Burak “Kendimi hazırlamıştım”

Yevhen Seleznov'un Fatih Karagümrük karşısında perdeyi açan golünün hazırlayıcısı Burak Kapacak pozisyonunun hazırlanışını Sönmez Medya'ya anlattı.

Genç krampon, “Golden önce topu alışımı, Mesut Şen‘le İlhan Mansız‘a benzetiyorsunuz. Sedat abinin o topları atacağını biliyordum. Maçtan önce de konuşuyorduk. Ona göre kendimi hazırladım. Rakibin de arkamda olduğunu hissedince kendimi ona göre hazırladım. Ve o hareketi denedim. Çok şükür oldu. Güzel de bir gol oldu. Çok güzel bir galibiyet elde ettik. Bizlere desteğini esirgemeyen büyük taraftarımıza da teşekkür ederim. Hocalarımıza, herkese teşekkür ediyorum. Takımın son dakikalarda gol atmasını galibiyeti çok istememize bağlıyorum. Galibiyeti gerçekten çok istedik.” diye konuştu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Müthiş bir potansiyelin var yeteneklisin, bileklerin kıvrak, hızlısın fakat bazı pozisyonlar da basit oynamayı öğrenmen lazım, gereksiz yere çok top eziyosun ama çok umutluyum senden izlerken olacak diyorum yani çok çalışmaya devam et volkan lar Sercan lar gibi olma Allah vergisi yeteneğine ihanet etme!

  110
 2. burak kapacak gibi 34 oyuncumuz olaydı. işte o zaman göreydiniz. topladığımız puanların kaçı burak kapacak yüzünden. burak kapacak olmayaydı şuan kaç puandaydık. burak kapacağın olmadığı maçlarda takım nasıldı. 18 maçımızı bi daha izleyin ve burak kapacağın takıma kaç puan kazandırdıığnı görün.

  28
  2
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’un hazinesi olmak üzere Burak K.
   Volkan Şen den sonra, en kaliteli Bursa çocuğu..
   Inşallah volkan gibi hatalar yapmazda kendisini gururla çok izleriz.

   Geleceği parlak bu çocuğun, kafasını kimseler karıştırmasına izin vermezse . Şenol Güneş takibe almıştır bile!

 3. Ceza sahası içerinde girdigin pozisyonlarda kendini geliştirmen gerektiğini düşünüyorum. Şut veya pas seçeneklerini daha doğru ve etkili kullanmalısın. Umarım şehrimiz ve ülkemiz futbolu adına iyi bir futbolcu olacaksın.

  10
 4. gülüm yemek mi yersin ne yaparsın çok cılızsın sende potansiyel var ama bu kiloyla bu zayıflıkla hiçbir avrupa takımı seni almaz uyandırayım.kuvvetlenmen lazım net.

  7
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu