Bursa Belediye Başkanlarından Bursaspor’a sürpriz ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Ak Parti Nilüfer Belediye Başkanı Adayı Celil Çolak, Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, MHP Bursa İl Başkan Yardımcısı Ali Cansevdi, Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanı Furkan Alpaslan ve beraberindeki heyet, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde Bursaspor Kulübü'nü ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete kulübümüz adına Başkanı Sinan Bür ve yönetim kurulu üyeleri; Sinan Oral, Erkan Öncel, İsmail Ertekin, Beyhan Çalışkan, Gökhan Güleç, Adem Bostan, Alper Özyüksel, Erdinç Doğan, Şaban Doğan, Salih Fındıkkaya ve Orhan Efe katıldı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Alinur Aktaş: ‘’Öncelikle buraya seçim çalışması olarak gelmedik, yönetim kurulumuza iade-i ziyaret yapmak istedik. Siz hepiniz Bursa‘nın evladısınız. Matematiksel olarak en altta olsak da sezon sonunda başarabileceğinize inanıyoruz.

Ben Bursaspor’u çok seviyorum. Bursaspor’un bu şehrin bir reklam yüzü bir markası olduğunu çok iyi biliyorum. Bursa‘nın tüm dinamiklerini kalan 11 haftasında takımımıza odaklanmasını ve destek vermesini diliyorum. Bizim Bursaspor için kurumsal bir bakış açısına kısa, uzun ve orta vadede planlara ihtiyacımız var. Biraz inanç ve kenetlenmenin bu haftadan itibaren bizlere çok önemli değişiklikler olacağına inanıyorum. Kara sayfaları kapatıp yepyeni sayfalar açmak lazım.

Buca maçını kazanmak adına her şeyi yapmalıyız. İnşallah coşkuyu hep birlikte soyunma odasında yaşarız. Buca maçı bir şeyleri değiştirmek adına çok önemli bir başlangıç.’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Başkan  Sinan Bür ise “Şehrin, iş adamlarımızın, taraftarlarımızın daha fazla desteğine şehrin kenetlenmesine ihtiyacımız var. Çocuklarımız çok iyi çalışıyorlar, Buca maçına çok ciddi hazırlanıyoruz. El birliğiyle bu zorluyu aşacağız başka yolu yok.’’

Bursaspor Teknik Direktörü Ümit Şengül: ‘’Bu şehrin marka yüzü Bursaspor’u yaşatmak adına zor bir yola çıktık. Bütün şehrin yükü bu çocukların omuzlarında. Sezonun sonunda inşallah takımımızı ligde tutacağız. Bursaspor Kulübü‘nü yaşatma adına hep birlikte taşın altına elimizi koymalıyız. Sizlerin her zaman desteklerine ihtiyacımız var.’’ Dedi.

Kaptan Furkan Emre Ünver: ‘’Ben uzun yıllardır buradayım. Sizlerin desteklerini hissettik biliyorum. Bizler yıl bir yola çıktık sezon başından beri. Sizlerin önderliğinde zorlukları aşacağımıza inanıyorum.’’ ifadelerini kullandı.

63 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular başkan yönetici siyasetçi tirbuncu amigolara kızıp armaya küsüp maça da gelmeyebilir son lakin gün sevgini gösterme günü her sevdalı hicbirsey yapamıyor olsan dahi armanın sevdasi içinde yüreğinde var ise formani giy üzerinde arma olan ne var ise öyle çık gez çalış ise git sehrine hiç bir siyasi mülk mal kavramı yapmadan salt Bursasporlulugunu öne cikar

   6
   4
  2. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Maalesef ülkemizde çok fazla kendini ileri zekalı sanan entel dantel TV kritik olduğu gibi birde Boğaziçi ODTÜ vs gittiği için üst zeka sanan tipler üstüne birde politik amigo var Efendim yerel yönetim Stadyum Yapar Bedava Tesis Yapar zora girince şapka elinde onlara yardım için koşarız ama adamlar ziyarete gelince yok seçim varmış ondan gelmişler vs bunu her kademede efendim Kaan yapılır kalorifer peteği ile hakaretler başlar efendim 1930 yılında pır pır uçak yapmışız onun için hiç sevinmeyin vs neden efendim seçim öncesi uçuyormuş vs ulo baştan kendinizi kandilden kurtarın daha bir kaç hafta ne yaptıkları ortadayken Istanbul’da onlara yerel üs verecek cibiliyetsizler tabiki gelecekler ziyarete kandil uzantılarımı gelsin?

   8
   16
  3. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Tamamen siyasi…
   Yazık oluyor bu takıma. Bu ziyaret Bursaspor için değil siyasiler için.
   Teknik Direktör seni tanımam ama gözünün içine bakarak yalan söylüyorsun. Her maç mücadele etmeden ruhsuz bir oyunla kaybediyorsunuz. Nasıl ligde kalacaksı? komik oluyorsun.
   Çok tepki yok çünkü herkes umudu kesti takımı izlemiyor bile.

   17
   4
   1. @Mıgo yorumuna yanıt olarak

    Yok be Migo, ekmek isteyen yok zaten. Bu AKP kafası şu ana kadar çöktüğü Bursaspor mallarını geri verse yeter bize (Örneğin Katlı Otopark, Atatürk Stadyumu vs.)

    12
    6
  4. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Başkan, Bursaspor’u defterinden sil istersen.
   Çünkü yaranamazsın.
   Baksana daha şimdiden muhaliflerin siteyi basmış.

   25
   79
    1. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

     dabi, dabi! doğrudur.
     birileri size silin onu dediğinde anında silerseniz.
     tıpış, tıpış dendiğinde de istenilen yere tıpış , tıpış gider ya da gelirsiniz!
     Çünkü siz aydın! aydınlatmacı! ilerici! batılı! demokrat, zekisiniz!!!

     Hadi bakalım cesaret edip biri bize TIPIŞ! TIPIŞ! desin bakalım ne oluyo?!.
     dediğine, diyeceğine pişman oluyor mu? olmuyor mu?

     Ehhh tabi biz sizin gibi ehil ve medeni değiliz ki,
     biz inatçı, cahil, makarnacı, köylü, bıyıklı, göbekli, koyun..!

     Neyse, 1 Nisan’a fazla kalmadı. Ama o günü sakın 1 NİSAN ŞAKASI! falan sanmayın…

     18
     27
      1. @Mistik11 yorumuna yanıt olarak

       sen şu geçen seç,imde de morbey için rakı içiçem diyen tıpış tıpışçı değilmisin evet evet o sun :))) burda ol diyor bide utanmadan.biz hep buradayız durmak yok yola devam 😉

       7
       14
    1. @GERÇEKÇİ yorumuna yanıt olarak

     “ulan! Sanki çok faydası varmış gibi!”
     çünkü yaranamazsın derken tam da bu zihniyeti kastetmiştim.

     Ulan belediye olmasa şu an Bursaspor diye bir kulüp olmayacak, ben de bugün senin gibilerle muhatap olmak zorunda kalmayacaktım..!

     11
     32
     1. @bam teli yorumuna yanıt olarak

      AKP belediyesi olmadan önce de Bursaspor vardı. Ama hiç bir dönem AKP belediyesi kadar kan emici bir belediye gelmedi inan bana. sadece Bursaspor’dan çökerek aldığı katlı Otopark, sırf adını değiştirmek için yıktığı ATATÜRK stadyumu bunlara bir, iki örnektir.

      15
      8
  5. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Alsana en büyük şans tabi kullanmasını bilene tabi seçilmeden önce ne yaptırabiliyorsan yaptıracaksın chp, iyi, akp, mhp, yrp, deva, vatan,gelecek, saadet, dp vs bir sürü parti var kullanacaksın bu şansı öyle söz vermelerine bakmayacaksın seçimden sonrasına bırakırsan işi çok vahlarız sağ veya sol fark etmez bunu kullanan trabzon, rize, kayseri, kasımpaşa, gs, fb, bjk, gaziantep vs yapıyorlar biz neden yapamıyoruz çünkü basiretsiz yönetimler yüzünden

   34
   4
   1. @Verdant yorumuna yanıt olarak

    Haklisin ama nasıl kullanacaksın ki bu durumu. 100tl yüklü bukart hediye etse bu insanlar sandıkta yine Bursasporu unutur.

    27
    5
  6. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Şimdiye kadar Neredeydiniz seçim yaklaştı mı hemen üşüşüyorsunuz Bursaspor kapısına Ama bu taraftar akıllandı artık oy falan yok abiciğim Siz hiçbir işe yaramazsınız Bursaspor’a Geldiniz diye bu taraftar Size oy vermez vermeyecekti birisi zaten hiçbir şey demiyorum

   39
   17
   1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

    HE HE CÜMBÜR CEMAAT SEÇİM ÇALIŞMASI OLARAK GELMEMİŞ MİŞ, BİZDE KERİZDİK YEDİK. SEN İLK ÖNCE BURSASPORDAN GERİ ALDIĞIN OTOPARKI, ARSALARI GERİVER. AMA BOŞVER SEN GİT İNEGÖLÜNE STAD YAP YARDIM ET. AMA ÇABUK OL YOKSA NİSAN BİİİİR OLABİLÜÜÜ.

    23
    6
   1. @Sem yorumuna yanıt olarak

    Mesajını kaydettim hadi bakalım 1 nisanda senin yüzünü burda görebilecekmiyiz gerçi sizin yüz 20 yıldır köseleye döndü ya neyse bekle sadece 🙂

    4
    11
   2. @Sem yorumuna yanıt olarak

    31 marta kadar kapılar açık sonra doğalgaz elektrik sular kesik sonra neymiş Bursa’nın reklam yüzü zaten reklam olduk olacak kadar

    16
    2
  1. @Bursali yorumuna yanıt olarak

   Yok, Burgaz Kurşunlu ara yolda, Altıntaş kavşağında arkadaşlarıyla pudra şekeri yiyyomuş. Denize karşı. Paf küf, paf küf

   34
   6
 1. “Her katil mutlaka olay yerine döner çünkü merak eder vurduğu kisinin ölüp ölmediğini…” diye boşuna dememişler

  45
  13
 2. Heeeeh tamam
  Dün yazmıştım
  Gelirler seçim için diye
  Sakın yeşil beyaz atkıları unutmayın haaaa
  Hepsinin boynuna birer tane asın.
  Seçimden sonra da alın teleskopu yollara bakın gelirler diye

  44
  10
 3. seçimle ilgisi yokmuş ziyaretin. Ben gördüm, yıllardır çıkmıyorlar altyapıdan sağolsunlar, seçim bu zamana denk geldi işte…

  38
  8
 4. Hangi dağda kurt öldü bunlar seçim fotoğrafları ne zaman Bursasporun hakkını korudunuz. Bursasporun bu duruma düşmesi eski başkan Altepe zamanında başladı şimdiki başkanda 1. Ligden 2. Lige düşürdü. Futboldan anlamayan Faruk Banazı takımın başına getirdi az kalsın geçen sezonda 3 lige düşürüyordu. Şimdi Bu sezon düşürdüler. Bunlar yalnız seçim zamanında Bursasporun yanında olur. Belediye başkanları 2 sezondur kaçkere Bursasporun maçını tribünden seyretmişler acaba.

  30
  9
 5. Ne guc gosterisi bunlar bisikleti bile bayir yukari itemezler. Halimiz ortada,.yok olacak Bursaspor gaz veren topluluk. Kolay gelsin cok calisiyorsunuz…!

  23
  4
 6. sn. bld. bşk, sen bize sakın biraz inanç, sabır. kısa, orta ve uzun vadeli plan, proje ve kurumsal yapı falan deme..!
  sen bize para bul. biz tahtayı açar, gençleri postalar, yerlerine takımlarının ekmeğini yiyip kapının önüne koyduğu futbolcu eskilerini bir şekilde buluruz. zaten bu konu da uzman sayılırız!
  olur ya, baktık başarı gelmedi destek için yine sana döneriz..!

  17
  8
 7. -Komşu komşu hu
  -Oğlun geldi mi?
  +Geldi
  -Ne getirdi?
  +İncik Boncuk
  -Kime kime?
  +Sana bana
  -Başka kime?
  +Kara kediye
  -Kara kedi nerde?
  +Ağaca çıktı
  -Ağaç nerde?
  +Balta kesti
  -Balta nerde?
  +Suya düştü
  -Su nerde?
  +İnek İçti
  -İnek nerde?
  +Dağa kaçtı
  -Dağ nerde?
  +Yandı bitti kül oldu…

  17
  3
 8. Utanmadan hala nasıl Bursaspor tesislerine gelebiliyorsunuz ???? ABV hepinizin. Bu adama oy veren Bursasporluyum demesin.

  16
  2
 9. Ben bu taraftara hiç güvenmiyorum. Yine giderler Ali Nur Aktaş’a atarlar oylarını. Örneğin 1060 oy Ali Ay .

  13
  1
 10. Bu tesislere gelen topluluk nereden aklınıza geldi de topluca tesislere geldiniz .Sizler kaç kere maça geldiniz Bursaspor u destekleriniz bırakın gövde gösteresini resmen seçim olayıdır bu görüntü samimiyet hiç yok.Konu Bursaspor değil konu kişisel ve partileri diğer zamanlarda nerdeydiniz de şimdi tesislerde siniz adama derler hangi dağda kurt öldü.

  8
  1
 11. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara, fırsat bu fırsat, gelenden isteyin, lafta kalmasın, ertesi günü notere götürün.devir teslim işlemlerini resmileştirin.vermeyeni, destek olmayanı, net bir dille açıklayın.bu kulüp şehrin ismini taşıyan kulübü, ağırlığını koyun, kalıcı gelir şart.

  7
  6
 12. Samimi olarak Sn.Alinur AKTAŞ ‘dan talebim.Stadin çevresindeki demir bariyer(korkuluklar)varken isyerleri iş yapar mı. Kanaatimce ve yarım asrı aşan ticari te rubemle ben yapmaz diyorum. O nedenle bunlar kalkmalı, bu isyerlerinden gelecek kiralar kulübe stad geliri olarak ciddi katkısı olacağını düşünüyorum.
  Yine sözünüz vardı O sözleri ne zaman yerine getirip yaraya merhem olmasını sağlayacaksınız.

  7
  3
 13. Seçim geldi böyle oldu hep aynı tablo hep aynı senaryo bırakın iade ziyareti küllahımıza anlatın kandırmayın insanları sahte Bursasporlular ,TFF başkanı neden geldi sebep neydi? Peki Ali nur ve kurmayları neden geldi? Seçim derdi olay konu Bursaspor değil ki forma almaya mı geldiniz yoksa sizin son günleriniz bekleyin.Yarın da diğer partileri ağırlayın tesislerde Bursaspor nasıl olsa herkesin oyuncağı olmuş yazık.

  7
  1
 14. Amed maçı sonrası sessizliğe gomuldunuz ve aldığımız haksız cezalarda yapılan alçakça algı ve atılan iftiralarda ortada yoktunuz. Şimdi seçim yatırımı yapın.

  4
  1
 15. Hey koçum Alinur Başkan bee. Seçimden sonra arar 3-5 tane mütahiti, alır onlardan 200 trilyon falan, TFF’ye çatlatır parayı, açar tahtayı, en kralının osuruğunu keser yine evelallah.

  3
  20
 16. Belediye olmasa kulüp çoktan yok olmuştu geçen sene ligde nasıl kaldığımız ortadayken hala katil damgası yiyorsa vallahi de billahi de bu nankör taraftar yüzünden inşallah amatöre kadar düşer kapanırız 40 yıllık Bursasporluyum ilk defa bu kadar nefret ettim . Huylu huyundan geçmez derler ya bizim taraftarın nankörlük huyu bitmez . Bizim taraftara ancak nasıl yaranırsın ? Yaparsın özlücenin bahçesine 10 tane heykel kulüp amatöre bile düşse en büyük başkan sen olursun .

  2
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu