Burak ve Ramazan’dan Vakıfköy’e hediye

Yetiştikleri yere 'Bir katkı da bizden olsun' diyerek hediye getiren Burak Kapacak ve Ramazan Keskin, 'Nereden geldiğimizi ve ikinci şampiyonluğun Vakıfköy'den çıkacağını çok biliyoruz' diye konuştular. 

Samet Aybaba‘nın göreve gelişiyle bu sezon adından sıkça söz ettiren Vakıfköy, dün yine anlamlı ve duygusal bir buluşmaya daha sahne oldu… Aybaba‘nın Özlüce’ye taşıdığı genç oyuncular, yenilenme sürecinden geçen Vakıfköy’e, ‘Bir katkı da bizden olsun‘ diyerek, destek vermeye devam ediyorlar. A takımdaki yerli oyuncuların 50 bin TL’lik katkısı, Çağatay Yılmaz‘ın televizyon hediyesinin ardından dün de Burak Kapacak ve Ramazan Keskin, büyük bir vefa örneği gösterdi…

Vakıfköy‘e fotoğraf makinesi ve diz üstü bilgisayar hediye eden Burak ve Ramazan, ‘Nereden geldiğimizi ve ikinci şampiyonluğun Vakıfköy‘den çıkacağını çok biliyoruz’ diyerek hocalarına teşekkür ettiler… Bu anlamlı buluşmada Altyapı Koordinatörü Ümit Şengül, teknik adamlar Turhan Şen, Tunahan Akdoğan, yedek yönetim kurulu üyesi Hayrettin Gülgüler, Gençlik Geliştirme Kurulu Üyeleri Rıdvan Özkan ile Serhar Arı da hazır bulundu…

KIYMETİNİ BİLİYORUM

Çorbada bizim de tuzumuz olsun‘ diyen Burak Kapacak, ‘Nereden geldiğimizi asla unutmamalıyız. Teknik Direktör Samet Aybaba bize inandı A Takım‘a kadar yükseldik. Zaman zamanda hocamız forma şansı veriyor ve bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bunun kıymetini biliyorum. Bursaspor yeniden şampiyon olacaksa altyapısından yetiştirdiği oyuncularla olacak. Taraftarımızın sonsuz desteğini arkamızda hissediyoruz. Formayı kaptırmamak için çok çalışmalıyız. Antalya kampında herkes yeni bir Burak görecek’ dedi.

BACASIZ FABRİKA

1 gol ve 1 asistle oynayan Ramazan Keskin de, ‘Kendi harçlıklarımızdan biriktirdiğimiz paralarla altyapımıza diğer arkadaşlar gibi destek olmak istedik. Küçükte olsa katkımızı yaptık. Nereden geldiğimizi biliyoruz. Burası gerçekten bacasız fabrika. Bursaspor altyapısından yetişen oyuncular olarak Vakıfköy ile gurur duyuyorum. Samet hocama arkamızda durup oynattığı için buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Ligin ikinci yarısı için kendimizi biraz daha göstermemiz lazım. Bunun için de çok çalışıyoruz‘ diye konuştu.

***

Gençlerimiz bizi gururlandırıyor

Bursaspor Altyapı Koordinatörü Ümit Şengül de, Burak ve Ramazan‘a teşekkür ederek, ‘Biz burada iyi futbolcunun yanı sıra karakterli insanlar da yetiştiriyoruz. Şu anda da en büyük örneğini yaşıyoruz… Genç kardeşlerimiz ellerine geçen fırsatı iyi kullanmalı.

Onların Türk futbolunun vitrininde yer alması en başta bizi mutlu eder. 4-5 oyuncumuz şimdi A takımımızla beraber Antalya kampına gidecek. Samet hocamıza da teşekkür ediyorum. Bize olan güvenini boşa çıkarmaya çalışıyoruz. Yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Ne sıkıntımız varsa hepsini çözmek için ellerinden geleni yapıyorlar‘ ifadelerini kullandı.

***

Ahmet Furkan da Antalya’ya gidiyor

Devre arasında A takıma katılacak oyuncu sayısı 5’e çıktı…

Bursaspor‘un, 2-12 Ocak tarihleri arasında Antalya‘da gerçekleştireceği kamp çalışmalarına Vakıfköy’den 5 oyuncu katılacak… Daha önce kaleci Deniz Aydın (U21), Abdulkadir Çelik (U21), Tuğbey Akgün (U16) isimlerini belirleyen Teknik Direktör Samet Aybaba’nın U19 takımının golcüsü Batuhan Kök ile U21 ekibinden bu sezon profesyonel olan Ahmet Furkan Özcan‘ı da kadroya dahil ettiği öğrenildi. Sakatlığı bulunan Batuhan’ın iyileşmemesi durumunda yerine U16 takımından Eren Güler‘in alınacağı bildirildi.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu