Bursa derbisinde Tofaş kazandı!

Bursa derbisinde Tofaş Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde Nilüfer Tofaş Spor Salonu'nda Tofaş ve Frutti Extra Bursaspor karşı karşıya gelirken mavi-yeşilliler maçı farklı kazandı.

Tofaş‘ta sakatlığı nedeniyle Sammy Mejia ve Matt Lojeski ile gribal enfeksiyon geçiren Dewayne White karşılaşmada forma giyemedi. Tofaş Baş Antrenörü Orhun Ene gribal enfeksiyon nedeniyle takımın başında yer alamadı.

Maça Tofaş‘ın kazandığı top atışıyla başlanırken iki takım da birer hücumdan boş döndü, hızlı hücumda Muhaymin Mustafa‘ya Gabriel Olaseni faul yapınca tecrübeli oyuncu iki serbest atışı da sayıya çevirdi ve karşılaşmanın ilk sayılarını Tofaş bulmuş oldu. Frutti Extra Bursaspor‘un ilk sayısı ise Gian Lopez‘den geldi. Maça iyi başlayan Tofaş 6.37‘ye 9-2 önde girdi. 6.09’da farkı 9 sayıya çıkarttı (11-2). Bu dakikada Frutti Extra Bursaspor Baş Antrenörü Serkan Erdoğan mola alırken molanın ardından Perry Jones ile skor buldu (11-4). 4.51’de Ender Arslan‘ın üçlüğü ile 11-7’yi bulan yeşil-beyazlılar Ender Arslan‘ın oyunda olmasıyla hücumda daha etkili gözüktü.3.27’de Ender Arslan‘ın turnikesi farkı 2 sayıya (13-11) düşürdü. 2.53’de Perry Jones‘un serbest atışları yeşil-beyazlılar 13-13 eşitliği yakaladı. Tofaş, Bursaspor‘un iki hücumdan boş dönmesini affetmedi ve son iki dakikaya 19-13 önde girdi. Tofaş’ın yeni transfer Rion Brown‘un 44.3’teki üçlüğü ile fark 9 sayıya çıktı (22-13). İlk çeyrek Tofaş‘ın 24-13 üstünlüğü ile son erdi.

İkinci çeyreğe başlayan yeşil-beyazlı takım Gian Clavell ile top kaybı yaşayınca hızlı hücumda Berkan Durmaz‘a yapılan faul sonrası genç oyuncu iki atışı da sayıyı çevirdi (26-13) 8.26’da İzzet Yılmaz‘ın Muhsin Yaşar‘a yaptığı blok maçın istatistiklerine yazıldı. Muhsin Yaşar‘ın 8.12’deki smacı sonrası Serkan Erdoğan mola aldığında skor (30-15) olurken 15 sayılık fark oluştu. Mola sonrası Bursaspor‘un 2.22’lik dev oyuncusu Dusan Cantekin oyuna girdi ve ilk sayısını pota altından buldu. Perry Jones’un 7.09’daki basketi ile fark 11 sayıya düştü. Devin Williams‘ın üç sayılık basketi ile 5.26’yı Tofaş 37-31 ile önde geçerken Frutti Extra Bursaspor‘da Perry Jones bu baskete iki sayıyla karşılık verdi. Devin Williams‘ın 4.25 basket faulü ile skor 42-23 oldu. Rion Brow‘un üçlüğü sonrasında Ender Arslan‘ın hücum faulu geldi. Tofaş bu hücumda Muhsin Yaşar ile sayılar bulunca skor 47-23 oldu. 1.33’de Devin Williams‘ın basket faulü ile skor (53-25) geçildi. Devreye Tofaş 57-25’lik büyük skor avantajıyla girdi.

Üçüncü çeyrekte Gian Lopez Clavell‘in iki sayısı ile ilk basketi bulan takım Frutti Extra Bursaspor oldu. Tofaş bu çeyrekte ilk sayısını Devin Williams ile buldu. 6.20’de Berkan Durmaz‘ın basketi ile Tofaş skoru 62-30 yaptı. 4.52’de fark 34 sayıya çıkarken ev sahibi ekipte Baş Antrenör Orhun Ene’nin yokluğunda Yardımcı Antrenör Yalçın Küçüközkan mola aldı. Molanın ardından Bursaspor ve Tofaş hücumlarından boş döndü. 2.58’de Perry Jones‘un üçlüğü yeşil-beyazlıların maçtaki kısır görüntüsüne sadece üç sayı yazdırabildi. 2.09’da Frutti Extra Bursaspor Baş Antrenörü Serkan Erdoğan mola aldı. Üçüncü çeyreği Tofaş Rion Brown ve Devin Williams‘ın basketleri ile 75-37 önde kapattı.

Son çeyreğe etkili başlayan maçı baştan sona önde götüren Tofaş oldu. son 8 dakikaya 41 sayılık farkla giren mavi-yeşillilere karşı direnmeye çalışan tek oyuncu Perry Jones oldu. Amerikalı oyuncu bu çeyrekte ayakta kalmaya çalışan oyuncu olarak dikkat çekti. Perry Jones bu çeyrekte 3 üç sayılık atıştan yararlanan isim olduçMaçın bitmesine 6.20 kala Gabriel Olaseni skoru 86-47’ye getirdi. 5.19 ve 4.54’te Perry Jones‘in iki üçlüğü ile Bursaspor sadece iki hücumu olumlu kullanabildi. Tofaş baştan sona önde götürdüğü karşılaşmayı 109-59 kazandı.

 

Salon: Nilüfer Tofaş Spor Salonu

Tofaş: Muhaymin Mustafa (9), Berkan Durmaz(11), Berk Uğurlu(6), Barış Ermiş (5), Batın Tuna (4), Bora Satır (4), Ömer Yavaş (2), Rion Brown (16), Tarik Phililip (14), A Atsüren, Devin Williams (19), Muhsin Yaşar (19)

Yardımcı Antrenör: Yalçın Küçüközkan

Frutti Extra Bursaspor: Gabriel Olaseni (10), Mykal Riley (2), Tevfik Akdamar, Chris Jones (3), Perry Jones (20), Gian Lopez Clavell (15),  Ender Arslan (5), İzzet Türkyılmaz, Dusan Cantekin (2), Evren Büker, Tuğberk Gedikli (2), Can Maxim Mutaf

Baş Antrenör: Serkan Erdoğan

1.Çeyrek: Tofaş 24-13 Frutti Extra Bursaspor

2.Çeyrek: Tofaş 57-25 Frutti Extra Bursaspor

3.Çeyrek: Tofaş 75-37 Frutti Extra Bursaspor

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @@bu yorumuna yanıt olarak

    bursada tek takım var kardeşim kimse kimseyi kandırmasın..ODA BURSASPORDUR…dün gördük tofaşı destekleyen güya tofaşlı istanbul takımı taraftarlarını ,içlerindeki bursaspor düşmanlıklarını…ne kinlenmişler bursaspora beeeee…ben şahsen ara ara tofaş maçlarınada gidiyordum bu saatten sonra o gün salonun önünden geçmem artık ..bu olayların bu noktaya gelmesi ilk maçta bursasporun tofaşı yenmesini hazmedemeyen güya bursasporlu gözüküp fanatik tofaşlı olan bir gazetecinin abuk sabuk yazısından sonra olmuştur..o maç sonu yazısında bursasporlu taraftarları yerden yere vurup yenilgiyi hazmedememişti…şimdi merakla bu gazetecinin muhsin yaşarın yaptıklarıyla tofaş yedeklerinin yaptıklarıyla ilgili yazısını merakla bekliyoruz …ama inanın santim yazamaz..

    2
    2
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   DÜN : başımızın tacıydılar.
   BUGÜN : ayağımızın altındaki paspas..!
   futbol takımımızın başını da böyle yedik.
   oysa basket takımı da, futbol takımı da bizim canımızdan bir parça. eğer gerçek taraftarsak bunu böyle görmek zorundayız.
   ancak olayı böyle görebilmenin ve taraftar olabilmenin bazı ön koşulları var.
   bunlardan birincisi, sportif kültür.
   ikincisi de kentlilik bilinci.

   21
  2. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Daha 1.dakikadan itibaren çok gergin bir ortam vardı. Katkı vermeyen oyuncular yollanıp adam akıllı pivot ve gard alınmalı. Basketbolda bu sonuçlar hep var. Bir maçta hemen böyle tepkiler vermek takımı da olumsuz etkiliyor. Tabiki yollanması gerekenler var. Ancak belki de bu maçı 2.çeyrekte biz verdik Tofaşa.

   28
   3
 1. Her oyuncunun şanssız günü olur. Clavell bence geldiğinden beri çok iyi performans sergiliyor. Ancak sezon başından beri katkı veremeyenler kesinlikle yollanmalı. Genelde kaybetme sebebimiz de Bench yüzünden oluyor. Chris yoruluyor, adamı kenara alamıyoruz. Olaseni yoruluyor kenara alıyoruz Muhsin 7 pozisyon üst üste smaç basıyor ve takım oyundan düşüyor. Sorun bu.

  33
  2
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Freeman gittiğinden beri adamakıllı oyun yok ortada geçen hafta clavell iyidi riley ve izzetin bu zamana kadar Bi faydasını gördün mü ben göremedim bu bugün oynanan oyun değil İstanbul sevdalılarına küçük düşürdüler bizi

   25
   1
 2. Tofaş ın seyirci kitlesi kimlerdir? İstanbul takımlarını destekleyenlermi? Bu kadar hırslı ve nefretle Bursaya düşman gözüyle bakmak. Hayret. Bundan sonra Avrupa da Avrupa takımlarını başarılar

  27
  50
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Kimsenin Bursaspora düşman gözüyle baktığı yok ama aynı şeyi Bursaspor taraftarı için söyleyemem ben bile Bursasporlu olmama rağmen en nefret ettiğim taraftardır teksas. Bu arada kimsenin teksastan çekindiğide kıskandığıda yok haberiniz olsun.

   11
   6
  2. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Ben tofaşspor taraftarıyım aynı zamanda fanatik Bursasporluyum olamaz mı ?Bende iki takımında kombinesi var. Milliyetçilik bazında gerekirse kelessporlu olurum. Sen Tofaşspor seyircisini sorguluyorsunda biraz Bursaspor seyircisini de sorgula.Bu maçta Islıkladığın ,küfür ettiğin, yuhaladığın kim? Bursanın pırıl pırıl gençleri oyuncuları .Artık benim gözümde beş paralık değeriniz yok. Siz küfür etmeye ,Bursaspora ceza aldırmaya ,yakında saha kapattırmaya ,en sonunda da Sezer Sezgini pes ettirmeye niyetlisiniz. Şubede kapanınca herkes kına yakabilir. Göreceğiz bakalım daçka maçına kaç Büyük Bursasporlu gelecek.

   13
   10
  3. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Bana kalırsa Tofaşın bize kin beslediği falan yok. Biz Tofaşa besliyoruz. Bir Bursasporlu olarak objektif olarak geri dönüp baktığımda daha kadrolar sayılırken Tofaş bizi alkışladı, biz Enes Aydının tüm itirazlarına rağmen Tofaşı hep ıslıklamaya devam ettik. Kim olsa ıslıklanınca hırslanır, onlara da aynısı oldu. Onlar hırslandıkça biz küfür etmeye başladık, iyice gerildi ortam. Tofaş çok büyük ve kaliteli bir kulüp. Bence yaşananlar geride bırakılmalı. Kaos kimseye yaramaz.

   68
   15
   1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım senin yaşın kaç tofasin neresi buyuk sen kisa pantolanla gezerken 90 yilarda tofasin icerde disarda desteklerken 2000 yilinda şampiyon olup bir kutlamayı dahi bize çok görenler mi büyük tofas hiç bir zaman büyük olamaz bu yazdığı iyi okuyun sonra yorum yazın daha ilk maçta tolga öngeren efendi serkan hoca ce takımla dalga geçmişler ve macı bursaspor kazanınca şeria soyunma odasın adam hirsindan ağladı. Bugün solanda bursaspor her basket yiyince tofasin yönetici ve hocalarının yaptıklarına bakarsan tabi sende o göz varmi ayrı mesele birde mac sırasında tofasin her basketinde uluyanlar ve bursasporu yuhlayan vicdandılar görmedin herhalde daha çok şey yazardım fakat tabi anlayana

    5
    13
    1. @Timsah16 yorumuna yanıt olarak

     Haklı olabilirsin eski konularda, ancak ben sadece bugün için değerlendirdim. Daha maç başlamadan sen adamı ıslıklarsan bı sadece kulüplerin arasını açar. Biz Tofaşı ıslıklamasak, Tofaş buna rağmen bize böyle yapsa haklı olurdun. Bende bir Bursasporluyum sonuçta olaylara Bursa cephesinden bakıyorum. Keşke böyle olaylar yaşanmasa, Tofaş büyük Avrupa maçları oynarken kendi salonumuz gibi gidip Bursasporu destekliyor gibi destekleyebilsek. Çok güzel atmosfer olurdu. İnşallah bir gün Bursasporda o günleri görür.

 3. Basketbol antrenörü olarak sizden ricam, tofaşa karşı kin besleyerek iki kulüp arasını AÇMAYIN ! Daha bizim basketbol şubemiz yokken şehrimizi onlar savundu, onlar temsil etti. Her sene altyapıda onlar başarı getiriyor. Bursanın en büyük fabrikalarından Reno zınnık koklatmazken Tofaş her sene loca aldı, tribüne sponsor oldu kulübe yardım etti. Ilımlı davrandı. Bu nedir böyle ? Bu kin kulup koç ailesinin diye mi ? Isterse tüpçünün olsun, şehrimin adını duyurup başarı getirdikten sonra banane… Yıllardır altyapıdan milli oyuncu çıkartıyor, ne yapayım sahibini… Basketbolda böyle olaylara yer yok. Ikiside şehrimizin takımı. Ikisini de destekleyeceğimiz yerde yapılan yorumlara bak. Gitmiş yuhalamış, aferin kardeşim yuhala. 17-25 yaş aralığındaki “Bursalı” çocukları yuhalıyorsun unutma. Belki içinde yeşil beyaz sevgi var, ona rağmen onuda yuhalıyorsun unutma, gelecekte hayali belki Bursaspor ona rağmen yuhalıyorsun unutma… Yeşil beyaz deyince akan sular durur biliyoruz. En çok Bursasporu sev, en büyük Bursaspor onuda biliyoruz ama Basketbol fairplay oyunu. Futbolda herşeyi bildiğini sananlar şimdi gelmiş hocaya oyuncuya ona buna sallıyor. Bi adam bir gün kalkar 13/13 üçlük atar, diğer gün gelir 25/1 atar. Doğal şeyler bunlar. Futbol değil bu. Akıcı bi oyun. Gününde değilse adam atmaz. ATAMAZ. Senin daha 4 yıldır basketbol şuben var ve bu ligdeki ilk yılın unutma. Hocaya sağa sola sallayacağınız yerde dönünde bi kulubun durumuna bakın. Fenerin 1 oyuncusunun maaşı ile kurulmuş bir takım bu. Kimse anasının karnından şampiyon doğmuyor. Daha bebek bi kulüb bu. SABIRLI OL SABIRLI ! Yiğidi öldür hakkını yeme, yazıktır günahtır…

  19
  2
 4. Stadını paylaşan Tofaş,Kadir Buğra Acar kardeşimize destek veren maç gelirini bağışlayan Tofaş,Bursayı Avrupa da temsil eden Tofaş neyin siniri,hıncı bu kadar küfür utandım bir Bursasporlu olarak ve üstüne Muhsin e Batın a Bora ya,Berkan a sövdünüz ayıp hepsi bursanın evladı,Teksas bugün tekrardan gösterdi futbol taraftarı olduklarını sahada 5 yabancı ile oynayıp oynayın lan diye bağırmaları falan örnek almamız gereken bir takıma sövmemiz yanlış altyapı konusunda Türkiye’deki en iyi kulüplerden biri her sene Türkiye basketboluna hatta Dünya basketboluna oyuncu kazandıran bir kulüp çok ders almamız gereken bir maçtı.

  15
  2
  1. @Arda yorumuna yanıt olarak

   Yazdiklarinizin dogruluguna katiliyorum ve kucuk yastaki oglumu ne yazikki bursaspor taraftari yuzunden bursaspordan uzaklastirmam gerekiyor.

   6
   1
 5. Normal sonuç, tofaş zaten daha iyi takım. Ancak problem şu. Sezon başından beri bazen tribünde bazen tv den her maçı izledim. Bursaspor takımı Harlem gibi zevkine basket oynuyor. Savunmada savaşmıyor. Hücumda eline alan potaya atıyor. Takım lideri Chris Jones’a bazen hiç top değmiyor. Muhsin gibi bir kazma 3 tane arka arkaya smaç basıyor, refleks koyan yok. Hadi 3 lük yiyebilirsin ama arka arkaya 3 smaç olmaz. Rebaundlar zaten hezimet. Top kaybı her maç en az 10. Bence sorun takım kalitesinde değil disiplinde ve savaşma ruhu yok. İTÜ gibi çok zayıf takım bile ligde 3-5 maç müthiş savaştı.

 6. Gecen hafta Fenerbahce karsisinda “hakemler cart curt” , “iki takvoyeyle zirveye oynar bu takimmm” diye zirvalayan arkadaslara demistim ki “Basketbol bir istatistik oyunudur! Sans ve hakem faktoruyle iki mac kaybeder veya kazanirsiniz! Fakat sonunda iyi olan daima kazanir!” Anladiniz mi bu hftaki skorun ardindan soylemek istedigimi! Yoksa yine hakemler, iki takviye falan filan diye zirvalayacak misiniz…!?

 7. Tofaş’a Bravo Bir Sürü Türk Basketbolcu Oynatılar Muhaymin Mustafa (9), Berkan Durmaz(11), Berk Uğurlu(6), Barış Ermiş (5), Batın Tuna (4), Bora Satır (4), Ömer Yavaş (2), A Atsüren, Muhsin Yaşar (19) Sadece 2-3 Yabancı Rion Brown (16), Tarik Phililip (14) Devin Williams (19) Bizde Doldurmuşlar! Fark 50 Sayı! Bir Sorun Var Burda Günü Yabancı İle Kurtarıp Kulübü Milyonlar Lira Borca Sokup Gitmek Öyle Yok Gazozcu Ne Kadar Para Verdi O Bile Gizli Saklı 10’cu Sıradaysan Bunların Saklanması Neden?

  8
  3
 8. NBA Maçlarını uykusuz kalma pahasına izliyorum.Orada da farklı skorlar olabiliyor.Bir maçın skoruna bakıp takıma küsmek,cellaenip ona-buna saydırmak olmaz.TOFAŞ holding takımı,Maddi sıkıntıları,dar bütçeleri yok.Ayrıca KORAÇ KUPASI gibi mazisinde başarıları var.
  Yine bu şehrin takımı olduğunu unutmayalım.BU MAÇTAN DERSLER ÇIKARTIP,NEREDE KESİKLER VAR,NASIL STRATEJİ HATASI YAPTIK bunları teknik ekip değerlendirecektir.
  Sakin kalalım,soğukkanlı değerlendirme yapalım.Bizim ilk senemiz diye hep baştan söylemiyormuyuz.Lütfen bunun spor olduğunu SAVAŞ OLMADIĞINI UNUTMAYALIM.

  BASKET ŞUBEMİZE,YÖNETİMİNE TEKNİK EKİP VE TAKIMA SAHİP ÇIKALIM.

  7
  1
 9. Bir yavaş bu ne ya. Ona söv buna söv. Yok o düşman, bu düşman. Yok 50 sayı fark yemiş bilmem ne olmuş. Her takımın kötü bir günü olabilir bu da onlardandı sadece. NBA de bile olabiliyor böyle skorlar. Karşındaki takım şampiyonluk adayı, sen en önemli skor opsiyonunu kaybetmişsin, rakip bu ligin 5 numara pozisyonu en güçlü ekiplerinden biri senin 5 numaran belki de ligin en zayıfı. Bir de üstüne maçta erken bir fark oluşunca reaksiyon veremedik ve kırıldık olay bu. Serkan Erdoğan veya oyuncular bugüne kadar bu bütçeyle harikalar yarattılar. Bir maçta ne Serkan Erdoğan’ın koçluğu kaldı ne oyuncuların çabasına saygı. Oldu olcak Sezer Sezgin’e de sövün bari neden bu takımı buralara kadar taşıdın diye. Kızıl ailesine de sövün neden destek oldunuz diye. Futbol kafasıyla basketbol değerlendirmeyin rica ediyorum.

  6
  2
 10. BİR SAKİN OLUN YA, TAKIM YENİ ÇIKMIŞ İLK SENESİ, BIRAKIN YAVAŞ YAVAŞ OTURSUN TAŞLAR. PROFESYONEL BİR ORTAM OLUŞTURULSUN. GELİR GİDERİ BELLİ OLSUN. HEMEN ŞU ALIN BUNU GÖNDERİN. FANATİZM DUYGULARINIZI TATMİN ETMEK İÇİN, VAKTİNİZ BOL OLDUĞU İÇİN İLGİLENMEYİN ŞU TAKIMLA. SPORUN KENDİSİNİ SEVDİĞİNİZ İÇİN İLGİLENİN. YENİLİRKEN DE ÜZÜLÜN AMA ZEVK ALIN.

  5
  1
 11. eurolig takımı fenere deplasmanda kök söktürdük biraz daha tecrübe olsa yenecektik ama tofaş a 50 sayı fark neden ????????

  1. @Gemlik16'dır yorumuna yanıt olarak

   Ne borcundan bahsediyorsun abicim ? Bursaspor Futbol şubesi ile basketbol şubesi tamamen ayrı oluşumlar. Futbolda ekonominin kötü gideceği önceden öngörülerek ayrıştırıldılar. Ne futbolun borcu basketi etkiler ne de basketin borcu Futbolu. Rahat ol Sen.

 12. 50 sayı da fark yenmez ki.. Bir an önce toparlanması lazım Bursaspor’un. 1 uzun 1 de kısa takviye lazım !

  1
  2
 13. Maçtaydım tofaş seyircisinden de tanıdıklarım var hepsi istanbul takımlarını tutan çoğu bursalı bile olmayan fabrikaya çalışmak için bursaya gelen adamlar tofaş benim için hiçbir şey ifade etmiyor bence az bile yaptık az bile söyledik keşke takımda taraftar kadar istekli olsaydı sokakta oynar gibi basket oynadılar amatörce top kayıpları rakibe verilen basit reboundlar her maç çok top kaybediyoruz allerikten sonra topu tutan sakin kalan ve kritik yerde sayı bulan oyuncumuz da kalmadı acil toparlanmamız lazım

  1
  16
 14. HİÇ BİRİ KOYMUYORDA KENDİ SAHAMIZDA TOFAŞLILARIN HER SAYIYA VERDİKLERİ TEPKİ ALKIŞ SEVİNME
  BUNLAR ÇOK KOYUYOR AGA

  1
  8
 15. Bursa derbisinde bizim taraftarlar neden kufur ediyor fener macin da ceza geldi bu macta da gelicek ne yararı oldu simdi. Amigo denilen şahıs ne işe yarıyor zevk mi aliyorsun ceza gelince doğru amigo denen kişi yolunu buldu zaten. Yazık aileler gelmiş iki bursa takımı maç yapiyor kafa olarak değişmemiz lazim ceza aldirmaktan başka bişey yapmıyoruz.

 16. Hatalı yürüme yapan Tofas’lı için itiraz eden Bursaspor Bench’ e teknik foul verildiğinde Kıkır kıkır güleceksin, smaçla bitirdiğin, üstüste 3 lükle döndüğün hucumlardan sonra neredeyse kahkaha atacaksın, sportmenlik dışı foul almak için oscar’lık performans sergileyeceksin sonra tüm bunların üzerine kalkıp Bursaspor taraftarına saygısız, küfürbaz diyeceksin. Arkadaşlar biraz aynaya bakın. Bu şehrin gençleri diye sahip çıkmamızı istediğiniz Tofaş’lı genç oyunculara da iki çift lafım var. Çocuklar BURSASPOR sizin düşmanınız değil sizde Bursaspor’a düşmanca bakmayın. Basketbol oynama hırsınıza birşey söylemek mümkün değil ömrünüz boyunca hırslı olun sakın pes etmeyin, vazgeçmeyin ama insanlarda aptal değil, Bursaspor’a sayı atmak için extra çaba gösterip Volkan Şen’lik yapmayın. Bana göre taraftarın tek hatası “OYNAYIN LAN” rezaleti. Bunu kabul etmek mümkün değil. Umarım bir daha ne futbolda ne basketbolda ne de başka bir branşta böyle bir rezaleti işitmem.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu