Bursa Fan Club’dan ziyaret

Ziyarette Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlyas Acar, Sadettin Garip ve Enver Kumova hazır olarak bulundular.

Bursa Fan Club Başkanı Ali Ademoğlu yaptığı açıklamada Bursaspor tarihinde önemli bir kongre gerçekleştirildiğini ve  sağduyunun kazandığını belirtti. Ademoğlu şu açıklamayı yaptı; “ Öncelikle Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyorum. Sizleri ve yönetim kurulu üyelerinizi tebrik ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Sizler kent adına bu görevdesiniz. Bizlerde kent adına sizlerin emrinizdeyiz. Bursaspor bizim için çok önemli. BU kentte yaşayan 7’de 77’ye her kes için önemli. Bursaspor’a hizmetin bir ibadet olduğunu düşünüyorum. Sizler işleriniz, ailenizi bir kenara bırakıp burada görev yapıyorsunuz. Göreve şanslı başladınız. Bir anda Avrupa hedefi yakalandı. Avrupa’ya gitmek kenti heyecanlandırdı.  Bizler ayrıca Bursa Fan Club olarak ayrıca onurluyuz. Çünkü bizlerle birlikte görev yapmış olan arkadaşlarımız bugün Bursaspor’a ve Ticaret Odası’nda yöneticilik yapıyorlar. Bu demek oluyor ki bizler doğru işler yapıyoruz. Bizler teknik alan dışında kalan sosyal faaliyetler ve kulübü kalıcı gelir getirici projelerde yer alabiliriz. Benim bir hayalim var. Bursaspor Genel Kurul üyeleri ile birlikte A Takımımızın Özlüce Tesisleri’nde iftar organizasyonunda bir araya gelebilmesini çok istiyorum. Bu organizasyon için sponsor arayışlarını bizler yapabiliriz. Bundan önceki dönemlerde deplasmanlar için çok organizasyonlar yaptık ama bu kez ailelerimiz ile deplasmana gidebiliriz. Böylelikle çoluk çocuk hem Bursaspor sevgisini etrafımıza aşılamış olur Türkiye’ye örnek oluruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Nilüfer Belediye Başkanımız çok büyük Bursasporlular. Özlüce’yi Bursaspor’a kazandıranlardan Allah razı olsun.  Bu tesisin Bursaspor’a verilmesi lazım. Bu tesisin yerine çok güzel rezidanslar yapılabilir. Bursaspor bence Apolyont gölü kenarında tesisi olmalı. Uludağ’da, Gemlik’te Bursaspor’a iyi yerler verilmeli. Bakanlarımız ziyaret edilmeli. Bursaspor’un diğer takımlardan eksiği ne? Bursaspor’un kendine ait gayrimenkulleri olmalı.      Taraftarlarımız bu ülkede destanlar yazmış bir taraftar topluluğu. Ancak geçen sezon yaşanmaması gerek olaylar yaşadık. Bizler bu kulüp için takımımıza, yönetim kuruluna ön yargısız destek istiyoruz. Yönetim Kurulu iyi niyetle göreve geldiler. Şampiyon kenttiz. Bursa’mızdaki zenginlerimizden para değil projelere destek vermelerini istiyoruz. Çok önemli bir dönemden geçiyoruz. Birlik ve beraberlik vurgusunu başkanımız göreve geldiği andan itibaren söylüyor. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız” dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise yaptığı açıklamada eski bir Bursa Fan Club üyesi olduğunu ve Bursa için bugüne kadar güzel çalışmalara imza attıklarını belirtti. Başkanımız Bölükbaşı şu açıklamayı yaptı; “ Öncelikle bizleri ziyaret ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Sizlerin ziyaretleri bizleri motive ediyor. Geçtiğimiz hafta ziyaretlerimize ara vermiştik. Bugün takımımız toplandı sezon açılışı yapacağız. Kongreden sonraki geçen 1 aylık süre içerisinde çok güzel bir sinerji yakalandı.  Başta Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, Sivil Toplum Örgütlerimiz, siyasilerimiz, taraftarlarımızın bize olan teveccühleri mutlu ediyor. Bizler güzel şeyler yapmak için kulübe geldik. Biz bir yere kadar bir şeyleri yapabiliriz. Sizleri desteği çok önemli. İnşallah sizlerin desteği ile daha güzel şeyler yapacağız.  Uzun yıllardan bu yana yapmış olduğu sivil toplum çalışmalarına Bursa Fan Club’te başlamıştım. Bursa’da çok aktif bir örgüt. İsminden de anlaşılacağı gibi Bursa’nın fanatikleri.  Güzel çalışmalara imza attılar. Tekrardan ziyaretlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu