Burak Kapacak ve Batuhan Kör’ün değeri…

Transfermarkt verilerine göre Burak Kapacak ve Ali Akman değerlerine değer kattılar.

Bursaspor‘un ve TFF 1.Lig‘in ligin en değerli futbolcusu Burak Kapacak oldu. Transfermarkt’ın verilerine göre 1 milyon 800 bin € değer biçilen Burak Kapacak‘ın ardından Ali Akman 500 bin € olan piyasa değeri 1 milyon 500 bin Euro‘ya yükseldi.

En çok değeri yükselen oyuncu ise Batuhan Kör oldu.

Batuhan‘ın 25 bin € olan  güncel değeri 725 bin €‘ya yükseldi. Emirhan Aydoğan’ın değeri 525 bin € ve İsmail Çokçalış‘ın değeri ise 475 bin € oldu.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Kimsenin bu çocukların aklını karıştırmasına izin verilmemeli ! Yönetim çok pasif kalıyor varlar mı yoklar mı belli değil ! Bu kadroyu ellerinde tutabilmeleri neredeyse mucize ! Çocuklar para alamadıkları için yok pahasına sağa sola transfer olacaklar…

   13
   2
    1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

     Ya güldürme Allah aşkına ! Sen onu düşmeyi o sene uygulamayan TFF ye söyle ! Düştüğümüz sene uygulasalardı o gizli eli görürdün…
     Mevzu Bursaspor olunca ertelediler ve de küme düşmeyi kaldırdılar ! Bursaspor herkese fena koymuş olacak ki bize hiç faydaları Dokunmuyor ! Dokunmayacak ta…!
     Döneceğiz İstanbul saltanatına tekrar son vereceğiz !
     İnadına BURSASPOR !

     4
     3
 1. Helal olsun 👏👏
  Kulüp olarak gençlerimize verdigimiz
  Degerin meyvelerini almaya başladık
  Hem 1.ligden hem de borç batagından
  Kurtulmanın reçetesi gençlerden geçiyor

  47
 2. Bu biçilen değerler tufe ye göre hesaplanmış galiba zeki çelik fransaya 2-2,5 mil.euroya gitti ki bu sağ bek 18 yaşında forvet adamı 4-5 mil.eurodan aşağı olmaması lazım.

  25
  2
 3. süper lig de şu takım 1-2 sene oynasın o zaman çıkacak gerçek rakamlar. Ama o zamana kalmadan akbabalar üşüşür maalesef.

  22
 4. Satış YOK, İNCİKERİN HAKEDİŞLERİNİ herne olursa olsun SANAYİCİ, SİYASETÇİ, STK, vs gerekirse bu zor zamanda KAMPANYA DÜZENLEYEREK İNCİLERİMİZİ TAKIMDA TUTMALIYIZ, Gelecek 10 yılın ŞAMPİYONLARINI TAKIM OLARAK YUTMALIYIZ Yabancıya ihtiyaç yok BİZ BİZE ve SÜPER LİGE YETERİZ İNANDILAR ve BAŞARACAKLAR İNCİLER

  13
  1. @Timsah yorumuna yanıt olarak

   Koskoca şehirde niye yaprak kimildamiyor. Seyirci geliri zaten yok maç günü store geliri yok. Bu kadar maddi kayiba rağmen çıkıpta bir organizasyon yapmadık kaç zamandır. Ne olduğunu bile bilmiyoruz çıkıp anlatılmalı. Devre arası geldi 2 3 oyuncu almamız lazım ama ne durumda olduğumuzu bile bilmiyoruz

   4
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu