Burak Altıparmak, Altınordu’ya gidiyor!

Altınordu, Burak Altıparmak ile anlaşma noktasına geldi.

Bursaspor’un merkez orta saha oyuncusu ve takımın kaptanı Burak Altıparmak ile prensip anlaşmasına varıldığı, tarafların imza aşamasına gelindiği öğrenildi.

31 yaşındaki Burak Altıparmak’ın mekkisi merkez orta saha. Futbolcu, geçen sezon Bursaspor formasıyla 34 1. Lig ve 1 Türkiye Kupası maçına çıktı. Bu karşılaşmalarda 3 gol sevinci yaşarken asist yapamadı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   Ben adamın bi yamuğunu görmedim.
   Tosun ve yavuz kardeşler siz ne gördünüz bize de söyleyin öğrenelim.
   Çok şükür!!! Sizin gibi düşünenlerin sayesinde nur topu gibi potansiyel bir düşmanımız daha oldu. ve eskilere eklendi.
   Biz ne zaman bir futbolcu ile helalleşerek ayrılacağız?
   Biz ne zaman geçmişten ders ve ibret alacağız?

   29
   18
   1. @Demedi deme yorumuna yanıt olarak

    Benim tepkim Burak’ın şahsına değil; bu sezonki performansına,verimsizliğine. Bakın çok iyi oynadığı maç demicem, bana Burak’ın bu sezon elinden geleni yaptığını düşündüğünüz kaç maç sayabilirsiniz ? Nerede 20-21 sezonundaki makine Burak, nerede bu sezonki vurdumduymaz Burak. Bariz halde belli ki takım içindeki lakayt havaya ayak uydurmuş, çalışmayı ihmal etmiştir kendisi ki performansı bu kadar gerilemiş olsun. Kaptan olarak arkadaşlarını yukarı çekmek bir kenara dursun genel havaya ayak uyduran bir adamdan takımdaki genç arkadaşlarına olumlu örnek olmasını beklemek de hatadır.

    5
    3
   2. @Demedi deme yorumuna yanıt olarak

    Burak ta bişey görmedi isen sen maçlara bakma koca sezon sağa sola top çevirdi sıfır performans dusme kalma maçın da pavyona gıtti

    6
    4
    1. @Yanlız timsah yorumuna yanıt olarak

     bir yamuk varsa o yamuk futbolcular değil, en başta altyapıyı bir kalemde silen. bu çocukların yerlerine kör, topal, yerli, yabancı, emekli, pahalı falan demeden. ekmeği yenmiş kapının önüne konmuş adamları dolduran emin adanurdur.
     tabi bunun öncesi de var.
     ama kulübü deviren, bitiren ve düşüren. asıl ve son ”altın vuruşu!” emin adanur yaptı.
     haaa birde tahta transfer diye yanıp-tutuşan! bu işler çoluk-çocuk işi değil! layık olduğumuz yer! şöyle büyük camia! biz eseriz-gürleriz! gibi etimize-budumuza, canımıza-ciğerimize. paramıza-pulumuza. borcumuza bakmadan ve değerlendirmeden bir takım saçma-sapan sloganlarla bu adama destek verenleri de unutmamak lazım tabi ki.

     8
     1
 1. Bursaspor tarihinde adını anmak bile istemeyeceğimiz oyuncu grubunun herhangi bir üyesi. Altınordu kulübü bu şahıslarla beraber çalıştıracağı tertemiz gençlerine dikkat etsin.

  38
  13
 2. Altınordu küme düşmek istiyorsa bu tip adamları alsın kesin küme düşer bunlar yediği kaba pisleten tipler

  12
  5
 3. takım düşürenler gercek bu nereye giderse gitsinler yedek klübe bekcileri bukadar yetenek böyle altınordu kesin düşersin bu sezon

  10
  4
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Ne 100 bin Euro su . Bonservisi elinde . Sözleşmesi bitti . Elini kolunu sallaya sallaya bedava gidecek . Altyapıdan çıkmadığı için YETİŞTİRME BEDELİ de alamazsın .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu