansif orta sahan teknik ve mücadeleci ise, stoperler hızlı ve kademe hatası yapmıyor ise, kanatların defansa yardıma geliyor ve adam geçme özelliğine sahip ise takımın önde oynamaması için hiçbir neden yoktur. Şehu yu bu nedenle defansif orta saha oynatmanı, stoper olarak Sedat muhakkak bu sistemin oyuncusu olduğunu dile getiriyoruz. Umarım kulak verdiğin tribünlerin sesini icraata dökersin. İstediğimiz takımın farkında olmandan dolayı farkını zaten ortaya koydun, inşallah güzel günler bizimdir.

  2
  1
  1. @anti eser yorumuna yanıt olarak

   “anti eser” 🙂 naptım da bu nicki kulanarak bana karşıt oldun !? Gerçekleri söyler takımın yanında olalım derim hep ! Beğeniyle işim olmaz ! Bursaspor’ un başka kimsesi yok ! Sadece biz varız ! Her şartta hep destek tam destek…

   2
   2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sitede kendince bir şeyler atıp tutuyorsun. Aralarından bir iki şey doğru çıkınca ben kahinim, dünyayı ben yarattım moduna geçip “Ben zaten demiştim bak inanmadınız ne oldu şimdi?” ayağı yapıyorsun. Bir şeyleri bilebilirsin ama bu sen bildiğin için değil Allah öyle istediği için. İnsanların sana karşı cephe alması da bir şeyleri bilemediğin zaman özür dilemek yerine ortalıktan kaçman.

 4. Yalçın gibi en azından elimizdeki kadro belli diye ağlanmıyor. 3 Bölgede de oyunu oynayabilen mükemmel bir bursaspor diyor. Ben inanıyorum deli ibo bizi transferlerle birlikte kanatlandıracak.

  1
  1
 5. SEHRIN DOĞU YAKASINDAN
  BATI YAKASINDAN
  ANTALYADAN
  HER KİMKİ BURSASPORUMUN
  1 KURUŞUNU YEMİŞ
  YEMEĞİ PLANLIYORSA
  RABBİM SÜRÜMSÜRÜM
  SÜRÜNDÜRSÜN İNŞALLAH GÜNYUZU GÖRMESİNLER
  UMARIM MESAJ YERINE ULAŞMIŞTIR

  1
  1
 6. Yüzde yüz katılıyorum , örneğin Akhisar deplasmanında önde oynamaya çalışırsak 3 yiyip döneriz, ama bu kapanmak anlamına da gelmiyor dengeli oyunla her zaman düzenli toplu bir Bursaspor izleriz renkdaşlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu