Bursa firması ama Galatasaray’a sponsor!

Galatasaray Kulübü, Bursalı meyve suyu markası Aroma ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Bu sponsorluk Bursaspor camiasında rahatsızlığa neden olurken Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk ise “Galatasaray delegesiyim, Galatasaray ile iç içeyiz, kalbimiz Galatasaray‘la atıyor. Bu sponsorluk bizi oldukça memnun etmiştir.” diye konuştu.

94 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Böyle söylemler bursaspora zarar veriyor,yapmayın arkadaşlar seviyo olabilirsin üyede olabilirsin,eyvallah ama unutma bu gün aroma olduysan bu şehir sayesinde oldun,destek olmuyorsunuz en azından susun

  264
  2
     1. @Pmb16 yorumuna yanıt olarak

      Sen sağlıklı olan meyve suyunu çocuğuna içirmeye devam et. AROMA bursasporumuzun her zaman yanında oldu. Sözleşme yenileme tarihi geldiğin tekrar yenilendi. Sözü erken söylemeyin. Aromadan başkası yalan on yıllarca bursasporun yanında olan en kaliteli meyvesuyu markası

  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   YALAKALİ İNDA BİR SEVİYESİ VARDIR
   AYIP ETMİŞSİNİZ BEYFENDİ
   BURSASPOR DUSTU DİYE BİR TEKME DE SİZ VURABİLIRSİNUZ
   ÖNÜMÜZDEKİ YIL BU KLUBE SPONSOR OLMAK İSTWYWCEGİNİZİ UNUTMAYIN

   30
    1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

     Tam bir cahil taraftar profilisin. Bi bitemediniz. Kardeşim şu an bursaspora aralıksız her sezon destek veren bir kaç firmadan biri. O bi kaç firmayı da küstürelim de takımın geliri kalmasın. Bunlar ticarette olur. Adam para kazanmak için reklamını yapacak tabi.

     13
     5
     1. @faruk yorumuna yanıt olarak

      Sen sağlıklı olan meyve suyunu çocuğuna içirmeye devam et. AROMA bursasporumuzun her zaman yanında oldu. Sözleşme yenileme tarihi geldiğin tekrar yenilendi. Sözü erken söylemeyin. Aromadan başkası yalan on yıllarca bursasporun yanında olan en kaliteli meyvesuyu markası

     2. @faruk yorumuna yanıt olarak

      Uludağ konusunda hemfikiriz kardeşim. Tabiki takdir etmemiz lazım. Hatta toplanıp teşekkür ziyaretinde bile bulunmak lazım. Aynı şeyden bahsediyoruz aslında dün Levent kızıla fenerli diye saldıran cahil cühela bugünde aromayı hedef almış. He belediye konusundaki görüşüne katılmıyorum. Adam destek oluyo gerisi beni ilgilendirmez. Onun desteğinin insanların siyasi görüşünü değiştirmeyeceğini düşünüyorum. Misal seninkini değiştirmiyor dimi:)

      9
      1
   1. @Murat yorumuna yanıt olarak

    Şu anda Bursaspor’a da sponsor ise,lütfen haber başlığına bir bakın!insanların içine fitne fesat nasıl sokuluyor.Gerçekten de Bursaspor’a da sponsor iseler,bir yorumumda “Kesinlikle Aroma ürunleri kullanmayalım” demistim.Bundan dolayı Aroma firmasindan özür dilerim.

    22
    6
   2. @Murat yorumuna yanıt olarak

    Geçmiş yıllarda Bursasporumuza sponsorlıuklar yaptı.80 li yıllarda göğüs reklamı bile vermişti.Son ikşi sezonda çorap (tozluk) sponsoruydu.Bu sene henüz sponsorluk anlaşması yok.Lakin biraz beklemekte fayda var ,henüz tozluklarımız boş belki sponsor olur.
    Bugüne kadar sponsor olmayan Bursa ya mal olmuş daha büyük firmalara tepki gösterelim.
    Özdilek ,Sütaş ,Eker,Köfteci Yusuf … vb

    35
    3
  2. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Ülke nin en sinsi takımıdır fetösaray. Futbola komployu getiren, sinsi plan yapmayı öğretendir. Üzülerek söylüyorum bursada 3 çeşit taraftar profili vardır. 1)Bursasporlular 2)fetösaraylılar 3)Bursasporluyuz yaa, memleketimizin takımı değilmi diyen aslında koyu fetösaraylı olanlar. Bursaspor luyum diyenlerin yarısından çoğu gizli yada fetösaray semoatizanıdur.

   35
   39
   1. @9Maraton üst yorumuna yanıt olarak

    Galatasarayla iç içeysen al fabrikayı götür istanbula bursanin herturlu nimetlerinden yararlanacaksın parayı galatasaraya vereceksin hiçte utanmadan ben burdan bütün bursalılar sesleniyorum aromanin hiç bir ürününü alma aldırma birde buradan köylülere sesleniyorum bu firmaya meyva verme verdirme gitsin istanbuldan alsın meyvayı Buradan Aroma firmasını şiddetle kiniyorum AROMA ALMA ALDIRMA?????????

    28
    3
  3. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Şuanda destek verilmesi gereken bir takım varsa o da BURSASPORDUR!
   şuan tek destek verilmesi gereken takımda şehrinin takımıdır!

   36
  4. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Ortaya biri olumsuz bir yorum atıyor herkes araştırmadan sorgulamadan giydirmeye başlıyor !? Nasıl insanlarsınız Bursaspor’ a sponsorluğunu ilk açıklayan firma Aromaydı iyi araştırın ! Adamlar ticaret yapıyorlar pazarını korumak için tabiki şehir dışına da reklam sponsorluk vs. verecekler bunda ne var ? Sadece Bursa’ da mı satılıyor Aroma ? Şunu anladım ki en büyük zararı takımımıza bu zihniyet veriyor !?

   37
   26
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    O zaman GS’li Celal Sönmez da Bursaspora sponsor olsun. Forma reklamı Sönmez TEkstil veya Baia Hotel falan diye yazsın.

    16
  5. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Aromayı bursa dan alan içene haram olsun aroma ya şeftali ve diğer meyveler den veren bursalı çiftçiler vermesin hain köpeklere bursa dan para kazan ist. Takımlarına Arca aroma yı git İstanbul da sat kaybol git İstanbul a

   36
   16
    1. @Hayro yorumuna yanıt olarak

     Ulan hadi maça gelmedin. Bursaspor formasını tvde, gazetede, ne bileyim internette falan da mı görmedin. İyi bak bakalım futbolcuların tozluklarında ne yazıyor. Beyler benim bursasporuma destek oluyor mu? oluyor. O zaman eyvallah. Gidin olmayanlara saldırın. Bu firmaları da küstürmeyin.

     19
     3
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor’a da sponsormuş.Bu konuda Yönetim bir açıklama yaparsa,taraftar da nasıl hareket etmesi gerektiğini bilir.

    10
    1
 2. Dimes meyva suları memleketinin takımı tokatspora destek veriyor kaç seneden beri aroma utansın birdahaki aroma yok bitmiştir benim için

  41
  2
   1. @Murat yorumuna yanıt olarak

    Pahalı sponsorluk var, ucuz sponsorluk var. Pahalısı GS ye, ucuzu Bursaspor’a öylemi, olmaz öyle şey. Çok büyük ayıp etmişler.

    9
    1
 3. BU TÜR DAVRANAN FİRMALARI SAĞLAM BİR BOYKOT EDİP ÜRÜNLERİNİ ALMAYACAKSIN…MEYSU İÇ KARDEŞİM TAMEK İÇ VS VS

  27
 4. arkadas sonucta bursa firması burdakı insanlara iş sağlıyor ve istanbul trnin yarısı…. bence gs ye sponsor olmasında problem yok avrupa arenasında bursa firmasının sponsor olması beni gururlandırır… sıkıntı gs ye vermeden once bursaya da vermesı gerekırdı boyle zor durummuzda. orda yanlısı var donmezse bende aroma içmicem…

  22
  3
 5. insanlar balık hafızası var gecen sene neler demişti şimdi gerçek yüzleri çıkıyor. yani şu dur.
  ( söylediğini ağzınla söyleyeceksin başka yerin le değil.. )

  14
  1
   1. @Engo yorumuna yanıt olarak

    Marketen meyve suyu alcam zaman gözlerim aroma arar çünkü hem güzel hemde bursa firması destek olmak için bundan sonra kızım okula giderken eve meyve suyu alırken DİMES TRAPİCONA TAMEK meyve suları alcam aroma zarar etmez ama en azından benim para bu firmaya gitmezz

   1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Sen ne boş birisi sin. Senin gibiler aslında zararlı ama işte yapacak birşey yok ancak ortam buldun mu konuş kendini tatmin et. Bu söylediklerinin kaçını yorum yaptığın kişilerin yüzüne söyleyebilirsin bilemem artık. Cevap vermene gerek dahi YÖK çünkü sıfır

 6. Arkadaşlar tribe girmeyin. Tozlukta Aroma reklamı var. 50 yıldır hep vardı. altı üstü su sponsorluğu. Çıkın şu fikriyattan artık. Gerçekten zarar veriyorsunuz.

  9
  9
  1. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   Sen sağlıklı olan meyve suyunu çocuğuna içirmeye devam et. AROMA bursasporumuzun her zaman yanında oldu. Sözleşme yenileme tarihi geldiğin tekrar yenilendi. Sözü erken söylemeyin. Aromadan başkası yalan on yıllarca bursasporun yanında olan en kaliteli meyvesuyu markası. Lafı erken söyleyenlere utanırlar herhalde . Sanki klüpte yöneticiler. Her Zaman aroma ve uludag limonata vardı bursasporumuzun yanında

   1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

    Bak bakalım kaç senedir sponsor. İlk göğüs sponsorlarından. Aslında diğer yorumcuya kendine yakışan hakaret etmişsin ama ben sana daha kibar olarak
    SEn çok boşsun

 7. Madem öyle aromadan başkasını ararız bizde şehir olarak meyve suyu markası bol bursalı olmayan hiçbir takımla bağı olmayan bir marka tercih ederiz olur biter. Büyütmeye gerek yok.

  7
  1
 8. Boykotmuş….Sanırsın herkes,her gün aroma içiyor,,bu yazıyı okuyan sen,,evet evet sana diyorum,,en son ne zaman aroma içtin ?

  8
  1
 9. Hayde. Size ne arkadaşlar adamın parası adamın firması. İsterse Zambiyada bir kulübe bile sponsor olur. Adam firması tanıtılsın diye uğraşıyor. yerel bir firmadan ulusal bir firmaya geçiş çabaları var belki? Böyle laf yaptığınız sürece bir arpa boyu yol gidemeyiz. Oturun düşünün neden böyle yapılıyor. Belki biz taraftarlar olarak sponsorların arkasında durmuyoruzdur? Forma bile almiyoruzdur? Olamaz mi?

  5
  6
 10. Aroma nın bu tutumu ona yol su elektirik olarak mutlaka geri döner.Bağzılarına anladığı dilden konuşmak gerekir.

  5
  2
 11. Çorap sponsoru olarak görünüyor. Bu sitenin amacı fitne fesat yaratarak taraftarları bölmek mı anlamıyorum ben. Ortada bir sıkıntı yokken yalan yanlış haberler,kasıtlı olarak çıkartarak şehre takıma yönetime olumsuz görüşler oluşmasına sebebiyet veriyor.

  7
  4
 12. BURSASPORUN RESMİ SİTESİNDEN ALINMIŞTIR ;FORMA ÇORAP SPONSORUMUZ
  AROMA Bursa Meyve Suları ve Gıda Sanayi A.Ş., 1968 yılında Bursa’nın Gürsu ilçesinde yaklaşık 75.000 m² arazi üzerine kurulmuştur.

 13. evime aroma markası girmez olup biter cevreyi kirletiyormu sayın belediye ekipleri inceleme şart uyumlu mu üretim icin bizde bursaspor üyesiyis boyle düşünür uygularız

 14. Bi gün eski günlere dönüp şampiyonluk kovaladığımız dönemlere ulaşırsak, bu kez Aroma gelecek kapımıza. bi illa reklam verelim diye. O zaman da sen almayacaksın. Pirensip olarak biz yerli meyva suyu ismi kullanmıyoruz kardeşim. Biz global dünya markalarıyla temastayız falan deyip, kalbi GS için atan o lavuğun yanağından bir makas alıp göndereceksin geriye. Hadi Allah versin diyeceksin. Gitsin Başakşehir’e falan hıyar.

  3
  1
 15. Her yerde yediği çanağa sıçan çıkar.. ülke bunlarla dolu..içimizdeki bizanslı deyip geçin..zaten meyve suyu içmem..

  3
  1
 16. Yıllardır Bursa firması diye elimiz hem onun ürünlerine gitti ..
  Demekki bazı şeylerin değişmesi gerekiyor.

  2
  1
 17. uludağ gazoz kasımpaşaya da sponsor. ticaret erbabı hem destek oluyor, hem reklam yapıyor. bence sıkıntıya gerek yok.

  2
  3
 18. Çok basit, şehir olarak onun ürününü kullanmayacağız. Yapabildiğiniz kadar insanları ikna edin. Özellikle FB ve BJK taraftarı olan insanların üzerine de oynayın.

 19. Aroma benim işim çin bitmiştir. İş yerimde ayda enaz 500 adet tüketiyordum. Nankör yapana gereken cevabı verecektir Bursasporlular.

  1. @Musisi 16 yorumuna yanıt olarak

   Sen sağlıklı olan meyve suyunu çocuğuna içirmeye devam et. AROMA bursasporumuzun her zaman yanında oldu. Sözleşme yenileme tarihi geldiğin tekrar yenilendi. Sözü erken söylemeyin. Aromadan başkası yalan on yıllarca bursasporun yanında olan en kaliteli meyvesuyu markası. Lafı erken söyleyenlere utanırlar herhalde . Sanki klüpte yöneticiler. Her Zaman aroma ve uludag limonata vardı bursasporumuzun yanında

 20. gidip avrupada bir takıma sponsor olmamış yine bir türk takımına ve türk sporuna sponsor olmuş. abartmaya gerek yok.

  1
  8
 21. SPONSOR olan veya olmayanların mı tüm suç.BURSASPORU KÖTÜ YÖNETEN,KASASINDAKİ NAKİTLERİ BUZ GİBİ ERİTİP BİTİREN,TRANSFER EDİP 1.250.000.AVRO Verdiği oyuncuya 2.yarı lisan çıkartmayı yattığı yerden para ödeten ve daha nice nice yolsuzluk,beceriksizlik ve ihanetleri yapan yöneticilerimizin hiçmi kabahati yok.
  Değerli renkdaşlarım,BURSAşehrinin s3evdalısı insanım lütfen dolmuşa gelmeyelim.
  Becerikli,mahir ve kulübü ile şehrinin hizmetinde olan yönetici şehrinin depil başka şehir ve ülkelerin firmalarından sponsorluğu alandır.Kulübün,şehrinin kuruşunu çaçur etmeden doğru yatırım,hizmet yapandır.

 22. Ticaret bu.sizene kardeşim .yıllardır aromanin kalitesini yerlerde sirundurdu bu takım.yinede reklam aldı.ben olsam reklam bile vermem.

 23. Herkes atıp tutuyor,gs ye kaç milyona sponsor oldu Bursamıza kaç bine ?
  Enayimiyiz arkadaş benden kazandığı parayla gs ye destek olacak

 24. Sütaş bjk dan loca aldı o günden beri Sütaş kullanmıyorum şimdi de aroma çıktı İstanbul yalakası Türkiye nin en kaliteli meyve suyu olduğu halde bir daha asla aroma almıyorum.

  1. @Texaslı levent yorumuna yanıt olarak

   Sen sağlıklı olan meyve suyunu çocuğuna içirmeye devam et. AROMA bursasporumuzun her zaman yanında oldu. Sözleşme yenileme tarihi geldiğin tekrar yenilendi. Sözü erken söylemeyin. Aromadan başkası yalan on yıllarca bursasporun yanında olan en kaliteli meyvesuyu markası. Lafı erken söyleyenlere utanırlar herhalde . Sanki klüpte yöneticiler. Her Zaman aroma ve uludag limonata vardı bursasporumuzun yanında

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu