BURKÜP yemekte buluştu

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu üyeleri, dün akşam yemekte buluştu.

Düzenlenen yemeğe BURKÜP üyeleri, sanatçılar Çetin Altındal, Cahit Kaşıkçılar, Tuncay Akça, Suat Oktay Şenocak, Mustafa Mercan, Kemal Akın ve basın mensupları katıldı.

BURKÜP Başkanı Av. Hakan Dinçtürk, yaptığı konuşmada kuruluşundan itibaren Bursaspor çatısı altında oluşturulan tüm kampanyalara destek verdiklerini, bunun yanı sıra da çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imzalar atıldığının altını çizdi.

Başkan Av. Hakan Dinçtürk, “Bizler öncelikle çok iyi birer insan ve sonrasında ise çok iyi birer Bursasporluyuz. Yaklaşık olarak bir senemizi BURKÜP olarak doldurduk. İnşallah bu yıldan sonra 4-5 sene ve daha uzun bir süre devam edecektir. Bu akşam konuşmayı ben yapıyorum ancak bir daha ki dönemlerde başka bir arkadaşım burada olacak ve ben de sizlerin arasında oturacağım. BURKÜP’ün kuruluşundan itibaren Bursaspor çatısı altından oluşturulan tüm kampanyalara destek verdik. Forma desteğinin dışında, Elazığ’da depremzedelere destek vererek Bursasporlu taraftarların kongre üyeliğini sağladık. Bir kanser hastası kızımıza yardım ettik. Şehit ailelerine çeşitli desteklerimiz oldu. Bana layık görülen bu şerefli görev için tüm BURKÜP ailesine teşekkür ediyorum. Umarım Bursaspor’un başarılı olduğu yıllarda hep beraber bir çatı altında oluruz” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen buluşmada katılımcılar da konuşmalar gerçekleştirirken, platformun gerçekleştirdiği projeler ve geleceğe dönük fikir alışverişleri görüşüldü.

     

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Eyvahh bu Burküp sonunda Bursasporu ele geçirir. Çorbacılar ayvayı yedi. Teksas, Tommiks, Radikal falan hepsi anca gitti bu saatten sonra. Hakan Dinçtürk abimiz bu kanaldan girer, yürür ve seneye başkan olur. Hazır para da var. 3 yıl içinde yeniden UEFA’ya gideriz. Çorbacılar ve 1060 satılık oy artık oylarını da satacak platform bulamaz.

  12
  5
 2. Bu avukat geçen sene Es es in deplasman masraflarını çeken kişi değil mi ?
  Sayesinde Es es bizi yendi biz de çıkamadık Ali ay ın neyi oluyor acaba ?

  1
  4
 3. Bursaspor u karıştırmak isteyenler de ne kadar çokmuş hayret doğrusu biz de Ads gibi olmayız inşallah
  25 sene ttf 1.lig de kalırsak vay halimize…

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu