Bugün sona eriyor!

Bursaspor Kulübü üyelerinin yıllık aidat ödemelerini bugün saat 19.00’da kadar yapması gerekiyor.

Bursaspor Kulübü üyelerinin yıllık aidat ödemelerini bugün saat 19.00’da kadar yapması gerekiyor.

Aidatlarını ödemeyen üyeler başkan adaylarına imza veremeyeceği gibi 13 veya 20 Ocak’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda da oy kullanamayacak.

Genel Kurul üyeleri bugün saat 17.00’ye kadar Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu Bursastore şubesinden nakit olarak ödemelerini yapabilecek.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan davalardan gelen parayla sigorta ve vergi yapılandırmalarını ödeyip, bütün borçları da kapatacak.
  Hatta transfer için yüklüce ödenek ayıracak.
  Az sabredin.
  Davalar 4-5 sene içinde sonuca bağlanır.

  18
  6
 2. Esas bugün vergi yapılandırması için son gün. Kimse ödemeyecekse ya Yiğit’ten ya da altyapıdaki 2 çocuktan vazgeçilecek. Kimsenin ödeyeceğini düşünmüyorum. Ne yazık ki bütün zengin işadamları ve milletvekilleri bu yıl üyelik aidatını ödememişler. Yani artık Bursaspor’u terketmişler. Basın mensupları bile ödemememişler. Kaldık mı 2000 kişi. Allah sonumuzu hayır etsin.

  12
  3
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   2.000 kişi kalsak yine iyi mithat kardeşim, gerçek 2.000 kişi olsak adam başi 1.000 tl toplasak 2 milyon tl eder gitse biri yapilandirma taksidini ödese 2 ay böyle bi sorunumuz kalmaz ama o 2 milyon tlyi toplayacak 2.000 kişi dahi kalmamişiz

 3. Son ödeme günü resmi tatile denk gelmesi halinde, ödeme günü ilk çalışma günüdür. Bu sebeple bugün aidat ödemeleri için son gün değildir. Hukuken son ödeme tarihi, Salı günüdür…

 4. 20 senedir kongre üyesiyim. Ödemiyorum aidat filan. Parasal değil mesele 4.000₺ olsun yine ödenir ama bu kulüp artık herkese yüktür bu saatten sonra. Yaşananlardan ders alıp yeni bir takım kurmak gerekir. Alacaklı bekleyenlerde mal gibi kalır ortada. Bu kadar borç futbolcu ve personel maaşı hariç kalan tamamı hırsızların parasıdır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu