Bugün Trabzonspor ile maçımız var

Bursaspor devre arası kampında ilk hazırlık maçında bugün Trabzonspor ile karşılaşacak.

Maxx Royal Sahası’nda saat 14:30’da başlayacak olan mücadele A Spor‘dan naklen yayınlanacak. Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in karşılaşmada tüm oyuncularına şans vermesi bekleniyor. Bu maçta tribünlerde sahanın fiziki şartları nedeniyle taraftar alınamayacak.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bugünkü maçı sabırsızlıkla bekliyorum.Eksikliklerimizi görmek açısından önemli bir maç.Hocanın nasıl bir onbir ve hangi formatla sahaya çıkacağını çok merak ediyorum.

  6
  1
  1. @Hastabursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Geride bıraktığımız 17 maç, eksiklerimizi görmek için yeterli olmadı mı sizce? Yani bu takımın oturaklı, sakin oynayan, mevkisini bilen bir defansa, bir on numaraya ve iş bitirici bir forvete ihtiyacı olduğunu göremiyor musunuz?

 2. Eskiden Bursaspor TV’miz vardı. Sezon başı ve ortası kamp dönemlerindeki bütünmaçlarımızı çatır çatır yayınlıyorlardı canlı. Şimdi bi baktım, A Spor yazıyor. Ulan Ay, Bursaspor’u batırdığın yetmiyomuş gibi televizyonumuzu da kapattın. Bu taraftar seni unutur mu be. Uğursuz herif. Neye elini atsan kuruttun 3 senede.

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu