Burak Altıparmak’la anlaştık

Bursaspor, sol bek Onur Atasayar'dan sonra kulübe ihtarname çekme süresi dolan Burak Altıparmak ile görüşerek, alacakları konusunda anlaştı ve bu sorunu da çözdü.

31 Mayıs 2021 yılına dek 1 sene daha sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu, “serbest kalıp” gitmesin diye, yeşil-beyazlı yönetim, Altıparmak ile Özlüce’de bir görüşme gerçekleştirildi.

ALACAK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Burak‘la yapılan toplantı sonucunda, Mestan yönetiminden kalan maaş alacakları sorununun çözüme kavuşturulduğu öğrenildi.

Orta sahanın dinamik 8 numarası Altıparmak, 12 Ağustos’ta topbaşı yapan Timsah‘a 19 Ağustos’ta katılarak, idmanlara dahil olmuştu.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Profesyonel Futbolcu sporun her dalında yer alan emekçiler öncelikli anlayışı Para herzaman ön planda gelir Futblcular/Personel/temel ihtiyaç temin eden tedarikçiler dahil 10 aydır eski başkanlar ödemelerde yetersiz kalırsa olacağını kaçınmazdı Ali Ayda Düştük, Mesut Mestan da umutlandırdı Oda maalesef kend ve yönetim kurulu kadrosu yer alan iki isim dışında içi boş kutu aynı kurtlar vadisi dizi filmi aratmayan aktör karakter oyuncular gibi ekip Sevgili Mestan tek şansızlığı para isteme bende soğudum senden benzetmesi sadece foto kareler yer alan yönetim kadrosu yapması süper Lige çıkamadı çikamazdı, basamaklar birer birer BAL Lige kadar iner soluğu alırdık, Neyse ki Erkan KAMAT medeni cesaretini kutlarım ben.varım dedi Ermeydanına çıktı bir bir kendi teminatı sözü senet yoluna devam ediyor sezon sonu Ligi İlk On da bitirip Öze dönüş 2022/2023 sezonu iskeleti hazır kadro Süper Lige Şampiyon olarak çıkarız 2009(2010 sezon olduğu gibi 2027/2028 Sezonu Şampiyonluk olur mu olur Neden olmasın Öze dönüş şartları gereklilikleri Erkan KAMAT Şampiyon olmazsa başka birşey demiyorum.

    4
    1
 1. Bu çok iyi oldu shehu ile beraber çok sağlam ikili oluyor bize atan golcü ve Oyunu yönlendirecek futbolcu lazım onlar olursa hayırlısıyla süper ligdeyiz.

  25
  5
 2. Tahtayı açıp mutlaka en az 2 forvet,10 numara,stoper ve sol bek almamiz lazim.shehu da mutlaka takıma kazandirilmalı

  4
  3
 3. Kalan maaş alacagı ne kadardı
  Geçen yıldan kalan alacagını kaç taksitte
  Ne zaman ödenecek gelecek 1 yıl için ne kadar
  Ödeme alacak neden şeffaf olunmaz bu konularda
  Mestan da ben topçulara ödeme yaptım dedi
  Topçular hiç maaş almadık dedi artık taraftara
  Şeffaf olunmalı herkes olup biteni net bilmeli

  3
  2
 4. Biz Neden Süper lige çıkamadık.Oyucu kalitesi çok kötü olduğu için.Eski oyuncularla tekrar anlaşma yapılıyor sanki yeni transfer yapılmış gibi bu sezon çıkarız nidaları atılıyor.ulan siz bu fulboldan anlıyorsanız ben essek olayım.bu düşünce ile sittin sene bir bok olmaz

  3
  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu