Bursa Dünya vitrininde

Başkan Altepe, Bursaspor’un Devler Ligi arenasındaki mücadelesiyle birlikte kentin tanıtımı için de atağa kalktıklarını söyledi.

 

EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ

Bursaspor, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda, ilk mücadelesini İspanyol Valencia takımı karşısında verirken, Büyükşehir Belediyesi de maçla birlikte tanıtım atağına kalktı. Dev karşılaşma öncesi yerel ve ulusal televizyon kanallarının Atatürk Stadyumu çevresinden yaptığı canlı yayınlara konuk olan Başkan Altepe, Bursaspor’la birlikte tüm dünyanın gözünün Bursa’ya çevrildiğini hatırlattı. Başkan Altepe şunları söyledi: “Tanıtım açısından Bursaspor, en önemli değerlerimizden biri.

 

TANITIMDA KULLANILDI

“Büyükşehir Belediyesi olarak, bugüne kadar hazırladığımız Bursa’yı tanıtan ne kadar CD, broşür, kitap ve doküman varsa bunları UEFA’ya gönderdik. Bizim hazırladığımız görüntüler şampiyonanın tanıtımında kullanıldı. Maçı izlemeye gelen yabancı taraftarlara ve basın mensuplarına bu dokümanları hediye ettik. Uluslararası arenada önce takımlar, sonra bu takımların bulunduğu iller daha sonra ülkeler tanınıyor. Artık Bursaspor’la birlikte Bursa, konuşulacak ve tanınacak. Bursa, yatırımlarımızla dünya liginde Bursaspor’la Şampiyonlar Ligi’nde yarışmaya devam edecek.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu