Bursa firması ama Balıkesirspor’a sponsor!

Bursaspor'un Balıkesirspor ile oynadığı karşılaşmada bir detay dikkatlerden kaçmadı.

Balıkesirspor’un forma göğüs sponsorunun Bursa firması olan Bakyapı olduğu görüldü. Bursasporlu taraftarla sosyal medyadan Bakyapı‘ya tepki gösterdi.

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok mu şaşırdınız. Cümlesi elele vermiş. Bursasporun önünü kesmek için yarışıyorlar. Recep Aydının BORU gibi golüne adalet dağıtması gereken hakem faul verdi. Haklıydı da. Recep o pozisyonda faul yapmamak için hareketsiz kalacağına o anda buharlaşmalıydı. Bunu yapamadığı için hak dağıtması gereken HAK EM kendine ve onu yönetenlere yakışanı yaparak HAK EMDİ. Haram zehir zıkkım olsun.

  178
  3
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Balıkesirde okumuş bir öğrenci olarak geçen günlerde oradaydım ve Balıkesir’in ilk rezidans konseptini şehire gerçekleştirdiğini gördüm ve 750.000₺‘ye temelden %80-90 satışla tabiri caizse show yapmış durumdaymış ve direk sponsorluk işlemlerini gerçekleştirmiş ekmekli kapıya gereken yatırımı yapmış anlayacağınız

   18
   9
 2. Bi de bunların sahibin oğlu vardı yönetici falan oldu benzinliklere falan kondu bu şirketin de ne olduğu belli

  74
  1
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    adam burak varken enesı oynatmıyor eski kaşar ları gerı gwtırdı mılli takıma gorduk mıllı takımı adam buraktan vazgecemıyor alı akmanımı getırecek

    11
    20
 3. Bursa sayesinde zengin oldunuz Balıkesir’e sponsor oluyorsunuz yazıklar olsun sizde bunlardan daire almaya devam edin ey bursalı hemşehrilerim

  48
  4
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    senin bu yorumu yapman utanç verici, tecrübeli topçuların en verimlisi burak altıparmaktır. yazıklar olsun senin gibi taraftara…

    5
    2
 4. BU ADAMLAR SANIRIM ELAZIĞ LI..BAŞTA GÖRÜKLE OLMAK ÜZERE BİR ÇOK YERE ÇÖREKLEENDİLER..BALIKESİR İLE EN KÜÇÜK BİR ALAKALARI YOK..BİR DE BUNLAR BURSASPOR DA YÖNETİCİ OLDU..YAZIKLAR OLSUN.

  31
  7
 5. arkadaş adamlar yıllardır kulübe sponsorluk yapıyorlar bi kez teşekkür ettiniz mi şimdi ticari gerekçelerle başka kulübe de sponsor oldu diye yem etmeye çalışıyorsunuz. bu kafayla kendi insanınızı bile küstürürsünüz

  26
  14
 6. Haber güzel artık kulübümüze destek vermeden
  Üstelik bir de bu kulüpte yöneticilik yapmış olan
  Bursa ile büyümüş Bursa firmalarını en iyi
  Şekilde protesto etmeliyiz, ben instagramdan
  Mesaj attım firmanın sayfasına hem haberin
  Görüntüsünü aldım hem de dairelerinizi
  Ben ve çevremdekileri uyararak protesto edecegimi
  Yazdim, bence faydası olur renktaşlar sadece
  2 dk vaktinizi ayırın derim

  14
  4
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Adam şirket yönetiyor balikesire milyonlarca TL yatirim yapmiş senin ergen triplerinle mi uğraşıcak, Onur market Bursali değil şaypayı aldilar Bursaspora sponsor oldular niye cünkü kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ya da profesyonelce bir yaklaşım diyebiliriz.

   6
   4
 7. Adamlar pazardan domates satmıyor daire satıyor ev satıyor nasıl protesto edeceksiniz . Sanki her hafta biriniz daire satın alıyor. Adamlar balıkesir piyasasına açılmış ve isimlerini duyurmak için en etkili yöntem olan balikesirin sponsoru olmuş. Size göre herkes Bursaspora göre hareket edecek . Bu kafayı bırakın adamlar belki Bursa da para kazandı vefa örneği olarakda belki de Bursa i şanına bilmediğimiz yardımlar yapıyorlardır. Peki Bursaspor ne verdi adamlara? Mecburlar mı Bursaspora yardım etmeye .

  10
  3
 8. Ben bu şirketin kızıyla aynı lisede okudum, yedi sülale 8jkliler
  Bursalı da değiller, içlerinde bir gram Bursa sevgisi Bursaspor sevgisi yok! Zamanında belediye bunlara iyi arsa akıttı, bunlar da 3-5 kuruşa sponsor oldular. Yani isteksiz satıcıdan g.. istemeyelim. Zaten sahipsiziz çizgimizi koruyalım, zaten süperlige çıkarsak aç kurt gibi üşüşecekler. Eğri doğru ortaya çıkacak, HEMŞONA BİLE GÜVENME BURSALI BU YOLDA TEKSİN OLURSA SENİN BAŞARIN KİMSEYE YEM ETMEYELİM BU KULÜBÜ

  1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Bursada 1.5 milyona yakın Rumeliden ve Balkanlardan göç eden insan var 100 sene olmuş 4. kuşak olduk valla hepimizde Bursalıyız Bursasporluyuz hiç sıkıntı yapmayın ne Bursalı biter nede Bursasporlu esas sıkıntı kendilerini öz Bursalı olarak tabir eden bir kesim var bu kesimin %80 ni ne Bursaya sahip çıkar nede Bursasporu destekler ihşallah Bursalıyım diyen herkes Bursaspor etrafında kenetlenir.

 9. Bu firmanın komşumuz ve dost kulüplerimizden BAL-KES’e reklam vermesi yanlış ise o zaman THY’nında EURO LİG için sponsor olması yanlış olmuyormu.
  Ben olaya şöyle bakmamız gerektiği kanaatindeyim.Bu ve bunun gibi firmalara forma reklamı için gidildimi,teklifler makul ve mantıklı oldumu.Bu firma hayır kurumu değil,ticaret yapıyor bu mantıkla baktığınızda belki BAL-KES e verdikleri para cüz’i bir bedeldir amma tüm ülkeye reklamını ucuza yaptırtmış olmazmı.
  Gelelim şehirdeki firma,şahıslardan yararlanma,destek alma işine.
  KULÜP ŞEFFAF İDARE EDİLMEDİKÇE,KULÜPTE SOYAN SOYANA OLDUKÇA,KULÜP ÜZERİNDEN NEMALANAN OLDUKÇA BİZE KİM NEDEN,NASIL İNANIP-GÜVENİP BAĞIŞTA BULUNSUN.

  son sözüm:bU KULÜBÜN ÜZERİNDEN NEMALANANLARIN,BORÇ BATAĞINA SOKANLARIN HESABINI SORALIM,YANLIŞI YAPANIN hukuk yoluyla burnundan fitil fitil getirelim.
  BİZ ADİL,ŞEFFAF VE DOĞRU YÖNETİME KAVUŞTUĞUMIUZDA BU ÜLKENİN DEĞİL AVRUPANIN SAYILI KULÜBÜ VE CAMİASI OLURUZ.

 10. İhsaniye’de 15 yıldır emlak işi yapıyorum ismi lazım değil bu firmayı iyi tanır bilirim.
  Aslen Bursalı değillerdir zaten de olamazlar.
  Ali Ay denilen zat’ın döneminde malumunuz oğulları Bursaspor yönetimindeydi.

 11. Her zaman söylüyorum Bursalı ve Bursasporlu olmayandan bir fayda beklemek çok saçmadır adamlar Bursalı değiller Bursaspora yardım etmemesi veya yardım etmek istememesi çok doğal bir şey asıl sıkıntı BURSAlı olupta BURSASPORA sahip çıkmayanlardadır. Türkiyenin en büyük sanayicileri arasında onlarca Bursalı firma var maalesef Bursa olarak çok şansız bir şehiriz çünkü bu şehirde BURSALILIK bilinci yok bu bilinç olmayınca birlik olmakta çok zor oluyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu