Burak Altıparmak Manisa FK’ya mı?

Bursaspor'dan ayrılan Burak Altıparmak Ege ekibiyle büyük ölçüde anlaştı.

Dün akşam Bursaspor‘a veda eden tecrübeli oyuncu Burak Altıparmak‘ın Manisa FK ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Siyah-beyazlılarAltıparmak ile önümüzdeki günlerde aksilik olmazsa resmi sözleşme imzalayacak.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor‘da ligde ve kupada 35 maçta oynayan 31 yaşındaki futbolcu 3 kez rakip fileleri havalandırdı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu sayfada Burak İçin 24 saate yapılan 3-4’cü Haber! 1. Kalmak İstiyor 2. Veda Ediyor 3. Manisa’ya Gidiyor – Cidden Bu Gazeteler Basın Kartını Nasıl Alıyorlar ? Haberi Acayip Uyduruyorlar Dakikakasına Göre – Basın İflas Etmiş Haberleri Yok!

  18
 2. Hep derim ki bazı bizim akılsız duygusal taraftara Kardeşim hiçbir futbolcuya duygusal olmayacaksın. Al işte Bursaspor küme düştü topçuların Umurunda mı gittiler başka takıma ama biz bazı taraflara bunu anlatamıyoruz duygusal olmayacaksın kardeşim acımasız olacak Sen asgari ücretle Çalışırken o anasının dini gibi para alıyor Batalla gibi futbolcular ariç ders çıkarın artık

  9
  2
 3. Arkadaş bu adam maç öncesi pavyona gitti ve bazılarının aklını çelerek size soruyorum bu adam mı abilik yapacak gençlerimize bu adamı o çocuklar örnek alırsa ne olur pavyoncularla dolar takım yapmayın etmeyin Bazıları duygusal düşünme diyecekler ama şu var sizin çocuğunuz olsa orada böyle sıkıntılı bir adamın abilik yapmasını istermiydiniz. Ben omurgasızlara karşıyım takımda barındırılmaması lazım ama sonuç ortada alkolcü ve pavyoncular çok ki adamın gelmesini istiyorlar. Ayrıca adam artık bitik bir katkı veremez biz bu yüzden kaybediyoruz sen genç çocuklara avrupadaki gibi iyi kondisyon yüklersen o çocuklar her türlü verimi gösterir ama türkiyede bunu yapacak adam yok o yüzden çelimsizler hemen yere düşüyor

  1. @BursaMD yorumuna yanıt olarak

   Gideceğim diye düşünüp Bursaspor’a gelen futbolcular ve yüneticiler sayesinde bu yerlere kadar düştük. Bu anlayişla daha kötüsü olmaz İnsallah diyorum. Ben en az 50 senelik Bursasporluyum. Almanya’da gözlerimle gördüğüm sağlık hizmeti veren a.. kişiler tarafından buraya gelmesini tahmin edebildim. Hocaya bu futbolcuları rahat bırakmıyorlar hocam durum çok kötü olacak da dedim. Allah Bursaspor’u o şeref sahibi olmayan kişilerden korusun, benden ancak dua etmek düşer. Selam ve sevgilerle .

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu