Burak “Kazandığımız 3 puan çok önemli”

Burak Kapacak, önemli bir 3 puan kazandıklarını söyledi.

Karşılaşmada galibiyeti getiren golün asistini yapan genç futbolcu Burak Kapacak, “İlkyarı oldukça zorlandık. Baskılı bir Keçiörengücü vardı. Ancak ikinci yarıya iyi başladım. İleriye dönük olarak baktığımızda 3 puan önemli. Başarılı olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Burak bir ağabey ya da baba tavsiyem sana.Çalışmaktan asla yılma.Maçlardan sonra kasetten izle ve nerede hatalar yaptığını görüp onları giderecek çalışmalar yap.Bir basketçimiz günde 700-1000 arası potaya atış yapıp başarıyı yakaladığını açıklamıştı.Kaleci ile karşı karşıya kaldığında hol vuruşunu nasıl yapacağına iyi çalışırsan ve rakibe top kaybettiğinde pres için bnormal şarjı yapmayıda başardığında hem sen hem BURSASPORUMUZ KAZANACAKTIR.

    ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

    20
  2. Maşallah asistler 1 yana. 2 maçtır kaçıramazsın en az 1ini atman lazım. Bol bol arkadaşın dediği gibi şut çalışmalısın ama esas hergün 1 saat önüne hızlı top atacaklar 1 kaleci 1 defansa gol çalışacaksın anlayana….

    11
  3. Afferin burak hep çalış çok çalış karakterli ol enes ünalı örnek al şımarma iyi yoldasın bursanın sana senin bursaya ihtiyacı var

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu