BURKÜP’ten anlamlı ziyaret!..

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu, bir süredir evinde tedavi gören Bursaspor taraftarı Hamza Geldi'ye bir moral ziyaretinde bulundular.

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu, bir süredir evinde tedavi gören Bursaspor taraftarı Hamza Geldi’ye bir moral ziyaretinde bulundu.

Camianın her şartta dayanışma içinde olması gerektiğini ifade eden Bursaspor Kongre Üyeleri, “Hamza Geldi arkadaşımızın çok iyi bir Bursasporlu olduğunu biliyoruz. Onu ziyaret edip, projelerimizi paylaşmak istedik.” açıklamasında bulundular.

Hamza Geldi, ” #DahaGüçlüBursaspor için bir araya gelen, Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP) ve Bursasporlu mahalle arkadaşlarım ziyaretime geldiler. Tabii ki Bursaspor’u konuştuk. BURKÜP üyeleri projelerini anlattılar. Beni de bu güzel birlikteliğe dahil ettiler. Bu toplantının fikir babası olan, Belçika’dan Bayram Şen’e teşekkür ederim.” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Kaynak
Bursa.Com

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sana geçmiş olsun renkdaşım. ALLAH acil şifalar versin. ..İNŞALLAH tez zamanda düzelir ayağa kalkarsın. . Ziyaret te bulunan BURKÜP üyelerinide yaptıkları anlamlı ziyaret için ayaklarına sağlık. . ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR. ..

    12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu