Burak “Daha çok çalışmalıyım”

Bursasporlu Burak Kapacak Giresunspor karşı-sında kazandıkları için mutlu olduklarını ifade ederken, teknik direktör İrfan Buz'a ayrı bir parantez açtı.

Genç krampon, “İrfan Buz‘un etkisi var. 2 haftadır galibiyet alıyoruz. Telafisi olmayan haftalardayız. Artık puan kaybına tahammülümüz yok. İnşallah diğer maçları da kazanmak istiyoruz. Kazanarak şampiyonlukla Süper Lig‘e çıkmak istiyoruz. Bunları daha çok yapmalıyım. Genç oyuncuyum, daha çok çalışmam ve üstüne koyarak devam etmem gerekiyor. Bunu da çok çalışarak yapmak istiyorum.” şeklinde görüş belirtti.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. HEM ÇOK ÇALIŞIP ÜSTÜNE KOYMALISIN HEM DE İSTANBUL UN PARLAK NEONLARI GÖZÜNÜ KAMAŞTIRMADAN TAKIMINDA KALIP ONLARCA OLUMSUZ ÖRNEK GİBİ YOK OLUP GİTMEMELİSİN..SEN DE BİLİYORSUN Kİ O TAKIMLARDA FORMA BULAMAZSIN..

  26
  1
 2. Burak kardeşim sen büyük bir futbolcu olacaksın.
  Tabiki takımımızı kentimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışacaksın.
  Bunu nasıl başarabilirsin biliyormusun.
  Ülkede yanlış bir şekilde var olan İstanbul sistemini yok sayarak.
  Sen müthiş bir yeteneksin fakat şunu hiç bir zaman unutma.
  Bu şekilde gelişmeye devam edersen Bursa kenti seni baştacı yapacaktır fakat günün birinde bir hata yaparak birilerine inanır ve o yanlış sisteme dahil olursan bil ki büyük futbolcu olayım derken büyük ihtimal silinip unutulup gidersin kardeşim.
  Kendine hedef olarak o malum takımları kesinlikle seçme.
  Gönlünde olabilir aklında olmasın.
  Mutlaka önce kentine ve takımına karşı hizmet görevini yerine getir gelişimini tamamla ve ondan sonra da Avrupa ya transfer ol.
  Benden sana ağabey tavsiyesidir.
  Yediğine içtiğine arkadaş çevrene işine gücüne dikkat et çok çalış ve adını ülke futboluna öyle bir yazdır ki herkes hayranlıkla seyretsin.

  8
  1
 3. Yeterki yere düşme sür topu zaten sonunda sen kazanacaksın.Messi izle biraz hiç yere düşüyormu.sonuna kadar zorla hakemler vermiyor görüyorsun.

 4. sen çalış İrfan hoca seni kuyumcu gibi işler zaten.hoca tüm genç oyuncular için çok iyi bir fırsat, değerlendirin

  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum messi bile herkesi geçmeye çalışmıyor.verkaçlarla işi bitirip ölümcül yerlerde çalımla iş bitiriyor.paslaşacağın partnerlerinle antremanda kısa verkaç çalış.hem böyle daha az tekme yersin.yoksa Rıdvan Dilmen gibi tekme manyağı ederler.

   6
   1
 5. Burak evladım eksiklerini,ne yapman gerekenleri açıklamışsın.Yapacağın sadece bunları yapmak.Ayrıca mantalitenizi geliştirmeniz şart.Daha verimli olmak için pozisyonlardaki eksikliğine iyi çalışmalısınız.Allah yardımcınız olsun.

 6. İnşallah dediklerini yaparsın çalışmadan iyi topçu olamassın iyi topçu olmayolundasın ama iyi topçu değilsin bunu böyle bil

  2
  1
 7. ofansif oyuncu sadece rakip kaleyi düşünür. sen defansif ve ofansif mücadele ediyorsun. emeğine sağlık. Bir futbolcu ile başarı gelmez, birlik ve beraberlik ile takım ruhu ortaya koymalısınız. BAŞARILAR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu