Zeynep Tülay

BURKÜP’ten yönetime eleştiri!

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP) 'Bursa ve Bursaspor gerçekleri' başlıklı bir kamuoyu açıklaması yaptı.

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP) sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

Bursa ve Bursaspor Gerçekleri !

Bursaspor yönetim kurulu tarafından birkaç gün önce yapılan birlikberaberlik çağrısı camia tarafından kabul görüp destek bulurken yönetim kurulunun kombine ve bilet fiyatları ile ilgili camiayla alay edercesine aldığı kararı hayretler içinde izliyoruz. Her birlik beraberlik çağrısından sonra yönetim kurulu tarafından camiayı bölecek, gerecek bir karar ya da açıklama yapılması bizleri üzmektedir. Bu şekilde yönetim kurulunun nereye varmak istediğini anlamakta zorluk çekiyoruz.

2010 senesindeki şampiyonluk sürecini incelemelerini istiyoruz. Taraftarı kendilerinden uzaklaştıran bir yönetim Bursa’da hiçbir zaman başarıya ulaşamamıştır. Bursaspor’un bir hafızası vardır. İçerisinde Bursaspor hafızasına sahip insanların istifa ettiği, kalan kişilerin tek bir ağıza baktığı yönetimin başarıya ulaşamayacağı aşikardır.

Özetle böyle bir tutarsızlığı ve dayatmayı kabul etmiyor, Bursaspor yönetim kurulunu sağduyuya davet ediyor ve kulüp hafızasını bilen kişiler ile yola devam etmelerini şiddetle öneriyoruz.

BURKÜP

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Teamsahomer16 yorumuna yanıt olarak

   Taraftara şirin gorunmeye calisan yonetimlerle cok mu is basardik. Hakli elestiriler tabiki var. Ama yonetime de biraz nefes aldiralim beyler. Yapilan elestiriler hep bir agizdan olmuyor. Her kafadan bir ses cikiyor. Saga donse sola donmen gerek diyenler de var sola donse vay efendim saga niye donmedin diyenler de. Bu takim hepimizingoz bebegi hic birimiz kotu olsun istemiyoruz ama biraz da sag duyulu olup yapilanlara destek olsak daha iyi gibi.

 1. Utanmaz reziller bu kulüp soyulurken yok edilirken neredeydiniz kimin maşasısınız adam cebinden para verip tahtayı açtırdı kulübün elektiriği kesikti gazı kesikti çalışanın 9 aylık maaşı birikmişti her şeyi emin başkan halletti sizin gibi namert alçaklar yine sahnede pis emellerinizi pis ellerinizi bu kulüpten çekin utanmaz herifler bu kulüp -12 puanla lige başlayacaktı hepiniz yok hükmünde bursa bursaspor düşmanısınız

  14
  3
 2. Burküp te nedir ya şimdiye kadar nerde idiniz kulüp batarken nerde idiniz madem Bursasporu çok seviyordunuz niye bi tane başkan adayı çıkarmadınız kulüp soyulurken siyasetçilerin oyuncağı olurken hakem oyunları oynanırken nerde idiniz genç biri çıkmış parasını koymuş yasakları kaldırmış transferleri yapmış bilet fiatları uçmuşmuş alın ozaman konbine dağıtın herkesin cebi yansın biraz BURSASPORLULUK ZOR ZAMANDA belli olur öyle basit bahaneler bulup taraftarı kışkırtmayın

  11
  1
 3. başarısızlık olduğunu yeni mi anladınız !!! herhalde içlerinden gelen yöneticiler ayrıldı!!!! kardeşim herkes birbirini ötekileştirir, kendine özeleştiri yapmadan karşısındakini hedefe koyar. Muhalefet ayrıştırır, iktidarı suçlar, tribün ayrıştırır yönetimi suçlar, yönetimi seven tribün, diğer tribünü suçlar. NEDEN… ORTADA ÇOK PARA VAR…… DAHA ÇOK DİLİME SAHİP OLMAK İSTİYORLAR…. 1980 VE 1990 larda futbol zevk idi, tribüne giden ARMA için giderdi, O nedenle bu FUTBOL bize çok uzak…. Bursaspor başarılı olsun, ama görev yapacak olanlar DELİKANLI olsun… kaldı ise….

  6
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu