BURKÜP’den Bursaspor’a ziyaret!..

Bursasporlu Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP), yürüttükleri projeler ve yeni fikirleri paylaşmak adına Özlüce'ye ziyarette bulundu.

Bursaspor‘un gerçek sahiplerinin taraftarlar olduğunu belirten ve taraftarların kulübün geleceği adına alınacak kararlarda aktif olması gerektiğine inanan BURKÜP, kurulduğu günden beri tüm Bursasporluları kongre üyesi olmaya davet ediyor ve bu konuda istekli olan taraftarların da tüm prosedür işlerine koşuşturuyor.

Uzun yıllardır herkesin aklında olan ama bir türlü harekete geçilemeyen kongre üyesi sayısını arttırma niyetini projelendiren BURKÜP üyeleri,aylık toplantılarla proje önerilerini tartışıyor ve sürdürülebilir, kulübe kalıcı gelir bırakacak maddi projelerin  yanı sıra, camianın kenetlenmesi ve birlik beraberliğin artması adına da sosyal projeleri de bir bir hayata geçiriyor.

Bu çalışmaları kulüp yönetimiyle paylaşmak adına platformun kurucularından Engin Batu, proje ve organizasyon ekibinden Burak Çakman, üye takip biriminden Alperen Arabulan Özlüce’de Kulüp Müdürü Nihal Ferik  ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeye yönetimden Projelerden Sorumlu Ali Nazım Tekelioğlu, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Gökçe Yıldız da katıldı.

Ziyarete ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Çetin ALTINDAL ve Yönetmen Suat Oktay ŞENOCAK ta BURKÜP üyelerine destek olmak adına katıldı. Bursasporlu sanatçılar, platformun duyurulması, projelerin desteklenmesi adına yapılacak çalışmalarda bizzat çalışmak istediklerini, gelir getirebilecek her çalışmaya destek vereceklerini belirtti ve bazı sürpriz niteliginde olan hazırlık aşamalarındaki projelerinden de bahsetti.

Daha önce,taraftarları üye olmaları için davet ettiği klibiyle destek veren Çetin Altındal, halen aktif olarak Bursa’da İnSanat Merkezi’nde tiyatro gösterilerine de devam ediyor.

Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Nihal Ferik, incelemelerden sonra ikinci bir toplantı için gün belirleyeceklerini söyleyerek ziyarete gelenlere teşekkür etti.

BURKÜP, Bursasporlu olan herkesin, kongre üyeliği sürecinde destek olmaya devam edeceğini, yönetimlerle her dönem bu istişarenin devam edeceğini belirtti.

Yoluyla
Burhan Kaya
Kaynak
BursaHaber

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor’a katkı yapmanın bir çok yolu var.Burküp, sürdürülebilir bir katkı sağlıyor…Emeği geçenlere teşekkürler.

  24
 2. Ali Ay gibi tiplerin,birdaha başkan olmaması için,blok oyların etkisini bitirmek için,Bursasporu,karşılıksız seven,çorba beklentisi olmayan,her Bursasporlu.kongre üyesi olmalıdır.

  15
 3. Kalıcı gelir için;
  100 bin üye sayısına ulaşmalıyız
  Bursakart çıkartılıp hem toplu taşıma hemde anlaşmalı alış veriş merkezlerinde kullanımı saglanmalı
  Kulübün en az 10 adet benzin istasyonuna sahip olup firmalardan kira geliri olmalı
  Önceden elimizde bulunan gibi şehirde en az 3-4 adet otoparkımız bulunmalı
  Bunun gibi uygulanabilir ve devamlılıgı olan projeler üretilip kalıcı gelir oluşturulmalı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu