Bunları kim çıkartıyor?

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, bugün bir gazetede çıkan 'Sercan'a ceza kapıda' haberini yalanladı. Başkan Yazıcı, "Öyle birşey yok. Yönetim kurulu nerede toplanmış?" dedi.

 

Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım'ın bir internet sitesine yaptığı 'İtalya'dan ciddi teklifler var' şeklindeki haberinin ardından bugün bir yerel gazete, "Sercan'a ceza kapıda" manşetini attı. Haberde, yönetim kurulu toplantısında genç futbolcunun uyarılmasına karar verildiği iddia edilirken, "Toplantıda transferin yanı sıra Sercan Yıldırım'ın verdiği demeçler de konuşulurken, forvet oyuncusunun bu açıklamasının Bursaspor'a yakışmadığı görüşünde birleşildi" cümlelerine yer verildi.

 

  "BUNLARI KİM ÇIKARTIYOR"

Haberin ardından İhlas Haber Ajansı'na açıklamalarda bulunan Başkan İbrahim Yazıcı, yönetim kurulunun nerede ve ne zaman toplandığını sordu. Bu sözleri kimsenin kullanmadığını belirten İbrahim Yazıcı, "Yönetim kurulu ne zaman toplanmış, bunu kim demiş. Böyle birşey yok" dedi.

 

SERCAN DA YALANLADI

Genç golcü Sercan Yıldırım ise ceza ile ilgili sorulara gülerek, "Ne cezasıymış" diye konuştu. Haberin düzmece olduğunu ifade eden Sercan, "Yerel basınımızda çıkan ''Sercan'a ceza kapida'' başlıklı haberi gerçeği yansıtmamaktadır. Böyle bir şey olsaydı başkanımız beni arardı" şeklinde konuştu.

 

Refik Fidan

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu