Burak Kapacak şoku!

Bursaspor'da Burak Kapacak şoku yaşanıyor.

Genç futbolcu Adana Demirspor maçı öncesi ciddi bir sakatlık yaşadı. Sedat Dursun ile girdiği mücadelede ağır bir darbe alan Burak‘ın yan bağlarında esneme oldu ve 2-3 hafta arası sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Ayrıca yaşanan bu gelişme sonrası Sedat Dursun‘un ise Adana’ya görütülmeyerek ceza olarak mı Bursa’da bırakıldığı öğrenilemedi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   Hoca basına giydirdi ya yalçın hocanın üzerine yürümeye başlamışlar ! Akıllarısıra yalçın hocayı yiyecekler ! Gerçekten de Bursaspor’ da çalışmak hiç kolay değil sırtlan dolu camiada ! Yalçın hoca boşuna dememiş İzmir burdan 2.5 saat gitmemi isterseniz giderim diye !

   43
   2
    1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

     Geçenlerde bir habere yazmıştım, yönetim biraz akıllı hareket etmek istiyorsa basını ve menajer adı altında kulüp kazıklayanları tesislere sokmasın.

 1. Felaket tellalları sedat’ ın da başını yersiniz artık ! Vallahi yazık basın da taraftar da hepsi aynı kafa ! Bursaspor’ u zerre düşünen yok !

  31
  3
 2. Sizin yapacağiniz antremanin içine edeyim ne var u kadar birbirinize sert girecek kadar elinize bir şeymi geçiyor sakatlandiginiz zaman ornek ortada Serdar Kurtuluş abinizin hayati sondu degermi ama sizde suç yok antremana çikarken sizi uyarmayanlarda suç.

  8
  10
 3. Idmanda güç gösterisine gerek yok takım zarar görüyor
  Sen rakibe odaklan zaten hoca seni görür azmini ve sana forma verir.Allah yardim etsin bize transferler artık hepsi forma gitmeli cagatay yılmaz denemeli.

  5
  4
 4. Adın üstünde antreman elbette ciddiyet ve sanki maç varmış gibi oynanmalı ki rakiplerin dokunduğunda yıkılmayacak,sert girdiklerinde dayılanmıyacaksınız.
  Bu iş kazası olarak görülmelidir.ALTYAPI oyuncularımızın tam kendilerini göstermeye başladıkları anda olan bitene anlam veremiyorum.
  KUL HATASIZ OLMAZ.Hatasından dönende fazilet ve büyüklüğü olandır.

  3
  3
 5. Bu nasıl bir haberdir, nasıl bir haberciliktir. Öğrenemediğin bir şeyi sanki olmuş gibi yaz gazeteye. Bu haberde net art niyet var. Mikserlik var.. Yazıklar olsun böyle gazeteye basına.. İşkembeden sallasın herkes bişeyler sonra sonuna öğrenilemedi yazsın… Ortalığı karıştırıp taraftarı manipüle etmeye çalışıyorlar. Taraftar olarak takıma desteği arttrımalıyız. Artık uyanma zamanı. Ayrışma bölüşme tartışma yok. Hep destek tam destek var.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu