Bursa Atatürk Stadı Millet Bahçesi oluyor!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Atatürk Stadı'nın Millet Bahçesi'ne dönüştürülmesi için çalışmaların başladığını, içinde bir de Millet Kıraathanesi olacağını söyledi.

Başkan Aktaş, 24 Haziran seçimi ve Bursa‘nın yerel gündemine dair AS TV Haber Müdürü Erdal Çatalkaya‘nın sorularını yanıtladı.

Alinur Aktaş, Recep Tayyip Erdoğan‘ın Bursa mitinginde Atatürk Stadı’nın yıkımıyla ilgili verdiği talimatın yerine getirildiğini, beton tribünlerin kaldırılmasını ve tam anlamıyla Millet Bahçesi oluşturulması için bir de öngörüsü olduğunu söyledi. Çalışmaların başladığını söyleyen Başkan Aktaş, meydana 350 metrekarelik ahşap bir Millet Kıraathanesi kazandırılacağının da müjdesini verdi.

73 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kararım net; oyum EVET diyenler,
  Bursa AKP’nin kalesidir diyenler,

  Kıraathaneniz hayırlı olsun. Tarihimizi ve anılarımızı yıktınız, partizan olmayan tribüncüler sizi affetmeyecek.

  263
  127
  1. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   1- yeme bizi tahta kaşıkla @trolcan. siyasi görüşü olmayan insan ya da tribüncü mü var?
   2- en büyük hatanız adaletin merkezine kendinizi koyup diğerlerini tü-kaka görmeniz. oysa Bursaspor her görüşten insanın kulübü.
   3- bu siteyi takip edenler, buradaki hakim görüşü de bilir. ama her ne hikmetse siyasetten rahatsız olduğunu söyleyenler ile, en fazla siyasi içerikli yorum yapanlar genellikle aynı kesim.
   4- beni takip eden varsa bugün ilk defa siyasi yorum yaptığımı görmüşlerdir.
   5- aman, ülke üzerinde oyunlar var. aman birliğimiz bozulmasın. aman taraftarlar arasına siyaset girmesin. aman, ayrıştıran biz olmayalım. ama sabır da bir yere kadar..! susuyorsak, cehaletimizden ya da suçluluğumuzdan değil, memleket ve de Bursaspor sevdamızdan.
   6- ne yazık ki ülke karpuz gibi ortadan ikiye bölünmüş durumda. ülkenin % 50 si karşısındakileri cahil ve hırsız görüp, dünyanın en doğru ve faydalı işleri yapsalar da, % 90 ile seçilseler de kabul etmiyorum ve istemiyorum diyor.
   7- diğer % 50 lik kesimde karşısındaki kitleyi, ülke de beka sorunu varken, bilerek ya da bilmeyerek teröre destek vermekle, batı, yani emperyalizmle iş birliği içinde olmakla görüyor, suçluyor. ve ne yazık ki her iki kesimde buna yürekten inanıyor.
   8- bana göre bu durum, her iki ittifakın yaratabileceği türden şeyler değil. bu çok daha büyük bir aklın, yani dünyayı yöneten küresel güçlerin ülkemize hazırladığı bir algı operasyonu, bir tuzak. yani, böl-parçala-yönet! taktiği. ve maalesef ki bu oyunlara çok güzel düşüyoruz.
   9- sonuçta pazar günü vatandaş olarak hepimiz oy kullanacağız. benim sadece bir oyum var, onu vereceğim. demokrasinin gereği sandıktan çıkana razıyım. benim görüşüm kazansa da, kaybetse de karşımdaki insan hakkında fikirlerim değişmeyecek. ve onlarla birlikte yaşamaya ve anlamaya devam edeceğim.
   10- seçimler ülkemiz için şimdiden hayırlı olsun…

   21
   29
  2. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   şuan eni stadyumu olanların eski stadları hepsi yıkıldı galatasarayın bile bursanın ayrıcalığı ne yıkılsın. dünyanın en iyi takımların bile yıkıyorlar parklara çeviriyorlar seslerini bile çıkarmıyorlar. sadece millet kıraathanesi ne karşıyım o saçma

   83
   108
   1. @bursalı yorumuna yanıt olarak

    Birader stadlar yıkıldığı yerr yapılır. Bu nedemek çağdas büyütüp geliştirmek demek.Şehrin bir güzelliği vardı , Mac gunleri Altıpatmaktan aşagı yürüyüşler olsun birlik beraberlik olsun çok guzeldi esnafda vatandasda memnundu.Niye degişti stadın yeri Recep Altepe nin yerleri haraketlensin diye. Şimdi binbir zorlukla gidilyor stada.Gece karanlikta metroya yürümek sıkintı özellkile bayanlar için.Atatürk ismin silcez diye yapmadıklari kalmadı.Heryeri bozdular. Ben eski çocuklugumdaki gunleri istiyorum, çocuklarimda o dokularla büyusün . Çağdaşlaşalım ama taşinmayalim. O kurulan kahvelerr şimdi çarşambaya yerleşen suriyeliler yerleşir artıj oyunu akp ye verenlerde okeye 4. Olarak gider başta belediye başkanı. Ama bunlar hayal okucak bizden alinanları geri alıcaz, anilarimizi insaat sektorlerine yedirmiycez, değisim şart…….. Güle güle akp

    49
    11
    1. @KanunSiyah yorumuna yanıt olarak

     Yine oralarda yurursun millet bahçesi ne milletin oturdugu muhabbet etti eylendigi bilgi ögrendigi yerdir. Şimdi o ralar dahada değerlencek millet bahçesi bitince bilmedeb etmeden laf etmeyin

     12
     36
     1. @Angaralı yorumuna yanıt olarak

      Koskoca kültürparkın yanına millet bahçesi yapılıyor zeka ya bak be. Orada muhabbet edip eğlenemiyorsun da kültürparkın onda biri kadar yerde mi eğleneceksin ya bırak kardeşim park niyetine sömürcekler orayı da işte

      31
      8
  3. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   Kararım EVET oyum AKP ve Reise .
   Daha millet bahçesi ne onu bilmiyorsunuz bir zahmet gidip araştırın orada ağaçlandırma çalışması yapılacak daha yeşil bir alan olacak. Istemuzuk cular iş başında.o raya gençler gelecek kitap okuyacak neresini beğenmiyor sunuz. Gidin sizler köprüleri havalanlarini yikin o da yetmez 15 temmuzda ülkeyi savaş alanına çevirmenler destek verin .Biz yolumuza devam edeceğiz. Büyük TÜRKİYE için

   117
   194
   1. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Ya ağaçlandırma diyorsunda koskoca kültürpark orda ne işe yarıyor gençler bunca sene oralara gidipte kitap okumadıysa şimdi mi okuycaklar.

    29
    10
   2. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Akp doneminde kapatilan kutuphanelerin sayisini da yaz da millet ogrensin milli egitime kutuphanelere kitap bagislasin diye ayrilan butcelere ne oldugunu da yaz da millet onu da ogrensin. Kitap okumak icin millet bahcesine ihtiyacimiz yok kutuphaneleri kapatmayin yeter

    29
    9
    1. @Şaman Türk yorumuna yanıt olarak

     Sen madem çok biliyorsun buraya yaz da ben ve benim gibiler öğrensin kaç tane kütüphane kapatılıp kaç tanesi açıldı. Atıp tutmayla olmaz. Bu ülkede kaç cami kapatıldı malum parti tarafından bunu da yazın. Ayrıca cesaretiniz varsa Paranın üstünden Atatürk’ün resmini kaldırıp kendi liderinin resmini koyan partiyi de yazın hadi hodri meydan Atatürk çü geçinenlere açık çağrımdır.

     3
     15
   3. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Ülkede işsizlik almış başını gitmiş ekonomi çökmüş . Reisinizin en büyük iki projesi park ve kıraathane … Yakında yiyecek ekmek bulamayınca parka gidip otlarsiniz !!

    43
    15
    1. @. yorumuna yanıt olarak

     Şu ekonomin kötü gittiği şeyleri yazın tek tek cevap vermeye çalışayım. Sakın dolar demeyin bana azıcık iktisat okuyun bu soruyu sizde cevaplarsınız. kısaca ben örnek vereyim bunla ilgili !

     Piyasadan siz dolar değil hangi değerli maden ve parayı çekerseniz o para kıtlaşır ve değeri artar.
     Altın neden değerli çünkü az bulunan bir madendir siz tonlarca altını piyasaya sürün bakalım o değerli altın ne hala gelecek yada dövizi? Ayrıca FED (Amerikan federal bankası) faiz kararı tüm dünyada doların yükselmesine neden olmuştur çünkü yatırımcılar parayı piyasadan çekip faize yatırmıştır.
     Ülke batıyor ama ne hikmetse 7.4 le büyüme rakamlarında dünyada Hindistan dan sonra 2.sıradayız.

     Bunun gibi bir çok örnek verebilirim öyle ekonomi batıyor demekle batma olmaz. Belki sizin yaşınız yetmez ekonomi batmasını siz gecelik faizlerin 3 binlerde olduğu enflasyonun % 100 leri geçtiği zamanlara bakın yaşınız yetmiyorsa ınt araştırın

     4
     15
    2. @. yorumuna yanıt olarak

     Ekonomi kotü diyenlerin ellerinde akıllı telefonlar evlerinde son model televizyonlar buzdolapları dopdolu herşeyleri var son model şeylerden geri kalma sonra para yok devlette salla

     11
     46
     1. @Angaralı yorumuna yanıt olarak

      Yıl oldu 2018 angaralı konuşmuş olmak için savunmuş olmak için savunma ya cebindeki parayla mı alıyorsun her ihtiyacını ??? Bankalar mahkum ettiler farkında değilsin yada farkındasın ya yok yok o kadarda kötü değiliz diye kendine yalan söylüyorsun.

      10
      3
   4. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Bu kafadaki insanlar yüzünden iş savaş çıkacak. Çok büyük kıyımlar olacak. 22.06.2018 bu tarihide buraya not olarak atıyorum.

    50
    19
   5. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Kardeş , anlamaz bunlar iyilikten sayfada israilliler dolu… Kime ne anlatacan. Bir sözde sayfa yönetimine, böyle haber koyup siyaset sokma işin içine… Milleti Birbirine düşürme.

    59
    61
   6. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Metin kardeşim yorma kendini kime ne anlatıyon.16 yılda 9-10 kez siyasi arenada rezil olmuş oluşumlarda hala medet bekleyen seçmene ne anlatırsın boooşverr. Özellikle Bursaspor siteleri bunlarla kaynıyo.. Salla gitsin yorum yapamaya bile gerek yok buralara…….#DEVAMMM……..

    60
    73
   7. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Sen ülkemizin hangi kıraathanesinde, gençlerimizin gelipte kitap okuduğunu gördün? üstelik çay vs ücretliyken.
    Sen şimdi gerçekten inanıyormusun çayın, kekin vs bedava olduğu bir yerde gençlerimiz gelecek kitap okuyacak?
    Hatta gençlerimiz gelcek yer bulamayacak, o işssiz güçsüz orta yaş ve emekli kesimdeki insanlardan dolayı.
    Yer bulanda zaten gelecek oraya lak lak yapacak bedava yiyip içecek gidecek.

    Gerçekten çok yazık. Bir yandan Teknoloji, bilim deniliyor. İş,aş deniliyor. Bir yanda bahçe,kıraathane..
    Çok üzülüyorum çok..

    70
    54
   8. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Metin sen olayları nasıl değerlendiriyorsun bilmiyorum fakat bizim derdimiz bu değil, BURSASPORUMUZ İÇİN tarihi anısı olan bir yerin komple YIKILMASINI istemiyoruz. Koca şehirde bir sürü boş alan varken bizim MABEDİMİZİN tamamen YIKILMASINA karşıyız. Anlayana.
    Hemen bağlamışsın havaalanı, bilmem ne falan. Klasik işte.

    74
    30
    1. @trolcan yorumuna yanıt olarak

     Tamam anılar falan olabilir eyvallah da. Mabed falan yanlış kelimeler. Haşa biz bursaspora mi tapıyoruz da mabed diyosun. Tamam öyle demek istemedin ama yine de hoş bi şey değil

     13
     41
   9. @Metin yorumuna yanıt olarak

    15 temmuzculara kim destek vermiş iyi bak millet bahçesi yapacağız diyenlerdir.Kimsenin köprüyü ,havaalanını yıkacağı yok.Stad yapıyoruz ,havalanı yapıyoruz diye her yerden Atatürk ismini silmeye çalışanların biraz düşünürsen neyi yıkmaya çalıştıklarını gayet iyi anlarsınız.

    77
    28
    1. @timsah1964 yorumuna yanıt olarak

     Atatürkçüyüz diyenler hdp İle işbirliği yapanlara sesiniz çıkmaz. Atatürkçüyüz diye geçinirsiniz Ata ürkün itleri diyen hdp ile iş birliği yağan partilere destek verirsiniz sonra Atatürk ün adını ağzınıza alırsınız ve Atatürkçüyüz diye geçinirsiniz.
     Adamın gözünün içine baka baka birde 15 temmuza akp liler destek verdi diyorsunuz yazıklar olsun

     27
     40
   10. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Tek bir şey açıkla bana fomaranin göbeğine 25 katlı apartmanları diken akp doğal ortamı bozan akp ne alaka millet bahcesi kardeşim.?

    78
    32
    1. @Pablo16 yorumuna yanıt olarak

     Yanıtlayayım o binalara bende karşı çıktım ve Recep Altepe nin ayrılması için görevden 10 dan fazla dilekçe bizzat verdim hem iç işleri bakanlığına hemde akp ye bu yüzden dir ki benim gibi şikayetçi olan binler sayesin de Reis Altepeyi görevden aldı ve o binalar traşlanacak.

     Biz ne yanlışsa onu açık yüreklilikle buradan yazarız doğruya doğru yanlışa yanlış.
     Milletin çıkarları için olan projelere sadece kendi çıkarları na hizmet etmeyenler gibi hayırcı değiliz

     23
     44
     1. @metin yorumuna yanıt olarak

      İcazet almadan sakalını traş etmeye cesaret edemeyen adamlar traşlamadan bahsediyor ya bende buna tutuluyorum 🙂

      23
      9
   11. @Metin yorumuna yanıt olarak

    A Haber kitlesi buraya da gelmiş. AKP gibi düşünmeyenler; köprü yıkan, havaalanı yıkan, 15 Temmuzcu oluyor. Sizin gibi zihniyetler/partizanlar yüzünden ülke bu halde. Yeter artık!

    80
    33
   12. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Metin denilen aktroll, rte tepki tpladıgı ıcın kitaplar olacak vs dedı. Konusmalarını dınle torun tombalak orda yuvarlancaksınız dıyor bu ne demek troll ? Kütüphaneler varken kıraathane neymiş? 16 yıldır fetöyle can ciğer kuzu sarması olanlar şimdi bize fetöcü diyorlar. Ne demişti rte ? NE İSTEDİLER DE VERMEDİK ? 😉

    80
    31
 2. Bursalılara ait bir şeye Bursalıların karar vermesi gerekirdi. Menfaat uğruna sessiz kalanlar. Gelecek nesiller bile sizleri affetmeyecek.

  127
  30
 3. Sizler bu ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü belki isminin verildiği stad ve kurumlardan silebilirsiniz ama, unutmayın ki bu ülkenin kurucusunu ve bu ülke için can verenleri unutmayacak olan bizlerin kalplerinden ve gönüllerinden asla silemeyeceksiniz.

  123
  45
 4. Gündüz çay içip kek yiyeceksiniz, akşam taş yiyeceksiniz. Belediye başkanları bile böyle saçma vaadler veremez. kıraathane isteyen, kek isteyen rte ye, İŞ İSTEYEN AŞ İSTEYEN MUHARREM BAŞKANA !

  73
  22
 5. Heee bol bol cay kahve kek yeriz bos beginler yine bos beyin kalir tarih kokan yerde bursa tarihi olan bir yerde bos isler birde 52 deste isteriz cay kahve bedava ulkeyi uyutmaya devam

  61
  17
 6. Karşısına bide millet kıraathanesi açılsın bahçede yuvarlanır kıraathanede kek yeriz hepimizin evinde buzdolabı da var nasıl olsa daha ne isticez Allah reisimizden razı olsun(!)

  52
  9
 7. Önce; stadyum aynen kalacak alt yapı, pilot takım oynayacak dendi, sonra orayı Bursaspor müzesi yapacağız dendi, ardından yıkacağız ama kapalı tribün kalacak orayı Atatürk yaptırdı dendi, daha sonra orası güvenli değil yıkılma tehlikesi var o yüzden yıkmak zorundayız dendi, sonra tayyip denen züppe burayı yıkacağız ve millet bahçesi yapacağız dedi, şimdi de aktaş birde millet kıraathanesi dikeceğiz diyor. Bunun ileri ki aşamasını anlatmam gerekirse “Bursa’da bundan başka millet kıraathanesi var zaten o yüzden ATATÜRK kapalı spor salonunu ve ATATÜRK Anadolu Lisesini yıkıp buraya bir avm dikeceğiz adı bana Bursaspor avm olacak” diyecekler ama adı “Millet AVM” olacak

  48
  9
  1. @Pablo yorumuna yanıt olarak

   İŞTE BU BE KARDEŞİM İNSANLAR NASIL OLURDA HEMEN GEÇMİŞİ UNUTUYOR YAHU KARDEŞİM ONLARI YAPMAYA PARA VARDA DAHA SEN TİMSAH ARENANIN PARDON BÜYÜŞEHİR BELEDİYE STADININ KAFASINI YAPAMADIN KAÇ SENEDİR BİTMEDİ KARDEŞİM STAD YAHU YAZIK YAA MİLLETİN AKLIYLA DALGA GEÇİYORLAR AYIPTIR YAZIKTIR GÜNAHTIR BE KARDEŞİM…

   12
 8. niye bursa halkına sorulmuyor da birilerine göre iş yapılıyor parkın icinde iki adım ötede kırataneler yetmemişmi siz en isi heykelin önüne dikin kocaman kıratane yakışır cok güzel olur şampiyonluk eserlerini yok etmek bursada öncelik oldu bence yetmez fener heykeli dikin yanına

  46
  5
 9. Altepeyi al Aktaşa vur.Sizin buradan başka uğraşacak işiniz yokmu.Koskoca Bursa’da icraat yapacak tek yer burası mı.

  36
  3
 10. Evet – Hayır Referandumunda Hayır Diyen İnsanlara Ülkenin Cumhurbaşkanından Başbakanından Bakanlarına Kadar Herkes Terörist Dediginde Benim İçin Akp milliyetçi ve 80 milyonu temsil eden bir parti Olamayacagını anlamıştım. O günden beri Akp ye oy yok Bursasporumuzun Tarihinide Alay Eder Gibi Millet Bahçesine Cevirmeye Kalkışmalarıda Cilası oldu.. SİYASETÇİLER GELİP GEÇECEK AMA ARDINDA BIRAKTIKLARI HEM GÜZELLİKLER HEMDE BÖYLE REZİLLİKLER GELECEK NESİLLERE KALACAK OLDUĞU İÇİN PARTİLERİ REİSİNİZİ MUHALEFETİNİZİ BIRAKIN KENARA BAHÇEYİ YAPINCA ONLARIN ELİNE BİŞEY GEÇMEYECEK SİZ SAVUNUNCA KURTULMAYACAKLARDA? AMA BİZ STADIMIZA TARİH İMİZE SAHİP ÇIKAR SAVUNURSAK COCUKLARIMIZA OMUZ OMUZA BESTE SÖYLEDİGİMİZ AĞLADIĞIMIZ STAD OLMASADA TRİBÜNLERİ GÖSTEREBİLİRİZ..

  34
  4
 11. Zaten bu millet çay yok diye kütüphaneye gitmiyordu, çayla birlikte okuma oranımız tavan yapacak. Umarım TÜRK kahvesi de vardır ben okurken TÜRK kahvesi içerim.

  22
 12. Gençliğimizi yuvarladığımız yerde şimdi yuvarlan diyorlar pes artık 21. Yüzyıldamıyız yoksa bizi geçmişemi yuvarladılar çay kek kaç yılında bulunmuş acaba.

  19
  2
 13. İş bilmez yöneticilerle Bursaspor’un mali değerleri arsaları satılacaksa yada kendi adamlarına aktarılacaksa bence kerhanede olur.Nitekim belediyeden aldığı yerleri hep sattılar işletemediler yada gördüğünüz gibi 300 bin Euro 300 bin Euro götürdüler

  15
  4
 14. O stadın adı BURSA ATATÜRK STADI ‘dır ve ilelebet öyle kalacaktır !!! İsterseniz BURSA ATATÜRK MEYDANI diyebilirsiniz onu kabul ederim ama asla millet bahçesi dedirtemezsiniz !.. Ayrıca yeni stadımızın adı da TİMSAH ARENA ‘dır. Ben BURSAlıyım ve BURSASPORluyum ve tüm bunlara da ben karar veririm; bana sormadan siz karar veremezsiniz !!!

  13
 15. Atatürk stadı Bursasporlularındır bunu tüm dünya bilsin…Atatürk ismini kaldırdınız,anılarımızı ,stadımızı mabedimizi yıktınız protokol tribün kalacak dendi onuda yıktınız, ne kaldı geriye beton merdivenleride yıkın çimleride kaldırın yok etmek maksadınız.Sizler oraya ne yaparsanız yapın bizler orayı evimiz ve ATATÜRK stadı olarak söyleyeceğiz bileceğiz…

  12
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   O reklamlar siz hangi siteyi ziyaret ettiyseniz Google tarafından yayınlanıyor. Eskort sitelerinde gezdiğiniz için Google sizi eskort sitelerine ilgili olarak görüyor ve benzer reklamları; Google reklamlarının olduğu tüm sitelerde karşınıza çıkarıyor. Tarayıcınızın geçmişini temizlerseniz ayıplanacak(!) web sitesi bulamayabilirsiniz. Kafanız rahat olur. İyi günler.

   15
   3
 16. Vay Bursa AKP teşkilatları buradaki yorumlara bile hile katmaya başladı 😀 Yorumlarımıza sahip çıkalım . Haydi AKP gençlik kolları bu yorumu eksi yağmuruna tutalım :dd

  5
  1
 17. Yaşım 43 ve 35 senedir bu camianın ve tribünlerin içerisindeyim,33 senemin geçtiği ATATÜRK stadında hüznüde mutluluğuda gördüm,çocukluğumun gençliğimin delikanlılığımın binbir türlü iyi ve kötü anısı burada geçti,her bir köşesinde anılarım hala taptazedir,yeri geldi ağladık yeri geldi güldük,küme düştük şampiyonda olduk,Önce; stadyum aynen kalacak alt yapı, pilot takım oynayacak dendi, sonra orayı Bursaspor müzesi yapacağız dendi, ardından yıkacağız ama kapalı tribün kalacak orayı Atatürk yaptırdı dendi, daha sonra orası güvenli değil yıkılma tehlikesi var o yüzden yıkmak zorundayız dendi,ulan ATATÜRK ismini geçmişini hazmedemeyip her haltı yiyeceksiniz sonrada millet bahçesi kıraathane diyeceksiniz,vay Bursam vay bu günleridemi görecektik,ama lafım onlara ki Kekin çayın yanına ÇORBA olmazsa olmaz…tribündeki belediye ve siyaset şakşakçıları için reisinize söyleyinde masaya kekin yanına ÇORBA olmazsa olmazdır,menüye eklensin…yazık çok yazık

  3
  1
 18. Bu ulke bu milletin degil mi zaten neyin kafasini yasiyo bunlar yeni yeni terimler uyduruyosunuz oy almak icin
  Madem boyle birsey yapacaksiniz online oylama yapin millete sorun, senelerdir halk adina konusup halk icin hicbirsey yapmayan sadece cebini doldurup ulkeyi peskes ceken bir iktidar ve yalamalari varken gelecek kapkaranlik, bursasporun icine de tamamen politik oyunlar soktuklarini son baskanlik seciminde gorduk ali ay denen adama oy verenler umarim sizden bir sekilde cikar bunlar
  kiraathane diyosun kardesim kitap okunmasini istiyorsan git kutuphane ac, yok insanlar dolassin gezsin istiyorsan park ac ama icine siyasetini sokma , ben dubai de yasiyorum araplar sizden fazla arapci degil ,

 19. buralar adeta ne katacak , ruh katacak ruh . çocuklarınızı alacaksınız kek çay bedava internet , yiyip içip sonra yatıp yuvarlanacaksınız . unutmayın ha suriyelilerde faydalanacak ona göre .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu