Burak Altıparmak “Bursaspor’a sahip çıkın!”

Bursaspor’un takım kaptanı Burak Altıparmak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Bırak’ın açıklaması şöyle;

”Antalya’da takım olarak çok verimli bir kamp geçirdik. Umarım bu birlikteliğimizi ikinci yarıda sahaya da yansıtarak sezonu en güzel şekilde tamamlarız. Camia olarak zor günler geçirdiğimizin farkındayız. Biz üzüntümüzde de sevincimizde de sadece taraftarımıza sarılırız.

Bursaspor takımının oyuncuları olarak şehrin önde gelenlerini Bursaspor’a sahip çıkmaya, tüm taraftarlarımızı da hafta sonu stadyuma çağrıyor; gelecek güzel günlere ulaşmanın ilk adımını hep birlikte atmak istiyoruz.

Başka Bursaspor yok!”

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Herkes stadında yerine gelsin Bursaspor a destek olsun.Amip mi bu taraftar bölünüyor.elbette taraftar grupları olmalı ama bunlar rekabeti tezahürat yaparken yarışmalı .küfürde birbirine hakarette değil.bu bu kulübün sahibi Bursaspor’u seven herkes.bu arada yönetim doğu batı her tribünü aynı bilet fiyatı ile açmalı.

  2. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Aman Burak öyle deme bu takıma destek olma ya da sahip çıkma konusunda sorumluluk alacak kaç kişi var ? Anca klavyeden goy goy yaparlar ! Olan maalesef takıma ve cefakar Büyük Bursaspor taraftarina olur !
   Burda herkes egolarını tatmin ediyor…

  3. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Kardeş bölünmemiş bölüme gir sende bu bahanelere sığınmayın bu maç bizim kaderimizi belirleyecek kemik 20 bin kişi gelmeli sebebsiz gelmeyen zaten bursaspor düşmanıdır ben 60 yaşındayım 5 çeşit hastalığıma rağmen battaniye alıp gece maçlarına gittim allah ömür verdikçe gideceğim belliki bizi yok etmeye siyasiler dahil herkez karar vermiş bu oyunu bozalım

   3
   1
   1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

    Burak sene başından beri kaçak güreştiğini herkes gördü ama konduramadı sana. Şimdi kaptanlık yapmaya başlamışsın. Asist yapmak istememeler, geriye dönmeler, inisiyatif almamalar… Kimseyi saf zannetme. Yönetimi yolladınız şimdi biraz işinizi yapın kafi

    2
    2
  4. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Taraftar neye bölünüyor arkadaş. Bir tane Bursaspor var başka Bursaspor yok. Bu takımı desteklemek her Bursasporlunun görevi. Gerekirse maç biletleri 100lira yapılsın ve herkes maça gelsin bu tahta açılsın. Herkes elini taşın altına koymalı ve bu 5milyonluk para toplansın. Yoksa sonumuz alt lig olacak. Burdan yok o öyle yaptı bu böyle yaptı yok o çorbacı yok bu çaycı diyerek takıma sahip çıkılmaz. Herkes kendi önüne baksın ve takıma şahsi olarak sahip çıkalım. Teksasi meksasi yok bu işin.

   36
   8
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor’a şimdiye kadar başkanlık yapanların hepsi kötüydü (Rahmetli Yazıcı için de zamanında neler söylediler). Bundan sonra gelecek baskanlarda kötü olacaktır. Çünkü çok bilen Çorbacı taraftar gurupları var. Bu durumda para ve zamanını verip başkanlık yap. Sonra da Anana, bacına, eşine küfür etsinler. Bu çorbacılar olduğu müddetçe başkan bulmak zor.

    3
    1
   2. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Tek sorumlu teksastir.
    Hatta selimdir.
    Kime xani isterse ona sovduruyor..
    Farkında mısınız;selim yaşlandı,ama tayfa hala ortalama 20 yaşında.iste bu bile Selim’in kulübü somurdugunun işaretidir.korustanin tekme attığını unutmayın.cunku gençleri gazlayip küfür ettiriyor.
    Selim ve ekibi takımdan uzalastirilmalidir.

    5
    1
 1. Kongre diye bas bas bağırdılar. Adaylık süresi dolacak nerdeyse biri çıkıp ben adayım demedi. Madem hazırlığınız yoktu neden seçim diye direttiniz? İyi kötü yönetim vardı takımın başında. Açıklama yayınlamayla olmuyormuş bu işler. Stadın dolmasına gelirsek 10 bin kişi gitmez.

  46
  10
  1. @PMB10! yorumuna yanıt olarak

   En son külüpte takma adla, yalanlarla iş çevirenler yaptıklarının bedelini ödemeli, yargılanmalı. Namuslu ve şerefli gibi Bursa’da dolaşmamalı. Bursaspor’u ve Bursa’yı bu toprakların öz evlatları yönetmeli. Bursa basını herkes taşın altına elini koymalı masallarını uydurarak laf kalabalığı yapmamalı. Bursaspor’un başında dürüst, ahlaklı, şerefli bir teknik direktör Tamer Tuna var. Tahta, sunta, mdf açılmasına dahi gerek yok. Bursaspor elindeki kadronun alacaklarını taksitlendirsin, ödemeye başlasın Bursaspor bu ligde tutunur. 49 yıllık bu toprakların evladı, öz Bursalı, gerçek Bursasporlu. Saygılar.

 2. PABLO NERUDA’NIN AŞAĞIDAKİ ŞİİRİ NİYE BU HALLERDE OLDUĞUMUZU NE GÜZEL ANLATIYOR.
  Yavaş yavaş ölürler
  Seyahat etmeyenler,
  Yavaş yavaş ölürler OKUMAYANLAR,
  Müzik dinlemeyenler,
  VİCDANLARINDA HOŞGÖRMEYİ BARINDIRMAYANLAR.

  Yavaş yavaş ölürler ,
  İZZETİNEFİSLERİNİ YIKANLAR,
  HİÇBİR ZAMAN YARDIM İSTEMEYENLER.

  Yavaş yavaş ölürler
  ALIŞKANLIKLARA ESİR OLANLAR,
  HERGÜN AYNI YOLLARI YÜRÜYENLER,
  UFUKLARINI GENİŞLETMEYEN VE DEĞİŞTİRMEYENLER,
  ELBİSELERİNİN RENGİNİ DEĞİŞTİRME RİSKİNE BİLE GİRMEYEN,
  VEYA BİR YABANCI İLE KONUŞMAYANLAR.

  Yavaş yavaş ölürler
  İHTİRASLARDAN VE VERDİKLERİ HEYECANLARDAN KAÇINANLAR,
  TAMİR EDİLEN KIRIK KALPLERİN GÖZLERİNDEKİ PIRILTIYI
  GÖRMEK İSTEMEKTEN KAÇINANLAR
  Yavaş yavaş ölürler.

  Yavaş yavaş ölürler
  AŞKTA VEYA İŞTE BEDBAHT OLUP İSTİKAMET DEĞİŞTİRMEYENLER,
  RÜYALARINI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN RİSK ALMAYANLAR,
  HAYATLARINDA BİR KEZ DAHİ MANTIKLI TAVSİYELERİN DIŞINA ÇIKMAMIŞ OLANLAR
  Yavaş yavaş ölürler.
  ——————————————————————————————————————
  Haydi herkes bu şiirde büyük harflerle yazılanlara göre BURSASPORLA İLE İLGİLİ BUGÜNE KADARKİ TÜM DAVRANIŞLARI İÇİN OBJEKTİF BİR ÖZELEŞTİRİ YAPSIN.
  Sonuç ne çıkıyor?
  ÇUVALDIZI BAŞKASINA BATIRMADAN ÖNCE İĞNEYİ KENDİMİZE BATIRMADIĞIMIZDAN ACINASI HALLERDEYİZ.
  Bursaspor sevdası taşıyanlara saygı ve sevgilerimle….

  12
  1
 3. Şu an durum şunu gösteriyor. Bursa Spor takımı dibi görecek. Ne acıdırki. Takımı bu hale getiren herkes bunun bedelini ödemeli. Bu takım deneme tahtasına çevrildi. Bir turda ben niyetiyle başa gelenler. Bu acı tablonun baş mimarlarıdır. Hepsinin fotoğrafları şehrin önemli yerleri ne asılmalıdır.Kendi reklamları için aday oldular. Peki zararı gören kulup zarar ettirenlerin hiç kaybı olmuyor. Bu nasıl idare şeklidir.

 4. Evet arkadaslar yolun sonuna geldik. Firtinadan onceki durgunluk sonu hayira kapilara kilit yakindir. Bu demek eski yonetimler paralarini alamayacaklar bizlerde BURSASPOR’suz kalacagiz.

 5. Beyler birde böyle bakalim Bursaspor Han
  Yöneticiler Yolcu. Her Helen yolcu giderken bir esya cliyor ve Taraftar veya Bursasporlu isdamlari yerine yenisini aliyor.
  Yöneticiler hep Handa yatiyor ama hic kira ödemiyor ve simdi sorum.
  Sen Isdami olsan bi hirsizlara para verirmisin? Son hirsizida gördük

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu